2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

seval,hilal falan nerde ya?hiç görünmediler bugün merak ettim :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ayyy kızlar ben çok kötüyüm sol göğsümn altı fecii batıyooo dayanamıyorumm çıkıp yatıp masaj falan yapayım öptm szi...

mavinur

Pisicim sancıların başladığında hemen doğuma almıyorlar. çatı muayenesi yapıp normal yada sezeryana karar verip ona göre hazırlıklarını yapıyorlarmış. güneşcim  maşallah prensese kilosu çok iyi. bu hızla giderse tombiş doğacak bebişimiz. Sağlıklı doğumlar olsunda sezeryanmış normalmiş artık takmıyorum. Ben önceden ısrarla normal doğum diyordum. şimdi doktorum sezeryana ikna etti beni. Kucağımıza alalım. o mis kokularını içimize çekelim yeter diyorum artık.

mavinur

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 15:45:35
ayyy kızlar ben çok kötüyüm sol göğsümn altı fecii batıyooo dayanamıyorumm çıkıp yatıp masaj falan yapayım öptm szi...

üşütmüş olmayasın canım. hava güzel diye camları balkonları açıyorum bende. sonra farkında olmadan cereyanda kalıyoruz. dikkat et. dinlen biraz sonra görüşürüz.

Aytii

Seval bildiğim kadarıyla pazartesi günleri izinli oluyo iş yerinden oyüzden girmemiş olabilir

Hilalda hergün hergün girmiyo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

slm canlarr.
okudum yazdıklarınızı da sanırım benim oğlan da döndüü hep sağımda hissediyodum poposunu doktorada sordum orda poposu var demişti.ama artık hep göbeğimin ortasında hissediyorum popoyu nasıl bi şey yaaa döneceği zamanı nerden biliyo bu sıpalarr allahın mucizesiii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

güneşş

Alıntı yapılan: mavinur - 16 Mayıs , 2011, 15:47:16
Pisicim sancıların başladığında hemen doğuma almıyorlar. çatı muayenesi yapıp normal yada sezeryana karar verip ona göre hazırlıklarını yapıyorlarmış. güneşcim  maşallah prensese kilosu çok iyi. bu hızla giderse tombiş doğacak bebişimiz. Sağlıklı doğumlar olsunda sezeryanmış normalmiş artık takmıyorum. Ben önceden ısrarla normal doğum diyordum. şimdi doktorum sezeryana ikna etti beni. Kucağımıza alalım. o mis kokularını içimize çekelim yeter diyorum artık.

cümlemize rabbim hayırlı olanı nasip etsin hayırlıs ile meleklerimizi kucağımıza almak nasip olsun inşallah canımm :amin: :amin: :amin: :amin:

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım ben yokken neler yaptınız :k06:  biz kızımla iyiz ve saka maka kızım zamanını beklerse safak 34 az kaldı baya heyecan telaş tuhaf duygular kabuslar karma karısık oldum valla  :laughing7: kocacım 3 gündür il dısındaydı korkudan kalkmadım bişi olursa hastaneye nasıl giderim diye bu aksam geliyor cok sükür  :muzz:  :muzz:

Aytii

hoşgeldin Burcu iyi olmana sevindim  :opucuk: az kalmış  :nazar: :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 17:04:56
hoşgeldin Burcu iyi olmana sevindim  :opucuk: az kalmış  :nazar: :love9:
hoşbulduk canım evet ya nasıl gecti anlamadım amam benim kız hala ters kafası yukarıda karnımda hep yamuk içerde nasıl duruyorsa artık   :ehi: neyse ya büyüsünde gelsin bende sıkıldım evde yanlız oda içerde sıkıldı zaten  :laughing7:

Aytii

kafasını aşağıya getirmedimi daha  ???

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 17:13:54
kafasını aşağıya getirmedimi daha  ???
yok canım ya hala beceremedim bebekler genelde 32 haftada dönermiş doguma hazırlık için benimki 32 haftaya kadar hep kafası asagıdaydı 32 nhaftada döndü ama ters döndü benim kız tuhaf bişey valla ters yapıyor herseyi  :k06:  :k06:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

yerim onu ben  :love9: :love9: :love9:

neyse dur bakalım daha 1 ay varmış belki döner sende normal doğum yaparsın  ::)