2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 12:26:56
muhribecim gözdenin dediği gibi zor olacak valla. inşallah akıllı uslu bebişler olurlar da gidebiliriz. gidip de rahat edememek de var. ben dedim ya sırf eşim için istiyorum valla. yoksam adam çıldıcek  :cildir:
hayırlısı olsun canım inş. biz kısa kısa tatile çıkıyoruz birkaç ayda bir ama mesela hiç 10-15 günlük izin yapamadık. gerçi bi de şey var, yeni bebek olunca gelen giden de çok olur. tatile fırsat bulabilir miyiz bilmiyorum gerçi

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Mayıs , 2011, 12:25:21
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Dün bizde çok yorulduk kayınvalidemin 1-2 boyanacak odası vardı eşim kayınpederim onları boyadı bizde eşyaların yerlerini falan değiştik vitrindekileri yıkadık, prensesimin odasını boşalttık  :muzz: :muzz: çok yoruldum ama değdi. 1-2 güne kadarda kızımın odasının kağıtları yapılacak.Şimdide kıyafetlerini yıkıyorum kuruyunca ütüleyeceğim  :love9: :love9:

ayyy ne güzel gizemcim yaaa.. tatlı telaşlar bunlar  ;) ama sen yine de çok yorma kendini. bak ben hafta sonu yordum kendimi ve ilk kez ayaklarım şişti  :crybaby2: dikkate et.  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Gizemcim hoşgeldin canım
kızlar ya gülüm bebeğini kaybetmiş görmüşsüüzdür gerçi dün gördüm bende,sümeyranında(kasrıcinan) kanaması gelmişti en son umarım iyidir kendisi ve bebeği :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 12:28:55
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 12:26:56
muhribecim gözdenin dediği gibi zor olacak valla. inşallah akıllı uslu bebişler olurlar da gidebiliriz. gidip de rahat edememek de var. ben dedim ya sırf eşim için istiyorum valla. yoksam adam çıldıcek  :cildir:
hayırlısı olsun canım inş. biz kısa kısa tatile çıkıyoruz birkaç ayda bir ama mesela hiç 10-15 günlük izin yapamadık. gerçi bi de şey var, yeni bebek olunca gelen giden de çok olur. tatile fırsat bulabilir miyiz bilmiyorum gerçi

orası da doğru ya. evdeki hesap çarşıya uyar mı bakalım. uzaktan misafir gelirse zor olur valla.  :crybaby2:

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 12:31:38
Gizemcim hoşgeldin canım
kızlar ya gülüm bebeğini kaybetmiş görmüşsüüzdür gerçi dün gördüm bende,sümeyranında(kasrıcinan) kanaması gelmişti en son umarım iyidir kendisi ve bebeği :amin:

ay gerçekten mi ben duymamıştım  :y25: :y25: gülüm daha önce de kaybetmişti bebeğini di mi :( sümeyra'ya da çok üzüldüm ya inş Rabbim korur meleğini :(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:27:32
Hoşgeldin Gizemcim ellerinize sağlık kuzumun odası çok güzel olacak inşallah :amin:
Eminim ki hayatında çamaşır yıkamayı ve ütü yapmayı hiç bu kadar severek yapmamışsındır :k06:

Sağol canım evet o kadar minik ki kıyafetleri oturdum makinanın karşısına bi 5 dk izledim yıkanmasını çok ayrı bir duyguymuş bu. Şimdi de ilk posta çıktı asacağım.  :hieyt: :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

Gizemcim hoşgeldin canım

hiç sorma canım ya... gülü ben de duydum ama sümeyrayı bilmiyodum. onun da 2. bebeği değil mi. inşallah bişiy olmaz yaa....

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bebeğimi kaybettim bölümünü okurken içim cız ediyor ve her zaman şükrediyorum oğluma sağ salim kavuştuğum için  :amin: Oraya yazmak zorunda kalan can arkadaşlarım içinde her zaman duacıyım Rabbim en kısa sürede bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 12:29:51
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Mayıs , 2011, 12:25:21
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Dün bizde çok yorulduk kayınvalidemin 1-2 boyanacak odası vardı eşim kayınpederim onları boyadı bizde eşyaların yerlerini falan değiştik vitrindekileri yıkadık, prensesimin odasını boşalttık  :muzz: :muzz: çok yoruldum ama değdi. 1-2 güne kadarda kızımın odasının kağıtları yapılacak.Şimdide kıyafetlerini yıkıyorum kuruyunca ütüleyeceğim  :love9: :love9:

ayyy ne güzel gizemcim yaaa.. tatlı telaşlar bunlar  ;) ama sen yine de çok yorma kendini. bak ben hafta sonu yordum kendimi ve ilk kez ayaklarım şişti  :crybaby2: dikkate et.  :opucuk:

Aynen öyle canım ya hergün prensesimle ilgili şeyler yapmak istiyorum acele de ediyorum ki biran önce olsun diye, özeniyorum. Dün çok yorulmuşum belimin ve vücudumun ağrısından uyuyamadım valla, benimde ilk kez dün ayaklarım şişti basamadım üstüne  :sad1: ama herşeye değer prensesim  :love9: :love9: Sende dikkat et canım kendine aman haaa sen bizden ileridesin herşeye hazırlıklı olarak davran  :icon_thumright:

muhribe

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 12:34:30
Gizemcim hoşgeldin canım

hiç sorma canım ya... gülü ben de duydum ama sümeyrayı bilmiyodum. onun da 2. bebeği değil mi. inşallah bişiy olmaz yaa....
evet canım onun da 2.si. Allahım korusun ya, çok kötü oluyorum böyle şeyleri duyunca.

Shadowqueen

Gizemcim hoşgeldin canım

Hoşbulduk canım yaaa bende görmedim çünkü moralim çok bouluyor girmiyorum, şimdi bakarım bari. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Eeee kızlar eksikler ne kaldı bakalım bitti mi her şey aldınız mı ?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:36:31

Tatlım prensesimin mevlüt takımı, salıncağı ve 1-2 ufak tefek şeyler kaldı ama ben daha kendime hiç birşey almadım onlarıda Haziranda İst ye gidince tamamlayacağım işte  :occasion5:

muhribe

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:36:31
bizim park yatağımız ve bebek arabamız dışında her şeyimiz tamam inş. kendime sabahlık siparişi vermiştim, o gelmiş. onu da aldım mı kendim için de hazırlıklarımı bayağı kolaylamış olucam

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Bzimde küvet-küvet bezi gibi banyo takımları kaldı birde kendime hasta bezi almadım onu alacağım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.