2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Mayıs , 2011, 16:19:24
bu tetanoz aşısı :

acıyormu ??? yakıyormu ??? 

bi etkisi oluyormu ?? ateş filan filan ..  :icon_pale: :y25:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen nasıl doğuracaksın çok merak ediyorum :D :D

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:20:14
Eylül cınııımm tetanoz aşısı normalde her 5 senede bir vurulur. ve hayatın boyunca toplamda 5 tane vurulduysan birdaha vurulmana gerek yok. ben Fransadayken bebekliğimden beri 4 kere vuruldum. 1 tane kalmıştı onuda 20. haftamda vuruldum ;)

hıııııııııııııııııııııııı

ben vurulup vurulmadığımı bilmiyorum kiii  :dontknow: hatırlamıyorum .. küçükken bayağı salgın hastalıklardan geçirdim ..
kabakulak olsun .. su çiceği olsun .. sarılık olsun .. o yüzden bıktım iğne vurulmak kabus..
bi kere de köpek parmağımı dişiyle kanatmıştı babam kuduz aşısı vurdurdu  :violent1: Allahım yani bu kadar vuruldum ama tetanoz hatırlamıyorum  :dontknow: belki ilkokulda vurmuşlardır ..  :dontknow:

Aytii

onlarda sıkışmıştır o araya bence  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:20:46
bu tetanoz aşısı :

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen nasıl doğuracaksın çok merak ediyorum :D :D

ay onu ben de çok merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

( bebiş var mı yok mu diye koşa koşa geldim kan vermeye .. hayatımda ilk kez  :ehi: :ehi: :ehi: eşim şok oldu  :ehi: :ehi: :ehi: hasta olsan kıyameti koparırdın şimdi sesin çıkmıyor maşşallah demişti  :ehi: :ehi: :ehi: gözlerim dolmuştu ama şikayet etmiyordum - acıya dayanıksızım yaa  :(  )

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:23:47
onlarda sıkışmıştır o araya bence  :ehi:

babam bu konularda hassastı  :icon_thumright: ama kaç tane vuruldum hatırlamıom  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: mutlaka sıkışmıştır .. okulda vurulduğumuzu hatırlıyorum ilkokulda .. ama bi kere ..  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

bu tetanoz aşısı :

cevap  :icon_scratch:

muhribe

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Mayıs , 2011, 16:29:28
bu tetanoz aşısı :

canım aşının korkulacak bir şeyi yok. ben 2. dozu dün vuruldum. sadece hafif bir ağrı oluyor kolda. 1-2 gün içinde tamamen eskiye dönüyor

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:30:20
bu tetanoz aşısı :

canım aşının korkulacak bir şeyi yok. ben 2. dozu dün vuruldum. sadece hafif bir ağrı oluyor kolda. 1-2 gün içinde tamamen eskiye dönüyor

2 gün müüüü  :-ooo

Aytii

bu tetanoz aşısı :

e sen acıya dayanıksızsın oyüzden cvp vermek istemedim  :ehi:

muhribe

kızlar ne bu korku  :icon_scratch: daha durun bakalım Allah kolayından versin ama her şeye dişimizi sıkmamız lazım gelen bir serüvendeyiz

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:31:23
bu tetanoz aşısı :

e sen acıya dayanıksızsın oyüzden cvp vermek istemedim  :ehi:

sen varyaaaa ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

korkunun ecele faydası yok biliyorum ama yinede duymak istiyorum önceden psikolojimi ona göre hazırlıyorum ..
çok acıycak ama 5 dk içinde herşey biticek filan gibi yani.. öle motive ediyorum .. kan alırkende öyle ..
acıycak ama sadece 1 dk .. hep bir dk sonrasını düşünüyorum .. bölece acımıyor  ;D  yani daha az hissediyorum  ::)

izemsevi

hoşgeldin muhribe eylül canım sadece vurulurken biraz tanıyor 2-3 saniye okadar ağrı yapar deniyor ama benim hiç olmadı ağrım değişiyor ben süslerin hepsini netten gördüm ama canlılarını görmedim akşam görürüm artık muhribe sen kontrole yakında gittinmi

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:32:06
kızlar ne bu korku  :icon_scratch: daha durun bakalım Allah kolayından versin ama her şeye dişimizi sıkmamız lazım gelen bir serüvendeyiz

biliyorum .. ama yinede ne yaşıycağımı bilirsem neyee dişimi sıkıcağıımı bilirsem daha dayanıklı olurum gibi geliyor .  :k06: :dontknow:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 16:36:05
hoşgeldin muhribe eylül canım sadece vurulurken biraz tanıyor 2-3 saniye okadar ağrı yapar deniyor ama benim hiç olmadı ağrım değişiyor ben süslerin hepsini netten gördüm ama canlılarını görmedim akşam görürüm artık muhribe sen kontrole yakında gittinmi
canım cuma günü kontroldeydik. her şey yolunda dedi doktor çok şükür. 4D ile tüm detaylarını gördük oğlumuzun, kardioya da girdik. her şeyimiz temiz çıktı. sen ne yaptın var mıydı bu yakınlarda kontrolün?

muhribe

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Mayıs , 2011, 16:37:53
Alıntı yapılan: muhribe - 11 Mayıs , 2011, 16:32:06

biliyorum .. ama yinede ne yaşıycağımı bilirsem neyee dişimi sıkıcağıımı bilirsem daha dayanıklı olurum gibi geliyor .  :k06: :dontknow:
eğer aşıdan korkuyorsan hiç endişe etme tatlım. hani derler ya sinek ısırığı gibi aynen öyle.