2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 12:01:11
ya kızlar inanır mısınız ben de geçen haftaya kadar geceleri ağrı,batma oluyodu ama özellikle bu pazardan beridir o kadar rahatım ki  :nazar: bebeğim beni hiç yormadı,geceleri de uyudum. bu kuzuların sessizliği mi acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

hilalcim valla bende de o erken doğum korkusu hep vardı ama artık korkmuyorum. sanırım o tehlikeli günleri atlattık. doktor bile demişti. 36. haftadan gün almaya başlayınca korkma artık. bence sen de korkma. Allahın izniyle bişiy olmaz artık  :amin:
Canım bana da söyle gece rahat yatabilmek için ne yapıosunnnnn :)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk fıstıklar,sevalcim hoşgeldin canım
magnezyum gercekten fayda etmıyor bende içiyorum ama şu sol bacagım inanılmaz kasılıyor ve çok ağrıyor yataktan kalkamıyorum kalkarken  :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

sevalcim hoşgeldin...

valla kramp arada bana da giriyo. özellikle bacağıma. habire muz yiyorum ama o da kalorili bi meyve sonuçta. bi de kramp girdi mi eşim hemen bacağımı ayak uçalrımdan tutarak geriyo. anında geçio anlamıyorum  :dontknow:

izemsevi

sağolun kızlar 5gibi sonuçlarımızı alırız sizler idrar kültürü yaptırdınızmı hiç kızlar bir uykum varki size anlatamam

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Mayıs , 2011, 12:04:08
hoşbulduk fıstıklar,sevalcim hoşgeldin canım
magnezyum gercekten fayda etmıyor bende içiyorum ama şu sol bacagım inanılmaz kasılıyor ve çok ağrıyor yataktan kalkamıyorum kalkarken  :sad1:

Aynen Aynen tıpa tıp aynısını yaşıoruzzzzzzzz :honk:

<<AyBüKe>>

Günaydın kızlar nasılsınız?  :wave:

FeHi

izemsevi

hoşgeldin aybüke burcunun iyi olmasına sevindim ama o bakın görün gene rahat durmaz kalkar iş yapar illa erken doğurcak o çocuğu

Aytii

hoşgeldin Aybüke

biz iyiyiz sen nasılsın?

°•.ℓανιηуα.•°

ay valla hilalcim sadece 4-5 gündür rahat yatabiliyorum. öncesi benim de kabus. ama neden rahat yatıyorum onu da anlamadım  :icon_scratch:

hoşgeldin aybüke ve pisicik  :opucuk: biz iyiyiz ,ya siz?

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 12:08:04
ay valla hilalcim sadece 4-5 gündür rahat yatabiliyorum. öncesi benim de kabus. ama neden rahat yatıyorum onu da anlamadım  :icon_scratch:

hoşgeldin aybüke ve pisicik  :opucuk: biz iyiyiz ,ya siz?

Maşallah Canım  :nazar:

Aybükecim hoşgeldin canım sende,öznurcum hoşbulduk cnm iyiyiz bu halımıze çok şükür diyelim,burcu banada msj atmış çok şükür iyiymiş umarım yıne kalkıp iş falan yapmaz :caca:
kızlar ben birşey söyleyecegım size ben bir karar verdim :honk:

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Şimdi biliyorsunuz kızlar ben normal doğum istiyorum doktor çatın müsait,bebekte bir sorun yok hersey normal olabılır derse dün bir arkadasımla konuştum onada öyle demiş kız normömal yapacakmış ve 40. hafta olmuş tık yok ne sancı ne nişan ne su hiçbirşey,sonra nstye almışlar orda sancıları çok yuksek çıkmış ve bebeğin suyuda çok ama çok az kaldığı için sezeryan yapmışlar epidural,bugün yıne epidural sezeryan olmuş bir arkadasımla konustum herkes aynı şeyı söyluyor 20dkda olup bitiyor eger heyecan yaparım dıye korkarsan bana bir  sakınleştirici verin diyomussun önceden onuda verince gayet cesaretlı olup panıkte yapmıyormuşsun ve genel anestezideki uyanma zorluğu,1 sa sonra uyanma durumunu hiç yasamıyormussun eğer olurda sezeryan derse doktorum bu epidural konusu daha sıcak gelmeye bsladı ben genel anesteziden korkuyorum beynin uyusturulması okadar uzun süre bana pek sağlıklı gelmıyor sanki

Aytii

vallah ben epidüral istemiyorum şahsen. belden iğne yapılıyo ve kalıcı hasar bırakabiliyomuş sonrasında ağrı yapabiliyomuş zaten boyumdan dolayı belimde ağrılar oluyo bide epidüralıyla uğraşamam. genel anesteziyi seçerim ben