2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

dünürüm hayırdır noldu ne için iş görüşmesi canım,sorun ne? :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Mayıs , 2011, 15:53:01
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 10 Mayıs , 2011, 15:47:20
of yaaa bu iş konusu benim canımı çok sıktı  :'(

yarın başkan buraya gelecekmiş sabah misafirleri varmış Ankaradan

kızlar bana dua edin ne olur iyi geçsin görüşmem  :amin: :amin: :amin:

İnş. herşey istediğin gibi yolunda gider Aytencim, dualarım seninle   :amin: :amin:

amin canım sağol  :opucuk:

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mayıs , 2011, 15:54:28
dünürüm hayırdır noldu ne için iş görüşmesi canım,sorun ne? :icon_scratch:

ya dün müdür canımı sıktıda  :sad1: işte belki dönmezsin bidaha izinden sonra dedi :( bende başkanla konuşçam yarın gelirse eğer sorcam beni işe alan sizsiniz ben iznim bitince ne yapayım diye

analdım canım benimhakkında hayırlısı olsun inş. Rabbim gönlüne göre versin,dualarım seninle?sen ne zaman izne ayrılıyorsun şimdi?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mayıs , 2011, 15:58:42
analdım canım benimhakkında hayırlısı olsun inş. Rabbim gönlüne göre versin,dualarım seninle?sen ne zaman izne ayrılıyorsun şimdi?

işte yarın bana ne derse ona göre hareket edicem. tabi konuşabilirsem  :-\

kızlar ya çok abest bir soruolacak afedersiniz ama sormak durumundayım kaç günde bir tuvalete çıkıyorsunuz,büyük tuvalete yani :-[3 gün oldu hala tık yok bende ya sabahları kayısı yıyıp ılık su içiyorum öyle şişkinliğimde yok neden gelmıyor bu tuvaletım ya benımm off offffffffffffff canımı çok sıkıyorrr aynı şey olmaz inş yaaa:(

izemsevi

gizemcim ben doğuma bir hafta kala izne çıkcam oyüzden ozaman bırakamamki bu ay sonuna kadar hepsini almam lazım.

Aytii

canım sen piskolojik olarak etkilendin çok bu kabızlık durumundan bence biraz düşünmemeye çalış oda yapabilir  :-\

öylemi dersin canım ya resmen gün sayyorum bugunde cıkamadım diye gelmıyorkıı...hiç öyle bir histe yokkk napcam ben yaaa

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mayıs , 2011, 16:04:21
öylemi dersin canım ya resmen gün sayyorum bugunde cıkamadım diye gelmıyorkıı...hiç öyle bir histe yokkk napcam ben yaaa

tabi ondan resmen gün sayıyosun. unut biraz ben hiç düşünmüyorum mesela  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mayıs , 2011, 16:01:11
kızlar ya çok abest bir soruolacak afedersiniz ama sormak durumundayım kaç günde bir tuvalete çıkıyorsunuz,büyük tuvalete yani :-[3 gün oldu hala tık yok bende ya sabahları kayısı yıyıp ılık su içiyorum öyle şişkinliğimde yok neden gelmıyor bu tuvaletım ya benımm off offffffffffffff canımı çok sıkıyorrr aynı şey olmaz inş yaaa:(

Tatlım ben az az ve sık yiyorum ayrıca günde nerdeyse 1.5-2 kilo meyve yiyorum ve bol sıvı tüketiyorum o yüzden hergün çıkıyorum problem yaşamıyorum, sende dene istersen  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mayıs , 2011, 16:02:14
gizemcim ben doğuma bir hafta kala izne çıkcam oyüzden ozaman bırakamamki bu ay sonuna kadar hepsini almam lazım.

Anladım canım o zaman ,z,nli olduğunda kendini yormayacak şekilde yavaş yavaş al işte, hadi bakalım prensesin cicileri gelsin  :k06:

peki canım unuymayı deneyeceğim :(inş aynı şeyı yasamam tekrar çok korkuyorum

izemsevi

pisicik ya tekrra bir druna sorsan bukadar olması normalmi diye :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mayıs , 2011, 16:07:20
peki canım unuymayı deneyeceğim :(inş aynı şeyı yasamam tekrar çok korkuyorum

canım kabızlık bazen piskolojik olabilir. strese bile bağlı. ben 2006 senesinde staj görüyodum evden uzaktım ablamla kalıyodum okadar stres olmuşumki ozamanlar nasıl kabız oldum anlatamam  :sad1: 8 gün çıkamadım hiç tuvalete  :honk: sonra hastanelik oldum işte lavman verdiler  :-[ öyle çıkardım hep  :'( hatta doktor beni görünce yanlış yere geldiniz burası acil dedi beni hamile sanmıştı  :ehi:

sevalcim,ayticim çok kafaya takıyorum ben herhalde ondan deminden beri oturdum ağlıyorum:(sırf bunun için psikolojim bozuldu sırf bu yuzden az az yıyorm belkıde oyuzden gelmıyor bılmıyorumki bildiğim tek şey çok kafaya taktığım