2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

anam anam anam...

mide yanması , istifra , bulanma .. bunlarda pes etmiş idim .. neyseki 3 hafta kaldı diyordum 3.ay bitmesine ..

meğer son üç ayda da bayaa bir sıkıntı varmış anam .. ağrılı günler doğurunca bitiyormuş .  :icon_pale:

Allah sabır ve kolaylıklar versin ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

lavi yaa napıolar ki çatı muayenesinde ??

zor muu ?

°•.ℓανιηуα.•°

amiiiin eylül amiiiin.... valla ben hamileliğim süresince bütün hamilelik belirtilerini yaşadım. ilk 3 ay fena mide bulantıları. sonraki aylarda mide yanmaları,kabızlıklar,kanamalar vs.... her şeyi yaşadım. şimdi bu gün de ayaklarım şişti. pufffffffffff. yeter gari yaaa...  :tongue3:

Aytii

şu anda kaburgamda arada bi hissediyorum kızlar

böyle bazı tekmelerini oraya getiriyo

sanırım dönecek  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 15:04:58

zor muu ?

valla canım çatı muayenesinde yatıyosun çatala. doktor oraya bişiy takıyo. bakıyo. sonra elini de içeri sokup bişeyi kontrol edio ve bunlar yapılıren acıyo tabiki. o kadar  :)

mavinur

pisicik arkadaşım sende bayağı ilerlemişsin. İletileri biraz okudumda uzun boylu güzel bir kızın olacakmış. çok sevindim. İnşallah normal doğum olur. benim normal olamayacak. 2 haziranda bebeği sezeryanla alırız dedi doktorum. Lavii seninle başa baş gidiyoruz ne güzel. bebişlerimizi beraber büyütürüz artık

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 15:09:50
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 15:04:58

zor muu ?

valla canım çatı muayenesinde yatıyosun çatala. doktor oraya bişiy takıyo. bakıyo. sonra elini de içeri sokup bişeyi kontrol edio ve bunlar yapılıren acıyo tabiki. o kadar  :)

doğum esnasında onlar gelmez aklına merak etme  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 15:08:18
şu anda kaburgamda arada bi hissediyorum kızlar

böyle bazı tekmelerini oraya getiriyo

sanırım dönecek  :love9:

aynen öyle olacak aytenim. bi de rahim ulaşabildiği en büyük haline geliomuş ya. kaburgalara baskı yaparmış o nedenle.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: mavinur - 16 Mayıs , 2011, 15:10:15
pisicik arkadaşım sende bayağı ilerlemişsin. İletileri biraz okudumda uzun boylu güzel bir kızın olacakmış. çok sevindim. İnşallah normal doğum olur. benim normal olamayacak. 2 haziranda bebeği sezeryanla alırız dedi doktorum. Lavii seninle başa baş gidiyoruz ne güzel. bebişlerimizi beraber büyütürüz artık

evet canım ya,siteyi takip edersek çok iyi olur. çok güzel paylaşımlar oluyo. daha burdan öğrencek çok şeyim var...  :D

mavinur

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 15:07:02
amiiiin eylül amiiiin.... valla ben hamileliğim süresince bütün hamilelik belirtilerini yaşadım. ilk 3 ay fena mide bulantıları. sonraki aylarda mide yanmaları,kabızlıklar,kanamalar vs.... her şeyi yaşadım. şimdi bu gün de ayaklarım şişti. pufffffffffff. yeter gari yaaa...  :tongue3:

bende öyle tüm gebelik şikayetlerini yaşadım. şu anda da sırt ve bel ağrıları var. ayağa kalktığım anda tuvalet ihtiyacı hissediyorum. tuvalete gittiğimde o kadar az yapıyorum ki. sanki idrar kesem dalga geçiyor benimle. çatı muayenesi bnm doktorum yapmayacağını söyledi. sancılar başladığında yapmanın daha doğru sonuç vereceğini söylemişti

°•.ℓανιηуα.•°

mavinurcum doktor sana neden sezeryan dedi ki? daha erken değil mi sezeryan teşhisi için?

mavinur

Benim iki kaybım oldu yaşımda 35 birde sulandırıcı iğne vuruluyorum her gün. Doktorum bu  kıymetli bebek son günlere kadar bekleyip riske atamayız senide bebeği de dedi. gelişimi tamamlandığında ki herşey normal gidiyor. en son perşembe kontrolümde 47 cm. boy 2860gr ağırlığımız vardı. bebek büyüdükçe oluşan baskı kanama riski oluştururmuş.

güneşş

selam kızlar biz geldik kızımla..bugün kontrolümüz vardı kızımızın poposunu kuşunu görüp geldik  :k06:  yüzünü göstermedi yine naza çekti kendini..32+6 yız bugün ama bebişimiz 34+5 günlük çıktı..2763 gr olmuşuz  :hieyt:  bir ayda 1142 gr almışız..on gün sonra yine gideceğiz kontrole çağırdı yine..sanırım bu kız fazla beklemicek..bir ayda daha böyle kilo alırsa 4 kilo oluyor  :k06:  sanırım normal doğum fikri bana uzak gibi..hayırlısı artık..çantamızı hazırladıkk..herşey yolunda gider inş.. :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mavinur arkadasım senlede önceden hep konusurduk görüşmeyeli epey oldu :opucuk: canım Rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin çok az kalmış,çatımuayenesinden korkuyorum azcık oda acıdan değil bazı çatı muayeneleri erken doğuumla sonuçlaınyormuş çatı muayenesı olup evıne gelen bazı kandınlar bir kaç gün sonra erkenden doğum yapmış arastırdım internetten kadınlar kulübü forumunda falan yazıyordu buyuzdende çogu doktor dogum anında çatı muayenesini uygun görüyormuş ???oda bana garıp gelıyor sancın geldi diyelım ama çatın çok dar ve normal doğuma uygun değil o an bakıp pat diye sezeryanamı alacak doktor ozaman :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 15:30:39
mavinur arkadasım senlede önceden hep konusurduk görüşmeyeli epey oldu :opucuk: canım Rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin çok az kalmış,çatımuayenesinden korkuyorum azcık oda acıdan değil bazı çatı muayeneleri erken doğuumla sonuçlaınyormuş çatı muayenesı olup evıne gelen bazı kandınlar bir kaç gün sonra erkenden doğum yapmış arastırdım internetten kadınlar kulübü forumunda falan yazıyordu buyuzdende çogu doktor dogum anında çatı muayenesini uygun görüyormuş ???oda bana garıp gelıyor sancın geldi diyelım ama çatın çok dar ve normal doğuma uygun değil o an bakıp pat diye sezeryanamı alacak doktor ozaman :icon_scratch:

canım o dediğin doğrudur bence çünkü benim doktorum 39. haftada yaparım ancak dedi çatı muaynesini

bencede erken doğuma neden olabiliyodur. 39 haftada zaten son anlar artık. off benim son 9 haftam  :icon_pale: