2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın  :love9: :love9: :love9:
Allah hepinizi bin kat daha mutlu etsin inşallah mutluluğunuz daim olsun kat ve kat artsın  :amin: :amin: :amin:
İşten yeni geldim yatmadan selam vereyim dedim :opucuk:
ŞAFAK 4  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

YATMA DAMADIMIN ANNESİ sana uyumak yok gelinini bugün görmeye gidiyoruz

Aytii

hoşgeldin hayatım  :opucuk:

bu hafta sonu parti var  :occasion5:

Rüzgar bizi diskoya götür  :k06: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın gözde ayten seval..........  :love3:

oh ohh valla ne güzel hafta sonu rüzgarın doğum günüsü var  :muzz: istanbulda yaşasam gelirdim  :crybaby2:

Aytii

günaydın Özi hoşgeldin sende  :opucuk:

benim keyfim yerine geldi bu sabah çok şükür dualarım kabul oldu  :amin: :amin: :amin:

sen nasılsın? tam olarak nezaman çıkıyosun izne?

°•.ℓανιηуα.•°

canuuummmm.... ne oldu kız neydiki duaların? aman Allah işini rast getirsin hem senin hem de bütün hamişlerin  :amin: ben haftaya son kez okula geliyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: yani toplam 5 gün daha gelecem,19 mayıs tatili de var çünkü  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

oh hadi az kalmış  :occasion5: :occasion5:

işle ilgiliydi canım ya dönersin dedi işverenim çok sevindirik oldum  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

:occasion5: :occasion5: :occasion5: oh ohh iyi bari... ya gerçekten çok zor,malesef çalışmak da zorundayız.

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bugün erkenciyiz kızımla  :love9:

Aytii

evet Özi  ;)

günaydın Gizem sende hoşgeldin  :opucuk: nasılsınız prenses nasıl bu sabah  ::)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 11:02:27
evet Özi  ;)

günaydın Gizem sende hoşgeldin  :opucuk: nasılsınız prenses nasıl bu sabah  ::)

Hoşbulduk Ayten, şükür iyiyiz, zilli artık hiç durmuyor uyutmuyor yatayım istemiyor bakalım ne olacak  :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

hoşgeldin gizemcim  :opucuk:

kızlar inanın ki bebek büyüdükçe yeri daraldıkça hareketleri o kadar net hissediliyor ki.. resmen elime geliyo ya kemikleri. ama neresi tam olarak kestiremiyorum. hareketleri çıldırmışçasına artıyo. çok güzel bi duygu yaaa....

Aytii

Gizem anneler hareket halindeyken sallandıkları için onlara ninni gibi geliyomuş oyüzden uyuyolarmış ama dinlenmeye geçtiğimizde hareket etmeye başlıyolar çünkü uyanıyolar  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 11 Mayıs , 2011, 11:08:02
hoşgeldin gizemcim  :opucuk:

kızlar inanın ki bebek büyüdükçe yeri daraldıkça hareketleri o kadar net hissediliyor ki.. resmen elime geliyo ya kemikleri. ama neresi tam olarak kestiremiyorum. hareketleri çıldırmışçasına artıyo. çok güzel bi duygu yaaa....

Hoşbulduk canım

Canım benim kız şimdiden böyleyse seninki kadar oldu mu yandım ben  :k06: :k06: sürekli geriliyor sürekli karnımın bir tarafı dışarı doğru şişip şişip iniyor, onu hissetmek mükemmel bir duygu ahhh bide uyutsa  :k06: :k06:

izemsevi

RÜZGAR BİZİ DİSKOYA GÖTÜRRR  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: pastanın en büyük dilimini kızımla biz istiyoruz ona göre kızlar bana dr normal doğum için 8 agustos dedi sezeryan içinde 28 temmuz-1 agustos arası diye söyledi ben şimdi şafak olarak ne deyim imzada 4agustos olarak hesapladım ama ozaman kalmaz