2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Mayıs , 2011, 16:12:27
kızlar şeker yüklemem 142 çıktı galiba yeniden yapılcak dr göstercem sanırım 120-140 arası olmalı sizin nekadardı.

Muhribeninde öyle çıktı 2 sayı farkla sorun olacağını sanmıyorum

izemsevi

kızlar ilk başta özür diliyorum gene eklemeyi unuttum ama valla bugün akşam kesin ekliycem ya dün dr gittik yeniden 100lük yapcak şeker yüklemesi pazartesi günü tedbir için yapalım dedi dr çıkıncada kayınvalidemlere gittik geldiğimdede tamamen aklımdan çıkmıştı valla söz bugün kesin koycam ya ben bukadar unutkan değildim niye böyle oldum anlamadım 100lük şekerdede pazar gece 8den sonra birşey yemiycekmişim aç karnına işte şekerli suyu içicem ilk 60dk.ikinci 120dk.3.cü 180 dk da da kan alacaklarmış yani 3saat içinde üç defa kan alınacak ve heralde ogün en erken 11.30 yemek yerim.

Shadowqueen

selam kızlar nasılsınız bakalım? Ben bugün çok mutluyum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

yaa neden kimse yokkkkk haberlerim vardı sizeeee :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Gizemim kontolden geldik elifim dönmüşşşşş başı aşağıda,doğum poisyonu almış dedi doktorumm :hieyt: :hieyt: ve kilosu 2436g boyuda 49cm daha şimdiden bacakları upuzun ,epey uzun boylu olacakmış :hello2:

sende varmı güzel haberler,mutluyum demişin ya :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Mayıs , 2011, 12:47:37
Gizemim kontolden geldik elifim dönmüşşşşş başı aşağıda,doğum poisyonu almış dedi doktorumm :hieyt: :hieyt: ve kilosu 2436g boyuda 49cm daha şimdiden bacakları upuzun ,epey uzun boylu olacakmış :hello2:

sende varmı güzel haberler,mutluyum demişin ya :opucuk:

Canım ne güzel haberler bunlar maşallah size  :nazar: :nazar: Umarım zamanında sağlıkla gelir Elif bebek  :amin: :amin: Sizin adınıza çok sevindim, kocaman olmuş fıstık  :hello2: :hello2:

Canım bende istediğim bebek odası takımını dün aldırdım İstikbalden ve kızımın tülü-perdesi 1 saat ağız mücadelesi sonrası benim istediğim gibi olacak ondan çok mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2:

Fakat 2 gündür çok aprılarım var sanki kızım çok erken gelecekmiş gibi karnımda rahmimde ve kasıklarımda feci ağrılar var  :sad1: :sad1:

ayy canım benım hani fotosunu göstermiştin linkten çok güzeldi yaa çok sevındım senın ıstedığının olmasına,gizemcim sakın fazla ayakta kalam canım ya bendede agrılar var akşam çok kötü oldum karnımın içi agırdı resmen bebeğim poposu ve ayaklarıyla ıtıyormuş meger kaburgalarımı çok şükür doğum pozisyonu almış bebeğim Rabbim hayırlısını nasıp ederde inş sağlıklı ve kolay bir normal doğum yaparım :amin: suyumuz sınırdaymış bol bol su iç dedi zaten 2.5 içiyodum gunde devam et dahada fazla ıcebılıyorsan iç dedi doktor,su içmek çok önemlı cnm sende ıhmal etme

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Mayıs , 2011, 12:55:55
ayy canım benım hani fotosunu göstermiştin linkten çok güzeldi yaa çok sevındım senın ıstedığının olmasına,gizemcim sakın fazla ayakta kalam canım ya bendede agrılar var akşam çok kötü oldum karnımın içi agırdı resmen bebeğim poposu ve ayaklarıyla ıtıyormuş meger kaburgalarımı çok şükür doğum pozisyonu almış bebeğim Rabbim hayırlısını nasıp ederde inş sağlıklı ve kolay bir normal doğum yaparım :amin: suyumuz sınırdaymış bol bol su iç dedi zaten 2.5 içiyodum gunde devam et dahada fazla ıcebılıyorsan iç dedi doktor,su içmek çok önemlı cnm sende ıhmal etme

Evet canım linkten gösterdiğim pembe bebek odası takımıydı, inan kayınpederim ödemeyi yapınca benimde içim rahatladı  :k06: :k06: Ayrıca tatlım Elifinin dönmesine çok sevindim, hayırlıı ile bir avazda kurtulursun inş. normal olarak  :amin: :amin: Ayrıca çok ayakta kalmamaya çalışıyorum canım ama rahmim o kadar ağrıyor ki otururken bacak bacak üstüne atarken bile canım yanıyor, umarım ağrılar çoğalmaz korkutmaya başladı inan ki daha minnacık kızım şöyle 34 haftayı geçsin rahatlıyacağım inan ki. Umarım prenseslerimiz vaktinde sağlıkla gelirler  :amin: :amin:

Aytii

amin canım,cümlemizin inşallah :amin: diğer kızlardan nıye ses yok ya hiç :icon_scratch: aytennn,seval,hilal,öznur...... hiçbiri yokk :dontknow:

dünürümmmm nerdesin yaa biz geldik hastaneden yazım yukarıyı oku bak canım bebeğim dönmüşşş :hieyt:

Shadowqueen

Shadowqueen