2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

evet canım bugündü bizimde teyzesi 1350 gr 36cm kızım maşallah :nazar: seninki nekadardı kardiyo dediğin kalp içinmi 4dye biz21 mayısta gircez ama drum güzel inceliyor her gittiğimizde uyluk kemiği kafa miğde ciğerler el ve ayaklar omurgaları tek tek bize gösteriyor

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:40:22
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Mayıs , 2011, 16:37:53
Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:32:06
kızlar ne bu korku  :icon_scratch: daha durun bakalım Allah kolayından versin ama her şeye dişimizi sıkmamız lazım gelen bir serüvendeyiz

biliyorum .. ama yinede ne yaşıycağımı bilirsem neyee dişimi sıkıcağıımı bilirsem daha dayanıklı olurum gibi geliyor .  :k06: :dontknow:
eğer aşıdan korkuyorsan hiç endişe etme tatlım. hani derler ya sinek ısırığı gibi aynen öyle.

niye yalan söylüyosun Muhriş  :caca: öküz ısırığı bi kere  :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

[/quote]minyatür öküz  :k06:

izemsevi, maşallah kızına canım. valla 4D harika bir şey, resmen nasıl bişi olduğunu gördüm oğluşumun. babasının kopyası diyebilirim. dün de şeker yükleme testi yapıldı iyi çıktı çok şükür

izemsevi

şeker yüklemesi benimde yarın olcak tam idrar,kan şeker yüklemesi testleri yapılcak muhribe şeker yüklemesi zormu miğden bulandımı

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 16:48:50
şeker yüklemesi benimde yarın olcak tam idrar,kan şeker yüklemesi testleri yapılcak muhribe şeker yüklemesi zormu miğden bulandımı
aç karnına gidiyorsun canım, 50 mg şekeri suda eritip veriyorlar. çok tatlı oluyor, ben önce yudum yudum içeyim dedim, baktım olmayacak bi seferde içtim. hafif bulantı oluyor ama sakın istifra etme. yoka test yapılamıyor. suyu içtikten sonra dinlen, hareket edip kusma dedi hemşireler. 1 saat sonra kan alıp değere bakıyorlar

izemsevi

kızlar biz gidiyoruz öptük sizleri ve miniklerinizi :hello:

muhribe

Aytii

Eylül kız şşşiii şaka yaptım he  ::) öküz gibi değil ağrısı   :aferin: bayıldınmı gıııı  :suclu:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:44:17
Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:40:22
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Mayıs , 2011, 16:37:53
Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:32:06
kızlar ne bu korku  :icon_scratch: daha durun bakalım Allah kolayından versin ama her şeye dişimizi sıkmamız lazım gelen bir serüvendeyiz

biliyorum .. ama yinede ne yaşıycağımı bilirsem neyee dişimi sıkıcağıımı bilirsem daha dayanıklı olurum gibi geliyor .  :k06: :dontknow:
eğer aşıdan korkuyorsan hiç endişe etme tatlım. hani derler ya sinek ısırığı gibi aynen öyle.

yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aşı vurulmayınca kötü bişe mi oluo ::) ???

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:57:54
Eylül kız şşşiii şaka yaptım he  ::) öküz gibi değil ağrısı   :aferin: bayıldınmı gıııı  :suclu:

araştırma yapıodum bu internette sağlıkla ilgili bişeye bakmıycam bi daha yaa..
herşey olağan üstü anlatılmış ..  :caca: altı üstü aşıya bakıoz sankim ameliyata girmişler gibin anlatiyler yaa.  :suclu: :ehi:

burcu MELEK

selam kızlaar nasılnız bakalım biz kızımla eve yeni geldik hastanedeydik dotor zorla yolladı yatıcam yemeyim bile ayana gelecek öyle gidebilirsin dedi.gecen yine kanam oldu sancılarım coktu ondan yattık artık yorulmak yok dedi

Aytii

Burcu günaydın hoşgeldin

bizde seni merak ediyoduk nerelerde bu diye

iyisin çok şükür ama artık sende doktorunu dinle bence dinlen hareket etme fazla  :opucuk:

FeHi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Mayıs , 2011, 10:37:40
Burcu günaydın hoşgeldin

bizde seni merak ediyoduk nerelerde bu diye

iyisin çok şükür ama artık sende doktorunu dinle bence dinlen hareket etme fazla  :opucuk:

sagolun canım inşallah dinlerim ya  :k06: zaten imza atarak cıktım yani suan hastanede yatmamm lazım birsey oluırsa sorumluluk bana ait diye teti,kteyim sancı artarsa hemen hastane

FeHi