2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

cankuşlar biz kızımla gidiyoruz hepinizi ayrıca minişlerinizi öpyoruz yarın görüşmek üzere :wave: :hello: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

izemsevi

amin pisicik allah hepimizin evlatlarına güle güle kullanmayı giymeyi nasip etsin. :hello:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:58:58
cankuşlar biz kızımla gidiyoruz hepinizi ayrıca minişlerinizi öpyoruz yarın görüşmek üzere :wave: :hello: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: güle güle .. Allaha emanet hadi .. görüşürüz yarın kısmetse  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:58:19
sevalcim çok güzelmiş aldıkların canım,GÜLE GÜLE KULLANMAYI NASİP ETSİN RABBİM :amin:
Kızlar ben çıkıyorum sırtım çokk ağrıyor uzanayım biraz,öptüm hepinizi :opucuk: :wave:

:opucuk:z  güle güle cnm .. görüşürüz kısmetse .. Allaha emanet ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:39:18
nurcum aynen üstüe uzun birşyler almadan çıkmıyorum ama göbek belli oluyor sonuçta ya diyorum neye bakıyorlar hiçmi hamıle görmediler yada bendemı tuhaflık var:)tamam bakarsın çevırırsın gözünü ama yok öyyle bakıyorlar mütemadiyen yani,çok şükür izne çıktımda okula gidip gelmekten kurtuldum yollarda

hastane iyi hoş doktorumdanda memnunum ama insanlara deli oluyorum bazen

semt kötü iştee halbuki sokağa çıksan elini sallasan hamileye yeni doğum yapmış insana çarpar ama insanlar bi tuhaf.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:54:05
boşver hiç düşünme şimdiden onalrı allahım kolaylığını verir miğde bulantısına gelince benim17-18.haftalara kadar devam etti yani 4ay hemen hemen hiç bişey yiyemedim ama 5.aydan sonra açıldık saçıldık maşallah. şimdi 27.haftaya gircem 7.aya gircem yani 6kilo aldım.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
umarım benimki o kadar uzun sürmez . şükür biz yiyoruz .. bi gün yiyemesek ertesi gün yiyoruz ..
iki gün duruoz diğer gün yiyoz .. şükür .. bi kaç gündür yiyoruz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öptüm fıstıklr kendinize ve bebişlerinize dikkat edin :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Aytii

günaydın bu sabah moralim çok bozuk.

dün müdürle konuştum izin meselesini.

bana belki iznim bitince dönmeyeceğimi söyledi.

yerime başkası gelecek sonuçta onu tekrar gönderip beni almak olmazmış.

bakalım sonuç ne olacak

izemsevi

iyide ayten sonuçta herzaman fazla elemana ihtiyaç vardır sonuçta oda devam eder sende devam edersin yada benim diş hekimi arkadaş var sekreteri hamileydi izne ayrıldı onun yerine başkasını aldı ama alırkende 6aylık sadece diye aldık sekreterri dönüncede kız çıktı işten sizdede böyle olabilir sen kendinmi knuştunki konuyu yoksa omu çağırdı seni

Aytii

o açtı konuyu

zaten kadında bişeyler var bu son zamanlarda sürekli gıcıklık yapıyo. laf sokar, iş beğenmez felan filan.

ama iş verenim o değil oyüzden onunla muhatap olmıcam iş verenime sorcam ona göre hareket edicem. ve eğer gelirsin bitince iznin derse bende senelik iznimi eklicem doğum iznime daha erken çıkmış olurum böylece

izemsevi

senelik iznin ne kadar senin birde çalıştığın yerdeki pozisyonun ney sözleşmelimisin mevsimlikmisin  :dontknow: tabiki iş verenin kimse onunla konuş doğum iznini kullanmak senin hakkın bundan dolayı seni işten çıkaramazki

Aytii

ya bu kadın mal. kendini bişey sanıyo işte. aklınca blöf yapıyo bana. bende ona öyleyse bu hafta çıkarım işten dedim. oda ama döncekmişsin gibide düşün dedi sonra. resmen U dönüşü yaptı. gerizekalı işte. ben sözleşmeli personelim. ama sözleşmeleri sonlandırıp tekrar iş başı yapıyolar öyle bişeyler var. işten çıkarılınca tazminat alamamak için. ben dün muhasebeciyle konuştum. bana sen nasıl istiyosan öyle yap dedi. raporunu izin kağıdını getirdikten sonra sorun olmaz dedi. ama işe geri döneceksem hemen ayrılmıcam işten. bakalım iş verenle bi konuşayımda ona göre davranırım

izemsevi

iş vereninle konuş bakalım o ne diyecek eğer oda aynısını derse ozaman 32.haftayı doldurunca haziranın ilk hazftası ayrılırsın

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mayıs , 2011, 09:12:20
iş vereninle konuş bakalım o ne diyecek eğer oda aynısını derse ozaman 32.haftayı doldurunca haziranın ilk hazftası ayrılırsın

evet ama ona yıllık iznimide eklersem tam maaş alıcam o ay sonra doğum iznim devreye girecek