2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bu arada dünürüm sen doğurunca gelmemezlik yapma. bizim oğlan özler Elifi  :love9: zaten sağlık ocağındaki hemşiremizide çok sevdi onunda ismi Elif çünkü  :k06: nezaman gitsem maşallah hareketli oluyo  :D

gerçi bende doğurunca hemen giremem ama illa gelirim yine. e senle zaten başka türlü görüşemiyoruz forum dışında oyüzden ihmal etme  :-\

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 13:39:26
benden piskolog olsaymış yeaahhh  :laughing7:

birde bana doğum terapisi yapsan diyorum canım benim :opucuk: malum az kaldı birde bana hep erken douracakmışım gibi gelıyor ya düşünsenize 38de olursa 4 haftam kaldıı yaaaaaa :-ooo
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Mayıs , 2011, 13:41:29
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 13:39:26
benden piskolog olsaymış yeaahhh  :laughing7:

birde bana doğum terapisi yapsan diyorum canım benim :opucuk: malum az kaldı birde bana hep erken douracakmışım gibi gelıyor ya düşünsenize 38de olursa 4 haftam kaldıı yaaaaaa :-ooo

onu nedense herkese yapıyorum kendim hariç  :ehi:

terzi kendi söküğünü dikemezmiş  :suclu:

güneşş

nedense bende de erken olacakmış hissi var..bugün hemşire baktı kafasına.hareket ettirdi..kanala girince oynamazmış kafaları iyi aman daha erken girmediğine sevindim  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar sizi çok özlerim ki ben zaten doğum anında sizlerin isimlerinide söyleyeceğim o anda edilen dualar kabul olurmuş doğumunuz kolay ve rahat geçsin diyeceğim :amin: eve gelınce hastaneden ne olurum nasıl olurum hiç bilmiyorum ama şunu bilin ayağa kalkabılecek durumdaysam ilk işim buraya size yazmak olacak :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

kızlar biraz rahatlayın ya

dünyada kaç milyar kadın doğurmuş çocukları olmuş bizimmi olamıcak yani  ::) o anda Allah dayanma gücünü veriyo. hem ne demişler? Allah dağına göre kar verir. bende zaten kaderimde yazılıdır neyin nasıl olacağı oyüzden takmıyorum hiç. bana düşen tek şey dua etmek bol bol ve Rabbim kabul etsin inşallah hepimizin dualarını  :amin: ben hep içimden oğluşum zamanında doğacak hemde normal doğumla diyorum. çünkü ben öyle istiyorum  :love9: ama tabi Rabbim en iyisini bilir. ve hamilelik en rahat süreç. bebişlerimiz doğunca çok arıcaz bu günleri.  :y25:

melek-çağlar

FeHi

Alıntı yapılan: güneşş - 12 Mayıs , 2011, 13:48:44
nedense bende de erken olacakmış hissi var..bugün hemşire baktı kafasına.hareket ettirdi..kanala girince oynamazmış kafaları iyi aman daha erken girmediğine sevindim  :k06:
Bende iki gündür niye eski hareketliliği yok diye tedirgindim demek kanala girince hareketler azalıomuş  :honk:

melek-çağlar

allah kolaylık versin sana o kadar uzun süre kaynana nasıl çekilir aynı evde  :sad1:

güneşş

Aytii

güneşş

Alıntı yapılan: FeHi - 12 Mayıs , 2011, 14:00:31
Alıntı yapılan: güneşş - 12 Mayıs , 2011, 13:48:44
Bende iki gündür niye eski hareketliliği yok diye tedirgindim demek kanala girince hareketler azalıomuş  :honk:

canım kafası oynamazmış vücudunu bilmiyorumm

melek-çağlar

hoşbuldum saolun. akşam kasıklarım çok ağrıdı korktum acaba dedim doğum mu başlıyor diye ama şimdi bişey yok allaha şükür

melek-çağlar

babasıyla abisinin ne işi var ya doğumda ayıp yani gereksiz insanlar :caca:

izemsevi

uykum var kızlar uykum bugün hastaneye gittiim nekadanda çok hamile varmış eşim kışın üşüyen çocuk yapmış diyor :ehi: :toothy10: