2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 11:48:07
biz de iyiyiz be aytenim,napalım işte. şu izin günüm gelse de sabah erken uyanmak zorunda kalıp sürüklenerek okula gelmek zorunda kalmasam  :crybaby2:

burcunun da inşallah haftası ilerlemiştir de bebek erken doğarsa bi sıkıntısı olmaz  :amin:

inşallah  :amin:

Aybükede öyle. bu yaz bebekleri ne kadar meraklı dünyaya gelmeye  :k06:

bakalım bizimkiler nezaman doğacaklar  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın hilalcim  :opucuk:

kız bizimki daha az kaldı. sende herhangi bi sıkıntı,belirti ya da başka bişey var mı?

Aytii

evet kızlar sizin de az kaldı. yokmu kalça krampı yada kasılma felan  :icon_scratch:

FeHi

Ayyy bende de haftası bitmeden doğurma korkusu sardı
dün dışarı çıktık biraz eşimle görenler doğum yakın galiba göbüş baya aşağı inmiş dediler ya gece uyuyamadım ya erken gelirse diye
bide şöyle bi durum var eşimin iş yerindeki arkadaşının hanımıyla ay haftalardayız ama hatun 3 gün önce doğum yapmışşş  :icon_pale: bebek ve anne gayet sağlıklıymış..
birden ya bana da öyle olursa diye düşünmeye başladım :honk:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 11:50:08
günaydın hilalcim  :opucuk:

kız bizimki daha az kaldı. sende herhangi bi sıkıntı,belirti ya da başka bişey var mı?
oyyy oyyyy sıkıntının babasını yaşıyorum ölüyorum ya gece uykusu HARAM artık inan gece olmasını hiç istemiyorum çünkü ağrıdan sancıdan sızıdan nefesim kesilio sabahı zor ediyorum
sen nasılsın peki cankuş??

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 11:52:07
evet kızlar sizin de az kaldı. yokmu kalça krampı yada kasılma felan  :icon_scratch:
Kız olmaz mı Ayten magnezyumunun bile faydası olmuo artık, helede şu kemik batması öldürüo beni öldürüo :icon_pale:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

biz gedlikk sabah şekerleri,nasılsınız bakalım :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 12 Mayıs , 2011, 11:55:58
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 11:52:07
Kız olmaz mı Ayten magnezyumunun bile faydası olmuo artık, helede şu kemik batması öldürüo beni öldürüo :icon_pale:

aynen canım benim bile oluyo bu aralar kramplar

ya diyorum acaba magnezyummu eksik yoksa açılmamı oluyo  :dontknow:

Aytii

izemsevi

slm kzlar biz geldik şeker yüklemesi hemogram, idrar tahlili,idrar kültürü,yaptırdık idrar kültürü temiz çıkarsa inşallah yarın alıncak yoksa pazartesiye kalıyormuş inşallah temiz çıkar diğer testlerin sonuçları bugün 14.30da çıkacak inşallah hayırlı sonuçlar alırım şeker yüklemesi benide kızımıda yordu valla aç kaldık saat 11e kadar

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Mayıs , 2011, 11:58:01
Hoşgeldin tatlış,
Ayten kız magnezyum ilacıda içiom fayda yokkk..

°•.ℓανιηуα.•°

ya kızlar inanır mısınız ben de geçen haftaya kadar geceleri ağrı,batma oluyodu ama özellikle bu pazardan beridir o kadar rahatım ki  :nazar: bebeğim beni hiç yormadı,geceleri de uyudum. bu kuzuların sessizliği mi acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

hilalcim valla bende de o erken doğum korkusu hep vardı ama artık korkmuyorum. sanırım o tehlikeli günleri atlattık. doktor bile demişti. 36. haftadan gün almaya başlayınca korkma artık. bence sen de korkma. Allahın izniyle bişiy olmaz artık  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 12 Mayıs , 2011, 12:00:26
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Mayıs , 2011, 11:58:01
Hoşgeldin tatlış,
Ayten kız magnezyum ilacıda içiom fayda yokkk..

bende öyle  :sad1:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Mayıs , 2011, 12:00:17
slm kzlar biz geldik şeker yüklemesi hemogram, idrar tahlili,idrar kültürü,yaptırdık idrar kültürü temiz çıkarsa inşallah yarın alıncak yoksa pazartesiye kalıyormuş inşallah temiz çıkar diğer testlerin sonuçları bugün 14.30da çıkacak inşallah hayırlı sonuçlar alırım şeker yüklemesi benide kızımıda yordu valla aç kaldık saat 11e kadar
Seval Hoşgeldin
Hayırlı sonuçlar olsun İnşallah

Aytii

hoşgeldin Seval

inşallah güzel sonuçlar alırsın  :amin: