2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah kabul etsin gizemcim bizlerede dua et  canım :wave:
Aytim doktorum alakalı dedi bende bilmiyorum :dontknow:sevalcim ben aldığım uyku setini yıkadım aynı bebek deterjanıyla zaten makınaya atılabılıyor hepsi oldugu gibi,sadece yatma yastığının kılıfını cıkarıp yastıgı yıkamadım diğer parcaların hepsi yıkandı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik biz çarşamba günü gittik kontrole güzel kızım maşallah 1350gr 36cm di  :nazar:21 mayıstada 4d ultrasona gircez ayten ben bu muayenemde gittiğimde drun kendisi sordu nekadar içiyorsun diye bende en az 2lt içiyorum dedim suyun gayet iyi dedi bende daha fazla içmem gereklimi dedim oda şuan için gayet iyi 2lt su zaten yemeklerden ve meyvedende alıyorsunuz dedi son zamanlarda belki daha fazla ihtiyaç duyulur ozaman söylerim size dedi.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Mayıs , 2011, 13:18:26
Kızlar ben çıkıyorum akrabamızda cuma kuranı var oraya geçeceğim, kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz   :opucuk: :opucuk:

görüşürüz canım  :opucuk: sende kendine ve prensesine cici bak  :love9: :wave:

izemsevi

gizemcim görüşürüz allah kabul etsin canım bu arada siparişleride aldık çok teşekkür ederim eline koluna sağlık canım.

Aytii

Kızlar aylık kilo kontrolü yapıyor ya doktor bu ay sadece 400 gram almışım:) buarada agrılarım için osteocare verdi doktorum ha birde
dönüşte elifime emzik ve çocuk bezinide aldım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

kızlar benım çok agrım var kaburgalarım batıyorr oturamıyorum görüşürüz sonra..

Aytii

görüşürüz canım dikkat et kendine  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

tatlım kendine çok iyi bak. uzan bol bol dinlen emi.  :opucuk:

mutfaktaydım akşam yemeği için sebzeleri yıkadımda biraz yatayım sonra yemeğimi yaparım artık :-\şu osteocaredan aldım bakalım inşallah iyi gelir kıpırdayamıyorum resmen ,görüşürüz fıstıklar öptüm hepinizi :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

tamam hayatım dikkatli ol. iyi bak kendinize. öpüyorum  :opucuk:

izemsevi

KIZLAR HEMOGRAM tahlilil 11.1 çıkmış iyi yani idrar tahlilim ve idrar kültürümde çok şükür temiz çıkmış bir şeker yüklemem 142 çıktı onuda yeniden 100lük pazartesi yaptırcaz.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Mayıs , 2011, 14:34:59
KIZLAR HEMOGRAM tahlilil 11.1 çıkmış iyi yani idrar tahlilim ve idrar kültürümde çok şükür temiz çıkmış bir şeker yüklemem 142 çıktı onuda yeniden 100lük pazartesi yaptırcaz.

ooo süper canım. hadi gözün aydın. şekerin de öyle abartı çok çıkmamış. görümceminki 160 lı bişiy çıkmış. ikinci doz yapıldığında hiç bişiy çıkmamış.

izemsevi

işte abartı değilde dr tedbir amaçlı yeniden yapalım 100lük dedi pazartesi gitcem yarında direksiyon sınavım var  :'( bir heycanlıyımki sormayın

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Mayıs , 2011, 14:34:59
canım benim de 142 çıktı sonucum, doktor önemli değil iyi bi sonuç dedi. zaten üst sınır 140. hafif geçmiş bizimkisi. doktor tekrarlamaya gerek duymadı. fazla şekerli yemezsen sorun olmaz. ama yine de tekrarlat testi için rahatlasın