2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

kızlar bizde pazartesi gideceğiz kontole çok merak ediyorum prensesim ne kadar olmuş keyfi nasıl..birde doğum hakkında bakalım ne diyecek doktorumuz

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:23:58
hoşgeldin güneşçim... ayyy ne tatlılar ama değil mi. eline gelio resmen bebeğini hissedebiliyorsun.

gizemcim çok geçmiş olsun yaa...  :'( benim de 20 li haftalarda daha çok ağrıyodu ama özellikle bu hafta daha rahatım mesela. alışıyoruz sanırım. bi de 29. haftada falan rahim ilk kez o kadar büyüklüğe ulaştığı için çok ağrırmış. neyseki bizim 35 hafta oldu. biraz daha rahatım  ???

Sağol canım, birde ben hep zayıftım 3-4 senedir baya kilo aldım kemiklerde zor taşıyor birde hamilelik kiloları biniyor zor yürüyorum valla penguen gibi  :k06: Hayırlısı ile gelsin evlatlarımızda herşeye değiyor valla, Canım bizim daha çokkk var o zamana demek sürekli çekeceğim bu rahim ağrısını hadi bakalım

izemsevi

güneşcim amin allah herkesi hayırlısıyla kurtarsın minişlerimizi kuzağımıza almayı nasip etsin 12de randevum var heycan yaptım valla

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 11 Mayıs , 2011, 11:25:04
kızlar bizde pazartesi gideceğiz kontole çok merak ediyorum prensesim ne kadar olmuş keyfi nasıl..birde doğum hakkında bakalım ne diyecek doktorumuz

Ohh ne güzel canım yaaa göreceksin prensesini, kocaman olmuştur annesi o göbüşü  :k06: :k06: Bizde kısmet olursa çarşamba gideceğiz, çok özledim kızımı bende merak ediyorum ne kadar oldu diye

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:23:58
hoşgeldin güneşçim... ayyy ne tatlılar ama değil mi. eline gelio resmen bebeğini hissedebiliyorsun.

gizemcim çok geçmiş olsun yaa...  :'( benim de 20 li haftalarda daha çok ağrıyodu ama özellikle bu hafta daha rahatım mesela. alışıyoruz sanırım. bi de 29. haftada falan rahim ilk kez o kadar büyüklüğe ulaştığı için çok ağrırmış. neyseki bizim 35 hafta oldu. biraz daha rahatım  ???

o kadar tatlılarki hemde öyle hareketler yapıyor ki göbişimin her yanıı  ayrı oynuyor  :k06:   :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 11:26:27
güneşcim amin allah herkesi hayırlısıyla kurtarsın minişlerimizi kuzağımıza almayı nasip etsin 12de randevum var heycan yaptım valla

Doktor yakın mı Seval hala burdasın? Geri işe gelecek misin çok merak ederim ben şimdi  :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Mayıs , 2011, 11:26:49
Alıntı yapılan: güneşş - 11 Mayıs , 2011, 11:25:04

Ohh ne güzel canım yaaa göreceksin prensesini, kocaman olmuştur annesi o göbüşü  :k06: :k06: Bizde kısmet olursa çarşamba gideceğiz, çok özledim kızımı bende merak ediyorum ne kadar oldu diye

olmuştur ya göbişlide meleğimiz biraz  :k06: 28+ da 1621 gr dı şimdi 2 kg yi geçmiştir bir ay olucak pazartesi  :binkybaby:

izemsevi

gelcem canım dairenin servisi var hemen götürüyor 10dkya felan giderim gelince hemen yazarım canlar

°•.ℓανιηуα.•°

gizemcim Allah yardımcın olsun canım. biz de haftaya çarşamba gideceğiz. nst ye girdiriyolar. her gittiğimde ayrı bi heyecan yaşıyorum. yanaklarım al al oluyo. az kaldı ya bi doğsalar....

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 11:26:27

aminnn canım aminnn  :amin: yapmazmı insan benim pazartesi ben şimdiden bi telaşım  :k06:  iyi haberlerini dörtgözle bekliyoruz canımmm   :amin:

izemsevi

kızlar benimki tahmini nekadardır 27+ olduk

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:30:45
gizemcim Allah yardımcın olsun canım. biz de haftaya çarşamba gideceğiz. nst ye girdiriyolar. her gittiğimde ayrı bi heyecan yaşıyorum. yanaklarım al al oluyo. az kaldı ya bi doğsalar....
canım biz gittiğimizde 33+ olucaz acaba bende nst ye girecekmiyim ?

°•.ℓανιηуα.•°

canımcım beni ilk kez 34. haftada soktular. ama bence seni de alırlar.  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:30:45

Sağol canım cümlemize inş. Bizde sizinle aynı dönemlere sağlıkla bir gelsek daha ne isterim vakit biran önce geçsin meleklerimiz kucaklarımıza gelsin  :occasion5: :occasion5:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mayıs , 2011, 11:31:17
kızlar benimki tahmini nekadardır 27+ olduk

Tatlım herkesin bebeği farklı çıkıyor benim o zamanda 32 cm boy 950 gr kilo çıkmıştı sende birazdan öğreneceksin inş.