2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aytim ya sana birşey soracaktım ben ,sen kalsiyum takviyesi alıyormusun alıyorsan hangisini ve ne şekilde alıyorsun?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 14:07:06
aytim ya sana birşey soracaktım ben ,sen kalsiyum takviyesi alıyormusun alıyorsan hangisini ve ne şekilde alıyorsun?

Cal - D - Vita kullanıyorum canım ben günde bir tane suda eriyo

doktorumda bana verdi ya ,acaba zararlımı dıye kafama takıldı :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

neden zararlı olsunki

vitamin sonuçta

ne bileyim takviye ya sonuçta ,gerçi kalsiyum fyararlı olur herhalde ,zaten artık pek süt içemıyorum gunde 1 bardak oda içebilirsem

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim bebiş 32. haftadan itibaren baş aşağı dönermiş. hatta benimkisi 32. haftada gittiğimizde dönmüştü. ay ne sıkıcı bi durum onlar için. yazık değil mi,öle tepetaklak duracaklar 8 hafta boyunca  :k06: :k06: :k06:

banu_fth

pisicik dr verdiyse neden zararlı olsun ki .. bi eczaneye sorsana bunu hamilelere veriolarmı diye çok kafana takıldıysa
bazen onlar dr lardan daha iyi biliyor  ;)

Aytii

ben 6. aydan sonra başladım  ::) doktorum bana önceden beri yazıyodu ama ben kullanmıyodum artık doğuma kadar kullancam

muhribe

kızlar size bir ipucu, eğer kullanacağınız bir ilacın hamilelere zararlı olup olmadığını öğrenek istiyorsanız prospektüsüne bakın. gebelikte tolerans kısmında A ve B kategorisinde yer alıyorsa güvenle içebilirsiniz. C ve D riskli gruplar demek. hamilelerin kullanması tavsiye edilimiyor

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 14:14:43
aytenim bebiş 32. haftadan itibaren baş aşağı dönermiş. hatta benimkisi 32. haftada gittiğimizde dönmüştü. ay ne sıkıcı bi durum onlar için. yazık değil mi,öle tepetaklak duracaklar 8 hafta boyunca  :k06: :k06: :k06:

o tepetaklak olduğunu biliormu ki  :k06: :k06: ona heryer trabzon şu an öle diilmi  :ehi: :ehi:

eylül zaten kutudada yazıyor hamılelıkte artan kalsıyum ıhtıyacı için dıye
aytim bende birkaç gundur kullanıyorum işte doktorum yenı yazdı,öznurcum ya senın kaburgaların acıyormu benım çok agrıyorr

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 14:16:36
kızlar size bir ipucu, eğer kullanacağınız bir ilacın hamilelere zararlı olup olmadığını öğrenek istiyorsanız prospektüsüne bakın. gebelikte tolerans kısmında A ve B kategorisinde yer alıyorsa güvenle içebilirsiniz. C ve D riskli gruplar demek. hamilelerin kullanması tavsiye edilimiyor

hıımm güzel bilgi teşekkürler  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 14:16:57
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 14:14:43

o tepetaklak olduğunu biliormu ki  :k06: :k06: ona heryer trabzon şu an öle diilmi  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: dimi yaaa.... yerim ben o minikleri..

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 14:17:10
eylül zaten kutudada yazıyor hamılelıkte artan kalsıyum ıhtıyacı için dıye
aytim bende birkaç gundur kullanıyorum işte doktorum yenı yazdı,öznurcum ya senın kaburgaların acıyormu benım çok agrıyorr

e niye zarrı var mı diye sordun ilahii..  :k06: