2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

sağol dünürüm  :opucuk:

bende hiç bilmiyorum Burcudan ses yok  :dontknow:

izemsevi

teyzoşları biz geldik odam değişti iş yerinde sabahtan beri onunla uğraşıyorum bilgisayar yeni bağlandı oyüzden giremedim herkese tşkler evet kızıma maşallah dr amcasıda gelişimi maşallah çok iyi dedi allah nazarlardan saklasın haftasına göre önde gidiyor dedi sata göre tam 27+0 gözküyorken gelişimine göre 28+3 gözüküyor dedi gizem teyzesi süslerimiz gelmiş babmız almış çok güzeller ben görmedim henüz ama babmız hemen dairede göstermiş kolileri açıp meraklı babamız herkesin çok hoşuna gitmiş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldiniz fıstıklar,diğer teyzoşlar yoğun sanırım sesleri çıkmıyor :icon_scratch: sevalcim güle güle kullansım meleğin canım benim  :love7:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hadi gözün aydın Seval gelmiş süsleriniz  :love9:

izemsevi

teşekkürler kızlar evet süsler geldi ayten daha ben göremedima ama evet pisicik diğer teyzoşları yoğunlar sanırım drum bugün izinleri ayarlarım dedi 36 haftalıkken 37.haftalık olarak gösteririz bir hafta beleş dinlencem yani :k06:

banu_fth

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aşı ne zaman vuruluyordu yaaa .. gerçi dr sölerdi ama bu ay sonu gidicem ... ama kacıncı haftada yada ayda vuruluyorsunuz .. ne aşısı vuruluyorsunuz ??????????????????

Aytii

Eylülüm hoşgeldin

tetanoz aşısı vurulacaksın canım en az 2 tane

ilkini 20. haftada vuruluyosun diğerini o aşının vurulduğu tarihten 1 ay sonra oluyo

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 16:03:23
teşekkürler kızlar evet süsler geldi ayten daha ben göremedima ama evet pisicik diğer teyzoşları yoğunlar sanırım drum bugün izinleri ayarlarım dedi 36 haftalıkken 37.haftalık olarak gösteririz bir hafta beleş dinlencem yani :k06:

ooo hayırlı olsuuun.. güle güle kullanın inşallah sağlıklaa..

resimleri beklioruzz :hieyt:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

tetanoz aşısı vurulmuştum cnm yanlış hatırlamıyorsam 20. hafatadan sonraydı galıba :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 16:05:05
Eylülüm hoşgeldin

tetanoz aşısı vurulacaksın canım en az 2 tane

ilkini 20. haftada vuruluyosun diğerini o aşının vurulduğu tarihten 1 ay sonra oluyo

hıı tamam canııımmm  :opucuk:  :-*
bi an endişe ettiim ..  ::)

ya ben hergün iş yerinde masaya kafayı koyup bi saat uyumaya başladım .. bu üçüncü oluşu ..  :honk:

yaşlılar gibi oldum ..öncesinde acaip esneme gelior sonra kafayı koyuyorum .. elimin üstünde uyumuşum .. uyuştu elim  :k06: bi uyandım tam bi saat olmuş .  :k06:

3.ayın içindeyim artık şükürler olsun ..  :hieyt:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mayıs , 2011, 16:05:22
tetanoz aşısı vurulmuştum cnm yanlış hatırlamıyorsam 20. hafatadan sonraydı galıba :icon_scratch:

oh oh iyi varmış daha ..

acıyor mu  :icon_pale: uff .. tahlillerim var özele sordum ssk karşılasa bile 350 tl tutuyor .. umarım devlette yaptırınca para vermiyoruzdur .. ??? devlette yaptırıcam tahlillerimi kan tahlili ve idrar ..

iğneden korkuyorum da  :ehi:

izemsevi

hoşgeldin eylül canım tetnoz vurunuyorsun oda pisiciğin dediği gibi ilk doz 20 haftalıkken senin daha baya var ikinci dozda ilkinden tam 1ay sonra vuruluyor toplamda 5doz 3.yü bebk 4aylıkken vuruluyormuşsun 4-5.dozlarıda 1yıl arayla bana hemşire öyle demişti. süslerin resimlerini göstermiştim eylül gördün sanırım sen

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 16:14:24
hoşgeldin eylül canım tetnoz vurunuyorsun oda pisiciğin dediği gibi ilk doz 20 haftalıkken senin daha baya var ikinci dozda ilkinden tam 1ay sonra vuruluyor toplamda 5doz 3.yü bebk 4aylıkken vuruluyormuşsun 4-5.dozlarıda 1yıl arayla bana hemşire öyle demişti. süslerin resimlerini göstermiştim eylül gördün sanırım sen

hoşbulduk ..
onları gördüüümm hatırlıyorum .. başka neler geldiii senin görmediklerini diyorum beeenn  :opucuk:
doğurduk daha niye vuruluyoruz kii ya korkuyorum ya iğneden  15 tane aşı çıkar şimdi  :( :icon_pale: :violent1:

banu_fth

bu tetanoz aşısı :

acıyormu ??? yakıyormu ??? 

bi etkisi oluyormu ?? ateş filan filan ..  :icon_pale: :y25:

Aytii

Eylül cınııımm tetanoz aşısı normalde her 5 senede bir vurulur. ve hayatın boyunca toplamda 5 tane vurulduysan birdaha vurulmana gerek yok. ben Fransadayken bebekliğimden beri 4 kere vuruldum. 1 tane kalmıştı onuda 20. haftamda vuruldum ;)