2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

çok gazım var yaaa .. akşam yatarken ayti senin kadar bi göbüşüm yok abartmıyım .. bayaa bi göbüşüm çıkmıştı ..
sabaha kadar indi .. gazmış dedim .. yoksa ikinci ay bitti daha ne göbegi bu dedim eşime ..
o da büyyor ya yer açılıyor dedi .. yuhhh 4cm iken bu kadar yer açılıyosa yanmışım ben dedim  :ehi: :ehi:
ama neyseki gazmış  :hieyt:
bugün de sürekli  :-ooo geniriyorum .. ay !!

sol yumurtalığımda ara ara sızı oluor 3-5 sn. normal dimi ..  :icon_scratch:

Aytii

ya dünürüm ben onu sorcaktım sana

senin daha doğuma hemen hemen 7 hafta gibi bi süren var yanlış bilmiyosam  :icon_scratch:

okadar erken dönmesi normalmi gelinimin baş aşağı  :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:42:01
dünürüm çok ağrıyooo ya kaburgalarım canım çok yanıyor :sad1:ayakları orda ya ittiriyor resmen
eylül bulantıdan ayırt etmen zor benımde olmuştu ama genelde mıde yanması yaşayanların kız oluyor benım çok yanma oluyor mesela,erkek çocuk bekleyenlerde genelde olmuyor mıde yanması

hıııııımmm bende mide yanması oldu .. ama bulantı da oluyor ..
kısmet yani .. yine karışık  :k06: bekleyip görücez  :love8:
ay canım yaa .. nası olucak senin bu iş .. kaburgalarına bastırıyorsa hep öle mi yapıcak .. dönmüyor mu arada ..
sana ağrı kesici verselerde işe yaramaz ki o ittirdikce ay cnm ya ..  :sad1:

Aytii

Eylülüm doğuma gittiğinde o sancılarda neymiş diceksin eminim  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 13:41:21
alakası yok

herkesin bünyesiyle ilgili bişey

benim annemin 4 kızı bi oğlu oldu hamilelikleri hep zor geçti yani yapı meselesi ;)

anladım canım ..  ;) merak et accık daha diosun yani peki  :k06: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım 32. haftada dönüyor normalde milletin benımkı gec bıle kaldı:)kontrole gittiğimde 34. haftama girmeme 1,2 gün vardı zaten 34-35 gibi dönermiş doğuma 6 haftam var normal olursa tabi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 13:45:21
alakası yok

benim annemin 4 kızı bi oğlu oldu hamilelikleri hep zor geçti yani yapı meselesi ;)

sana en iyi çin takvimi söyler  ::) öyle bu belirti var şu belirti var diye inanma  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 13:44:42
Eylülüm doğuma gittiğinde o sancılarda neymiş diceksin eminim  :ehi:

ya bak hep böle yapıosun  :icon_pale: zaten 3,5durumundayım ..  :icon_pale:

eşime diyorum ki dün film izliyorduk .. adamın karısı doğuruyo ameliyathane kapısından içeri almadılar dr eliyle itti .. beyefendi burda bekleyin lütfen diye ..
dedim sana öle yaparlarda o adamın elini kırıp içeri girmezsen varya .. bittin sen dedim ..  :caca:  :k06:

tanıdık biri olursa , nazlanıcağım biri daha mı kolay geçer diye düşünüyorum . ama en azından başımızda dursun..
beni zapdeder kalkıp kaçmak gibi bişiler yaparım ben  ::)  :k06: başka kimse olmıycak zaten ..

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:45:40
canım 32. haftada dönüyor normalde milletin benımkı gec bıle kaldı:)kontrole gittiğimde 34. haftama girmeme 1,2 gün vardı zaten 34-35 gibi dönermiş doğuma 6 haftam var normal olursa tabi

bir buçuk ay boyunca böle acıycak mıı ??  :icon_pale:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 13:47:10
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 13:45:21
alakası yok

sana en iyi çin takvimi söyler  ::) öyle bu belirti var şu belirti var diye inanma  :opucuk:

amaan çin takviminede inanmıyorum ki  :k06:  sat a göre bakınca kız çıkıyor benimki  ::)

Aytii

zaten artık hep kız oluyo Eylülüm  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benım sadece ılk aylarımda olmuştu o sızı ne ki  :k06:şuan çektiğim ağrıların yanında
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 13:51:08
zaten artık hep kız oluyo Eylülüm  :k06:

oğlusu kaptın sen ..  :ehi:
ay eskiden oğluş bebişlere ilgim yoktu .. kızları severdim .. kız olsun isterdim .. şimdi böle oğluşum olsun diye içimde bi istek var ..
hayırlısı olsun tabi sağlıklı olsun Allahın izniyle .. nerden geldi bu his bilmem ..
:dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:51:16
benım sadece ılk aylarımda olmuştu o sızı ne ki  :k06:şuan çektiğim ağrıların yanında

Allaaaaaahhhh deme yaaa..  :sad1: :icon_pale: oy oy oy .. birde bir ay boyunca çekiceksin bu acıyı.. dimi .. daha dönmiycek başka yere .. tekme atınca artık göbüşüne diil kaburgalarına mı geliyor  :sad1:

Aytii