2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

nur senin bebiş cabuk büyüyo sanırım içerde diş çıkarmış olmasın .. kemire kemire seni bi hal olmuştur  :k06: :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:28:49
aaaaaa sincan lokman hekimse bakarlar canım onu bırak ben yolda yururken bile öyle bakıyorlar sinir oluyorum hastanedede oturup beklerken sağımda solumda biri oturuyorsa yada karsımda öylee süzüyor burası sincan..... :k06:

yaa evet neye bakıyolarsa kadın erkek farketmiyo erkeklere artık öküz diyorum gözünü çekmezse dar giyinmemeye çalışıyorum ama belli oluyo tabi ki yinede hep dökümlü şeylerle çıkıyorum dışarı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 16:29:28
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:27:05
evet canım bazen bizimkiside hıçkırıyor pıt pıt pıt pıt diye ard arda saniyelik ritmik vuruşlar başladığında anlıyorum ben

evett ben de ordan anladım doktora sordum hıçkırıyomu diye evet dedi.çok uzun sürüyo benimkinin üzülüyorum ama ciğerleri genişliyo galiba bu güzel bi şey

ayy kıyamam bi de hıçkırıyorlar mı oyy oyy oyyy .. ayy içiniz gidyordur eminim yaa.. ayyyyy  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:30:57
http://www.petalbebe.com/urunler/besikler_uyku_setleri/dreams.html uyku setimiz
http://www.cocukmarket.com/Kristal-Kristal-Bebis-Bebek-Nevresim-Takimi_1857.html#0 nevresim takımımız

seval bitirdin beni bugün .. alışveriş çılgınlığına dahil olmama az kaldı  :k06: :k06: çok güzel bunlarr..
güle güle kullansın meleğin  :opucuk: :nazar: :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:30:57
http://www.petalbebe.com/urunler/besikler_uyku_setleri/dreams.html uyku setimiz 2.sıradaki pembe
http://www.cocukmarket.com/Kristal-Kristal-Bebis-Bebek-Nevresim-Takimi_1857.html#0 nevresim takımımız

teyzeleri nasıl bakın kızımın çeyizine netten almadım bebek mağzasından aldım ama nettde aynıları var evet hıçkırınca komik oluyor gülesim geliyor ozaman.kıyamam ben ona. :k06:

izemsevi

eylül bunlar önceden aldıklarım sende 1ay sonra başlarsın canım çılgınlar gibi almaya aldıkça insan mutlu oluyor hep derlerdi kendinin ihtiyacı bile olsa çocuğuna alırsın diye ama doğruymuş :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurcum aynen üstüe uzun birşyler almadan çıkmıyorum ama göbek belli oluyor sonuçta ya diyorum neye bakıyorlar hiçmi hamıle görmediler yada bendemı tuhaflık var:)tamam bakarsın çevırırsın gözünü ama yok öyyle bakıyorlar mütemadiyen yani,çok şükür izne çıktımda okula gidip gelmekten kurtuldum yollarda

hastane iyi hoş doktorumdanda memnunum ama insanlara deli oluyorum bazen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

bende geçen annem bana bir hamile badisi almış yumurta çatlamış içinden ağzında emzik bebk çıkıyor ve altta komik son yzıyor onu giyindim herkes bakıyor ben en iyisi bunu giyinmeyim dedim geçen bir kız çocuğuda 4 yaşlarında felan baba baksana ablanın karnıda anneminki gibi şişmiş dedi babsı adamcağız utandı kızım parmakla gösterilmez ayıp dedi ama çocuk ne yaparsın bizde eşimle güldük birde yakın arkadaşım var 2yaşında oğlu var eşime gitmiş kızını verde öpiyim diyor vay uyanık kereta diyor kiminle evleneceksin diye soruyor arkadaşım oda benim karnımı gösteriyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:39:04
eylül bunlar önceden aldıklarım sende 1ay sonra başlarsın canım çılgınlar gibi almaya aldıkça insan mutlu oluyor hep derlerdi kendinin ihtiyacı bile olsa çocuğuna alırsın diye ama doğruymuş :k06:

hıhı tabi çılgınlar gibi alırsam eşim de beni  :k06: :k06:

ama kendimi nası tutcam bilmiyorum  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:44:12
bende geçen annem bana bir hamile badisi almış yumurta çatlamış içinden ağzında emzik bebk çıkıyor ve altta komik son yzıyor onu giyindim herkes bakıyor ben en iyisi bunu giyinmeyim dedim geçen bir kız çocuğuda 4 yaşlarında felan baba baksana ablanın karnıda anneminki gibi şişmiş dedi babsı adamcağız utandı kızım parmakla gösterilmez ayıp dedi ama çocuk ne yaparsın bizde eşimle güldük birde yakın arkadaşım var 2yaşında oğlu var eşime gitmiş kızını verde öpiyim diyor vay uyanık kereta diyor kiminle evleneceksin diye soruyor arkadaşım oda benim karnımı gösteriyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilahii yaaaa çok hoş hikayeler bunlar .. yaz bi yere bunları unutma çok tatlı  :nazar: :nazar:

izemsevi

yav canım boşver tutma gitsin seyrine akışına bırak sanki biz zırt bırt çocuk doğurmuycazya allah veririse bide 2.yi yaparız tamam allah onların canına sağlık versin gerisi isteyenlere derim.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:47:19
yav canım boşver tutma gitsin seyrine akışına bırak sanki biz zırt bırt çocuk doğurmuycazya allah veririse bide 2.yi yaparız tamam allah onların canına sağlık versin gerisi isteyenlere derim.

ay ikinci için korkuyorum .. mide bulantısı olayı beni baya bi sarstı ..
hormon olayı baya bi dengemi bozdu .. 3. ay tamamenbiterse .. düşünebilirim .. bi de doğuma bağlı tabi ..
nasıl gecicek neler olucak .. korkuorum çok  :icon_pale:

izemsevi

boşver hiç düşünme şimdiden onalrı allahım kolaylığını verir miğde bulantısına gelince benim17-18.haftalara kadar devam etti yani 4ay hemen hemen hiç bişey yiyemedim ama 5.aydan sonra açıldık saçıldık maşallah. şimdi 27.haftaya gircem 7.aya gircem yani 6kilo aldım.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sevalcim çok güzelmiş aldıkların canım,GÜLE GÜLE KULLANMAYI NASİP ETSİN RABBİM :amin:
Kızlar ben çıkıyorum sırtım çokk ağrıyor uzanayım biraz,öptüm hepinizi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.