2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aminnnnnnnnn canım cümlemize :amin: :amin: meleğimin çarşafını,yastık kılıfını falan ütülüyorum en son bunlar kaldı :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Kızlar bebeklerin kıyafetlerini neyle yıkadınız? Kayınvalidem tutturmuş hacı şakirin granür sabunu ile yıkayalım bende istemiyorum onu dalinin sıvı deterjanını istiyorum, siz ne yaptınız?

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mayıs , 2011, 12:51:02
aminnnnnnnnn canım cümlemize :amin: :amin: meleğimin çarşafını,yastık kılıfını falan ütülüyorum en son bunlar kaldı :love9:

ben daha o kısma geçmedim  :laughing7: izne bi çıkayımda öyle  :love9: ben yemeğe gidiyorum  :opucuk: görüşürüz :wave:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Mayıs , 2011, 12:54:31
Kızlar bebeklerin kıyafetlerini neyle yıkadınız? Kayınvalidem tutturmuş hacı şakirin granür sabunu ile yıkayalım bende istemiyorum onu dalinin sıvı deterjanını istiyorum, siz ne yaptınız?

canım bende dalinin deterjanını aldım henüz yıkamadım havalar açsın diye bekliyorum..

izemsevi

kızlar bizgeldik sizlere güzel haberler getirdik teyzeleri kızım 1350kg 36cm olmuş maşallah benim kızıma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dr amcası sata göre tam 27 haftalıksınız ama gelişimine göre 28+3 haftalık olarak gözüküyorsunuz dedi ay çok mutlu oldıuk 1ağustos gibi alırız dedi tam tarih diyemedi temmzu başında kesin tarih anca verebilirim dedi herşey yolunda diye söyledi allahıma çok şükür kızlar :nazar: :nazar: :amin:

Aytii

bende granül aldım. dalininde yumuşatıcısından aldım. ama granülü daha kullanmadım. Hacı Şakir sabunlarım vardı evde onları rendeledim onlarla yıkadım bide yumuşatıcı ekledim işte. çokta güzel oldu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 11 Mayıs , 2011, 12:55:54

canım bende dalinin deterjanını aldım henüz yıkamadım havalar açsın diye bekliyorum..

Anladım tatlım biz kayınvalidem ile birlikte yaşadığımız için burada onun sözü geçiyor muhtemelen hacı şakir granül alıcam olmazsa yumuşatıcı dalin alırım  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 13:03:24
kızlar bizgeldik sizlere güzel haberler getirdik teyzeleri kızım 1350kg 36cm olmuş maşallah benim kızıma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dr amcası sata göre tam 27 haftalıksınız ama gelişimine göre 28+3 haftalık olarak gözüküyorsunuz dedi ay çok mutlu oldıuk 1ağustos gibi alırız dedi tam tarih diyemedi temmzu başında kesin tarih anca verebilirim dedi herşey yolunda diye söyledi allahıma çok şükür kızlar :nazar: :nazar: :amin:

Ohhhh maşallah canım senin fıstıkta tombiş olacak desene  :k06: Bi bizim prenses minik kalacak sanırım oda babamızın tarafı hep kısa boylu çelimsiz ondan sanırım  :ehi: :ehi: benim prensesim gerideki 1 haftasını toparlamazsa peş peşe doğuracağız desene, hadi maşallah  :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 13:12:00

bende granül aldım. dalininde yumuşatıcısından aldım. ama granülü daha kullanmadım. Hacı Şakir sabunlarım vardı evde onları rendeledim onlarla yıkadım bide yumuşatıcı ekledim işte. çokta güzel oldu

Ohhh mis gibi olmuştur hadi bakalım bizde granülle yıkayacağız sanırım, bende yıkamak için odası duvarları yapılsın oda takımı gelsin diye bekliyorum, yıkayıp direk dolabına yerleştiririm  :icon_thumright:

izemsevi

Gizemcim bende hacışakir granül sabun tozu aldım,yumuşatıcıyıda dalin aldım çok memnun kaldım.dalinin sıvı deterjanıda iyidir muhakkak tatlım hangisini istersen onu al
kızlar yeni doğum yapmış arkadasımı aradım şimdi yaa kıyamam normal istıyordu 40. haftaya gelmiş ne sancısı olmuş ne suyu gelmiş ve nstde sancılar yuksek çıkmış sezeryanla almışlar epidural yapmışlar bana sormadılar dedi direkt epidural yapmışlar nasıl olur böyle birşey ya ,ne gıcık dimi sormaları gerekmezmiydi? ay çok duygulandım yaa  bebeği yanında şuan bir tuhaf oldum zaman azaldıkça çok değişik duygular hissediyorum gözlerim doluyor sürekli  :crybaby2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

sevalcim maşallahh kuzuna yaa :nazar:Rabbim nazarlardan saklasın canım benim ben şimdi baktım ultrason kagıdına 28+6 günlükken 1350 grmış ultrason kagıdına göre 28+6 sanırım sat a göre 27+6ydım bende ozaman onu hatırlayamıyorum

Aytii

maşallah kız seninkisi benimkinden daha kilolu  :nazar: :nazar: :nazar:

demekki ben normal doğurabilcem  :hello2: :hello2: :hello2:

güneşş

canım allah nazarlardan korusun  :amin:  maşallah  :nazar:  meleğine tombiş olucak desene bu sene bebekleri sanırım tombiş tombiş olucak   :k06:

kızlar bebeklerinizin cicişleri kısmına bakıyordum güneşinkisi açılıyor ama aytim seninkileri göremedim yaa offff :sad1:açılmadı fotolar,Rabbim hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin kızlar hepinize :amin:buarada dualarım burcuyla haberi olan varmı hala bir ses yok çok merak ediyorum inş.hersey yolundadır,kendiside meleğide iyidir inşallahhh :amin: