2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 11:31:17
kızlar benimki tahmini nekadardır 27+ olduk

canım arkadaşım 28+6 da gitti 1157 gr dı doktor normal demiş haftasına göre ..biz 28+ gittik 1621 gr bize iri bir bebek dedi topluymuş tombiş dötlüm :k06:  şimdi sen 27+ sın bunların ortalaması bişey olabilr ..mi acaba..

izemsevi

olablir sanırım güneş ben gidiyorum canlar öptüm sizi bize dua edin :amin:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 11:36:38
olablir sanırım güneş ben gidiyorum canlar öptüm sizi bize dua edin :amin:

:wave: canım hayırlısıyla git hayırlı haberlerle gel inşallahhhhh   :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

sevalcim beimkisi 24 haftalıkken 31.5 cm 29 haftalıkken 42 cm olmuştu. ama doktor 2 hafta önden gittiğini sölemişti...

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:37:58

sevalcim beimkisi 24 haftalıkken 31.5 cm 29 haftalıkken 42 cm olmuştu. ama doktor 2 hafta önden gittiğini sölemişti...

ya kızlar doktor bize hiç boyunu söylemedi ben bilmiyorum niye söylemiyorki bu gittiğimde sorucam ama  :cildir:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 11 Mayıs , 2011, 11:35:03

canım arkadaşım 28+6 da gitti 1157 gr dı doktor normal demiş haftasına göre ..biz 28+ gittik 1621 gr bize iri bir bebek dedi topluymuş tombiş dötlüm :k06:  şimdi sen 27+ sın bunların ortalaması bişey olabilr ..mi acaba..

Ohhh maşallah tosun kızına canım yaaa, tombiş doğacak kesin yandın sen  :k06: :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Mayıs , 2011, 11:41:31
Alıntı yapılan: güneşş - 11 Mayıs , 2011, 11:35:03

Ohhh maşallah tosun kızına canım yaaa, tombiş doğacak kesin yandın sen  :k06: :k06:

doktorda öyle diyor iri bebek  :k06: birde haftasından önde gidiyor ..buda doğumu etkiler dedi erken olabilir.bakalım bu gittiğimizde  kafamdaki düşünceler daha da netleşek..eğer gelişimi ilerde ve yine iri derse doğum fikrim sezeryana dönücekkk ..ve haziran 15 den sonra hazır asker beklicezz..

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

günaydın şekerler nasılsınızzzz?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

hayırlısı olsun Güneşcim gelişimleri iyi ve sağlıklı olsunda erken gelmesi problem oluşturmaz sende kuzucuğuna erkenden kavuşursun işte, bizde en son gittiğimizde 2 hafta olan geriden gelmenin 1 haftasını kapamış sıpam inş. bu sefer gittiğimde de diğer açığı kaparsa benimde temmuz ortası olacak sezeryan bakalım kısmet tatlım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mayıs , 2011, 11:58:51
günaydın şekerler nasılsınızzzz?

Günaydın tatlım hoşgeldiniz, biz iyiyiz siz nasılsınız?

°•.ℓανιηуα.•°

sormayın kızlar ya şimdi iyiyim çok şükür akşam sol bacagım bir kilitlendi baldırdan hareket edemedım felç misali canım öyle yandıuki kasıldım kaldım yuruyemedım bıle eşim götürdü banyoya,sıcak su tuttuk açıldı sonra ,akşam uykuda yıne çok ağırdı :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

çok geçmiş olsun canım ya. hep magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyo. bana da kramp girdiğinde eşim bacağımı gerdiriyo ve o saniyede geçio. germek gerekiomuş.

Aytii

Öznur

ben şimdi muhasebeciyle konuştum.

bana dediki sen 32. haftan dolunca çalışabilir raporunu getir bize. buda 1 Haziranda doluyo. ondan sonra Haziran 17 sine kadar çalışçam

20 Haziran - 6 Temmuz arasında yıllık iznimi yazdırcam yani hala iş yerinden ücret almış olucam

6 Temmuzda 37. haftam dolmuş olduğu için raporu ssk ya vercekler. doğum iznine çıktı diye. 6 Temmuzdan itibaren 16 hafta kullancam işte 16 haftamı ssk yatırcak ptt den alcam paramı değilmi?

dünürcümmmm ben geldim yaaa...  gözün aydın canım iş veren izinden sonra çalışırsın burda demiş çok sevindim :hieyt: