2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

evet 15gün felan eklersen maaşını alır ve öyle izne ayrılmış olursun oda yaklaşık haziran15-20gibi yapar dur bakalım ne olcak kaç yıldır orda çalışıyorsun sözleşmeli olarak birde canım sözleşme senin 657 tabimi eğer öyleyse bir sıkıntı çıkaramazlar onu anlamadım

Aytii

ben sözleşmemi hiç görmedim Seval  :dontknow: bişeyler imzaladık ama detaylı olarak hiç okumadım. neleri kapsıyo bilmiyorum. ama benimle aynı şirkette görünen 2 hamile arkadaşta ssk dan paralarını almışlardı kendi isteklerinden dolayı dönmek istemediler işe. ben buraya Temmuz 2009 da girdim bu yaz tam 2 yıl olacak

izemsevi

aytencim olaki işe geri döndermediler yasal hakkını kullanırsın dava açabilirsin ve kazanırsın zaten birde canım eğer alabiliyorsan sözleşmenden bir fotokobi al son imzaladığından yada yazılı olarak iste sözleşme fotokobini vermek zorundalar bilgi edinme yasasına göre bende sözleşmeliyim 2008 şubatta işe girdim bu şubatta 3 bitti 4e girdim bizde hamileler başladı ama bizim sözleşmemizde yazıyor ben iç işleri bakanlığı mahalli idareler biriminin yolladığı sözleşmeyi imzalıyorum geçende personel müdürümüzle konuştum süt izni doğum izni oda hepsini kullanacağımı torba yasayla ilgili tüm değişikliklerden yararlanabileceğimi söyledi.

Aytii

ya ben iş vereni bi görsem sorun hallolucakta görmediğim için henüz kafam allak bullak oldu  :-[

izemsevi

ozaman çok gecikmeden biran önce konuş iş vereninle kafandaki tüm sıkıntıları soru işaretlerini at kurtul.

izemsevi

kızlar slm kimsecikler yokmu kızımla yemek yedik geldik bu arada bugün hem benim hem kızım için tüm eksiklerimizi belirledik uzun bir internet araştırmasından sonra epey epey eksiğimiizn olduğunu gördük aldıklarım devede kulak kaldı eksiklerimiizn yanında ben kendi eksiklerimi burayada yazıcam bölüm bölüm yaptım sizlerde bakıp yazdıklarım dışındada eksikler varsa söylerseniz çoks evinirim çünkü mayıs sonuyla tüm eksiklerimizi bitirmek ve artık evimizi düzenlemeye hazırlıklarımızı yapmaya başlamak istiyoruz

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Biz Zonguldaktayız babamıza kavuştuk  :muzz: :muzz: :muzz:

izemsevi

slm gizemcim hoşgeldiniz babanız özlemiştir sizi geri hazirandamı döneceksin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

güneşş

selam kızlarr hoşgeldinizzzzzzzzzzzzz  :flowers:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mayıs , 2011, 13:40:47
slm gizemcim hoşgeldiniz babanız özlemiştir sizi geri hazirandamı döneceksin.

Hoşbulduk canım evet çok özlemiş ama bizde onu özlemişiz valla  :love3: Evet canım Haziran 18 akşamı araba ile İst ye götürecek beni 2 gün bizle kalıp dönecek ondan sonra doğuma kadar İst de olacağım

izemsevi

hoşğeldiniz güneş ve nur neyse 1ay sonra tekrar istanbul yolcususun yani getirdinmi şekerlerinin bir kısmını zonguldakta dağıtacaklarını

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mayıs , 2011, 13:53:08
hoşğeldiniz güneş ve nur neyse 1ay sonra tekrar istanbul yolcususun yani getirdinmi şekerlerinin bir kısmını zonguldakta dağıtacaklarını

Yok canım yüküm çoktu hepsini İst de bıraktım eşim beni bıraktığında onları alıp dönecek  :icon_thumright: