2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

e yuh yani Hilal :D

bende perşembe sabahı gidicem artık kim bilir nasıl orası? amazon ormanına benzemiştir  :help:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:19:08
hilal biizm kızda öyleydi beni tekmeliyordu eşim gelince kesiyordu sonra o gidince birdaha başlıyordu eşimde üzülüyordu ama artık onada tepki veriyor drumuz ikinizde konuşun zaman buldukça anne ve babanın sesini ayırtedebiliyor artık dedi.
oyyy oyyy ben onun tekmişlerini yirimmmm :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 11:24:59
e yuh yani Hilal :D

bende perşembe sabahı gidicem artık kim bilir nasıl orası? amazon ormanına benzemiştir  :help:

Ayten öyle deme kıs burda salı günü kuaförler tatil oluyomuş
Kız ben bide lojmanda kalıyorum şansa bak bide eşim bugün nöbetçiiiii bi talihsizliktir gidio :honk:
Burcu, Nur yada pisicik gelseydi onlara sorardım Onlar Ankaradaydı yanlış hatırlamıosan

muhribe

kızlar sizde de oldu mu bilmiyorum ama hamile kaldıktan sonra benim tüylerin uzama süresi bayağı arttı. nerdeyse 1.5 ayda zor uzuyorlar. doktora gideceğim zaman yapmasam bile olacak sanki. ama ben her ihtimale karşı bi önceki gün yapıyorum

izemsevi

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:29:39
bacım vur derby gitsin :ehi:
Yok kıs olurmu öyle zaten ne kaldı şurda doğuma ikidebir uğraşmayım derby amcam'la :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:28:26
kızlar sizde de oldu mu bilmiyorum ama hamile kaldıktan sonra benim tüylerin uzama süresi bayağı arttı. nerdeyse 1.5 ayda zor uzuyorlar. doktora gideceğim zaman yapmasam bile olacak sanki. ama ben her ihtimale karşı bi önceki gün yapıyorum

benimde öyle Muhriş hiç uzamıyolar 2 ay önce gitmiştim şimdi bakıyorum bacaklarım seyrekleşmiş iyice uzayanlar olmuş onlar upuzun olmuşlar 2 ayda  ;D

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:28:26
Muhribe anlamadım Valla bi çabuk uzuo,bi ağır takılıo kafasına göre takılıo anlıcağın ;D

muhribe

bi de benim saçlarım nerdeyse hiç dökülmüyor artık  :nazar: kalsiyum takviseyinden midir demir mi bilmiyorum ama duştan sonra bile sadece birkaç tel kopuyor. eskiyle kıyasla sanki hiç gibi

izemsevi

benim bacaklarda sıkıntı yok ama göbüşümde kıl oldu birde genital bölgeyle sıkıntılı bir durumdayız

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:34:30
bi de benim saçlarım nerdeyse hiç dökülmüyor artık  :nazar: kalsiyum takviseyinden midir demir mi bilmiyorum ama duştan sonra bile sadece birkaç tel kopuyor. eskiyle kıyasla sanki hiç gibi

canım saçlarına bakım yaptırmayı unutma ;) sakın dökülmüyo diye güvenip kestirmemezlik etme

ben geçen gün uçlarından adırdım biraz çünkü saçları kestirmeye kestirmeye sonradan çok dökülmeye başlıyolar. kuaförümde öyle dedi bana.

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:34:30
Aynen Muhribe gebeliğin ilk haftalatında acayip dökülüo kel olasıya kadar, şimdide tek tük oda banyo sonrasında başkada dökülmüo
İnşallah böyle devam eder

muhribe

canım saçlarına bakım yaptırmayı unutma ;) sakın dökülmüyo diye güvenip kestirmemezlik etme

ben geçen gün uçlarından adırdım biraz çünkü saçları kestirmeye kestirmeye sonradan çok dökülmeye başlıyolar. kuaförümde öyle dedi bana.

[/quote] ben zaten düzenli aldırırm uçlarını. yoksa dediğin gibi çok zayıflıyorlar. bu oğlan beni bayağı güzelleştirdi yahu eşim de öyle diyor  :k06:

Aytii

evet oğluşlarımız bize güzellik kattılar  :love9: :occasion5: :occasion5:

izemsevi

eksikler ne durumda kızlar ne aşamadayız