2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 14:17:10
eylül zaten kutudada yazıyor hamılelıkte artan kalsıyum ıhtıyacı için dıye
aytim bende birkaç gundur kullanıyorum işte doktorum yenı yazdı,öznurcum ya senın kaburgaların acıyormu benım çok agrıyorr

canımın içi benim geçen pazara kadar çekmediğim dert çile kalmamıştı  :tongue3: ama geçen pazardan beridir iyiyim. o kaburga ağrısının alasını yaşadım. göğsümün altı öyle acıyodu kiiiii.... neyseki geçti. nefesim kesiliyodu valla. ama sabret bak geçecek  :icon_thumright:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

mavinur

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zaman oldu girmeyeli. Bu link ne güzel şenlenmiş. Dün gece şöyle bir sitede gezindim. Sadece nickiyle tanıdığım pek çok arkadaş anne adayı olmuş  çok sevindim. Bende 36+ yım doğum yaklaştıkça heyecan artıyor tabii. Herkes gibi bebeğimi kucağıma almak için bende sabırsızlanıyorum.

Alıntı yapılan: mavinur - 16 Mayıs , 2011, 14:35:29
Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zaman oldu girmeyeli. Bu link ne güzel şenlenmiş. Dün gece şöyle bir sitede gezindim. Sadece nickiyle tanıdığım pek çok arkadaş anne adayı olmuş  çok sevindim. Bende 36+ yım doğum yaklaştıkça heyecan artıyor tabii. Herkes gibi bebeğimi kucağıma almak için bende sabırsızlanıyorum.

hoşgeldin arkadaşım :hello: ne güzel az kalmış seninde.bende 34+ yım:) sabırsızlıkla beklıyorum geçmiyor günler doğum şeklım ne olacak diye sezeryan olursa 38de alıyorlarmış sanırım ,o belirsizliğin getirdiği bir endişe var

öznurcum geçecek inş dediğin gibi ama bazen çok kötü oluyorum resmen kemık etıme batıyor ve tam göğsümün altında,Rabbim korusunda çekeriz biz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

kızlar ben bidahaki kontrole gittiğimde kısmetse 32+3 olucam

ozaman oğlumun kafası aşağıdamı olacak yani  ???

°•.ℓανιηуα.•°

çekeriz o ağrıları dimi kuzum... hiç sorun deil valla,oğlumdan gelen her şeye razıyım :opucuk:

aytenim evet canım muhtemelen oğuzcuk tepetaklak olucak  :k06: :k06: :k06:

mavinurcum hoşgeldin canım... ben de 36+ hamileyim canım. bakalım hakkımızda hayırlısı. beraber doğrcez sanırım  :tongue3:

olabilir aytim,belli olmuyormuş genelde 32de dönüyorlarmış ben 33+4 de gittim dönmüştü ozaman benımde haftaya perşembe kontrolüm.negüzel 15 günde bire düşünce çabucak gelıyor kontrol günleri ;)

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

döner döner o sen merak etme.

evet ya ben bu işi sevdim. 15 günde bir çabuk gelio.  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

öznurcummm senin kontroller 1 haftaya düştümü canım?nezaman gidiyorsun bidahaki kontrole,şimdi çatı muayeneside yaparlar sana:)

aytimm anlıyorsun biliyormusun dönüp dönmediğini kontrole gitmeden 1-2 gün önce basladı benım bu kaburga sıkıştırması ve kaburga agrısı hissediyorsun göğsünün hemen altında bir tokluk oluyor daha önceden olmayan garip birşey birde kafası aşağı döndüğü için ha bire tuvaletin gelıyo yada gelıyormuş gibi bir his oluşuyor.doktorum söyledi ondan oluyormuş

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 14:58:49
öznurcummm senin kontroller 1 haftaya düştümü canım?nezaman gidiyorsun bidahaki kontrole,şimdi çatı muayeneside yaparlar sana:)

çatı muayenesi alttan mı yapılıyor  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 14:58:49

kız dur yüreğime inecek. ne çatısı  :ehi: ya çok korkuyorum o çatı muayenesinden. zaten bende 32 haftalıkken kanama olmuştu ya. o zaman yapmışlardı,çok kötü bişiydi  :crybaby2: şimdi ben bu haftaya kadar 2 haftada bi gittim. ama bundan sonra sanırım her hafta gidicem. bakalım çarşamba günü doktor söyleyecek.