2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

kızlar bugün sağlık ocağına gittik çağırdılar kontrol için kilo tansiyon olayı birde prensesimin kalp atışlarını dinlediler uyuyormuş canım kuzum  :k06:  derinden derinde geliyordu sesi  :k06: yirim yirim onu ben yaaa..dedim sabah uyandıı çok hareketliydi ne çabuk uyumuş dedim karnı açtırda ondan dedi şimdi karnı doyduğu için uyuyor dedi  :k06: toplam 12 kilo almışım  :-ooo ama bir ayda 1 kilo almışım bu süper çünkü 3-4 kilo falan alıyordumm..ekmek olayını biraz azalttım yani o kadar çok tüketiyordum ki  :k06: şimdi bile az denemez ama eskisine göre az  :k06:  doktor desin bakalım şimdi çok almışın diye göreyim  :caca:  :k06: :k06: sekiz ay da 12 kilo çokmuu sizce

Aytii

bende gittim bu sabah benimkiside horluyodu  :tongue3:

kalp atışı 144 çıktı normal dedi hemşire  :nazar: :nazar:

izemsevi

sevindin değilmi ayten  :ehi: güneş sen 14-15le kapatırsın canım

Aytii

Güneş bence değil

tabi kaç kiloyla hamile kaldın bide o var?

ben mesela görenler inanmıyolar. hiç kilo almamışsın diyolar ama 10 kilo aldım diyince  :-ooo

güneşş

ay inşallahhh...yani bebişim alsın istiyorum kilo ben boş boş almak istemiyorum bakalım pazartesi gidicez doktora kızımızmı almış görücezz..

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlarr bende 11 kilo almışım hep gün içinde karnım tıka basa doluyken ee birde kabızlığım vardı çok şükür wc ye cıktımmm :basardim: sonra tartıldım 58 im tam 11 kilo almışım :occasion5:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Mayıs , 2011, 13:28:59
kızlarr bende 11 kilo almışım hep gün içinde karnım tıka basa doluyken ee birde kabızlığım vardı çok şükür wc ye cıktımmm :basardim: sonra tartıldım 58 im tam 11 kilo almışım :occasion5:

iyi hadi maşallah  :nazar: :nazar:

kafaya takmıyosun artık kabızlığı dimi  :icon_scratch:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 13:27:16
Güneş bence değil

tabi kaç kiloyla hamile kaldın bide o var?

ben mesela görenler inanmıyolar. hiç kilo almamışsın diyolar ama 10 kilo aldım diyince  :-ooo

canım ben 60 kaldım 72 olmuşum ama boyum var 1.73 yani görünürde göbişim var gören kilo almamışsın demekki bebek alıyor diyor ama..gerçi ewet bebişimizde toplu..  :k06:

Aytii

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ozaman az almış oluyosun

zayıflar herzaman daha fazla alırlar kilolulara göre

izemsevi

Aytii

bakalım ben kaçla tamamlıcam doğuma kadar  :suclu:

not: Seval resmi unutma.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aytenim senle konuştuk ya o gün o zamandan beri inan hiç takmıyorum o akşam çıktım tuvalete zaten  :amin: psikolojide çok öneliymiş bunu anladım takmıyoruummmm artık ne zaman gelırtse ozaman gıderım dıyorum ;D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

aferin  :aferin: :opucuk:

taktığım zamanlarda benimde gelmez

sonra unutuyorum bi bakıyorum sıkışmışım  :laughing7:

öncedende mesela reglimi takardım geldi gelecek diye olamıyodum ama düşünmediğim anda gelirdi

Aytii

izemsevi

ayten benim iş yerindekinde yok evden yüklüycem akşam sen her yazının sonuna ekle dipnot olarak