2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 11:58:57
ben ayrı ayrı çantalara koycam kızlar kendi eşyalarımı biyere oğlumun eşyaları başka bi çantaya

bu arada bu sabah bi belediyeyi arıyorum numara sormak için

bana diyoki bizde oranın telefonu yok ee ben nasıl bulcam ozaman noyu diyorum 118 33 ü arayın onlar söyler diyo ya mal herif  :ehi: zaten nefret ediyorum o reklamdan

:toothy10: :toothy10: :toothy10: ay ben de gıcık oluyorum o reklma zaten. ölsem aramam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribecim ben tek bavula koydum. bi tarafa benimkisi bi tarafa da sarperinki. ama benim bavul büyük yani  :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar bugün bikini almaya gitme planım var inşallah  :hello2: :hello2: :hello2:
Yazın İstanbul Fenerbahçe'de deniz suyunu arındıran havuzlu bir kompleks var oraya gitmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse  :amin: Biraz da yazlık kıyafet alırım alışverişim geldi  :laughing7: Her şey büyük geliyor yeniler lazım  :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:05:18
Kızlar bugün bikini almaya gitme planım var inşallah  :hello2: :hello2: :hello2:
Yazın İstanbul Fenerbahçe'de deniz suyunu arındıran havuzlu bir kompleks var oraya gitmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse  :amin: Biraz da yazlık kıyafet alırım alışverişim geldi  :laughing7: Her şey büyük geliyor yeniler lazım  :k06:

bana da aksine her şey küçük geliyor  :k06: :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 12:02:03
sağol muhribecim iyiy çok şükür elifte annesinin canını çok acıtıyooo ayaklarını poposunu hep kaburgalarımın altına sokup itiyorr  :-\senin oğluşun nasıl?
dünürüm anası manken gibi değil ki güzelim bizimki daha şimdiden 49 cm doktor 54 cm falan doğar herhalde bacakları çok uzun dedi kendı bıle şaşırdı ultrasonda hatta :k06:beni korkutan kılosu azıcık tombiş olursa doğru sezeryanlık olacagımmm :icon_scratch:

desene kaynanasına çekecek   :k06: bende 55 56 cm doğmuşum  :nazar: :basardim:

°•.ℓανιηуα.•°

gözdecim yap anasını satayımalışverişini,keyfini çıkar valla  :D benim de alışverişim geldi ama benimkisi gardroptaki herşeyin küçük gelmesinden dolayı  :ehi: :ehi: :ehi: ama ben de kafama koydum,bu yaz bebeğim doğacağından tatile gidemicez ama ben yine de eylülde şöööle 5 yıldızlı bi otelde tatilimi yapmak istiyorum. sarper de 3-4 aylık olur. gidebiliriz sanırım  ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 12:07:39
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:05:18

bana da aksine her şey küçük geliyor  :k06: :k06: :k06:
Aman sizlere küçük gelsin şimdi gelsin de doğumdan sonra küçülün bir an evvel inşallah  :amin: :k06:

Aytii

dünürüm sana kilo sınırı verdimi doktorun? bana 4 ve fazlasına sezeryan dedi

muhribe

inş gözdecim. benim eşim hiz hazzetmez fazla kilodan. neyse ki kolay verebiliyorum aldıklarımı. geçen yaz 1.5 ayda 7 kilo falan vermiştim. hamile kalana kadar da geri almadım. inş doğumdan sonra da veririm aldıklarımı.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 12:09:12
gözdecim yap anasını satayımalışverişini,keyfini çıkar valla  :D benim de alışverişim geldi ama benimkisi gardroptaki herşeyin küçük gelmesinden dolayı  :ehi: :ehi: :ehi: ama ben de kafama koydum,bu yaz bebeğim doğacağından tatile gidemicez ama ben yine de eylülde şöööle 5 yıldızlı bi otelde tatilimi yapmak istiyorum. sarper de 3-4 aylık olur. gidebiliriz sanırım  ;)
Valla tatil küçük bebekle çıkmak çok zor be hayatım şimdi söyleyince anlaşılmıyor ama doğduktan sonra anlayacaksın :k06:
Bende 2/2 çalışmamdan dolayı avantajlıyım 2 gün çalışıyorum 2 gün off da gireriz havuzumuza denizimize  :hieyt: :hieyt: Çok şükür oğlanda büyüdü suyu da çok seviyor cup cup yapıp dururuz artık :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

halısın gözdecim.... aslında biraz da eşim için istiyorum. gerçekten çok bunaldı. evde köle gibi kullandım çocuğu. hafta sonu artık isyan bayraklarını çekti.  :crybaby2: yazın da hiç dinlenemicek. bize tatil kesin şart  :k06: tabiki bebişin durumuna da bağlı  ;)

muhribe

bizim de ekim sonu gibi bi yerlere gitme planımız vardı, yiğit 3 aylık falan olacak o zaman. zor mu olur gerçekten  :-\ eşimin birikmiş yıllık izinleri var, ben de izinde olucam nasılsa kaç yıldır ağız tadıyla tatil yapamadık benim işimin yoğunluğundan acısını çıkarırız diyorduk. inş yiğit uslu bir çocuk olur da şu iş ve doğum stresini atarız bi güzel üstümüzden

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar inşallah dilerim ki her şey gönlünüzce olur ama gerçekten zor yalan söyleyemem Rüz uysal bir bebek olmasına rağmen cesaret edip tatile gidememiştik.Emzirmesi yıkaması altı üstü bütün gün ona ait olduğu için kendinize zaman ayıramıyorsunuz maalesef ilk 3 ay :sad1: Bende göze alamadım ama bu sene her şey çok farklı olacak :amin:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Dün bizde çok yorulduk kayınvalidemin 1-2 boyanacak odası vardı eşim kayınpederim onları boyadı bizde eşyaların yerlerini falan değiştik vitrindekileri yıkadık, prensesimin odasını boşalttık  :muzz: :muzz: çok yoruldum ama değdi. 1-2 güne kadarda kızımın odasının kağıtları yapılacak.Şimdide kıyafetlerini yıkıyorum kuruyunca ütüleyeceğim  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

muhribecim gözdenin dediği gibi zor olacak valla. inşallah akıllı uslu bebişler olurlar da gidebiliriz. gidip de rahat edememek de var. ben dedim ya sırf eşim için istiyorum valla. yoksam adam çıldıcek  :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hoşgeldin Gizemcim ellerinize sağlık kuzumun odası çok güzel olacak inşallah :amin:
Eminim ki hayatında çamaşır yıkamayı ve ütü yapmayı hiç bu kadar severek yapmamışsındır :k06: