2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 16:19:40
amaaa ayten hiç durmuyo ve gözümden yaş geliyo bazen çalkalaya çalkalaya miğdem karman çorman oluyo uyku da yokkk dursun diye yapıyorum çok nadirde olsa  :icon_pale: bir de kırt kırt ses geliyo içimden poposunu dayadığı yerden

gazdır onlar  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurcum söyliyim evinde varsa yapabilirsin,kıymalı enginar dolması tatlım.
hilalcim nerelerin ağrıyor canım kasıkların falanmı?
melekçim demekki bizimkilerde daha az alabilir kilo biz aytenle endişeliydikte bu konuda :k06: 1 haftada 350 gr alıyor bızımkısı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

benim kızlar tam iki gögsüm arasında oynuyor akşam yemeğim yok ama fırında patlıcan oturtma yapcam birde makarna tamam olduda bitti maşallah :k06:

melek-çağlar

benim oğlan öle birden aldı kiloyu bu sefer değişti az aldı. o yüzden korkma değişebiliyor. yoksa bu hızla gitseydi kaç doğacaktı kimbilir  :ehi:

melek-çağlar

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:22:44
benim kızlar tam iki gögsüm arasında oynuyor akşam yemeğim yok ama fırında patlıcan oturtma yapcam birde makarna tamam olduda bitti maşallah :k06:

bende geleyim size  :hungry:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 09 Mayıs , 2011, 16:20:40
:k06: :k06: :k06: :k06:  karnın şekilden şekile giriyodur benimki resmen kaburgamı ittiriyor nasıl canım yanıyor

benimkide öyle melek yaa çok zorluyo bazen.bugün hastanede nazar değecek diye korktumkadınlar hep karnıma baktı elimle kapadım ama gördüler karnım bi ordan pırtlıyo bi burdan aç gittim kan vercem diye miğdem nasıl bulandı kafamı bi kaldırdım kadınlar bana bakıyo gülüyolar seninki coşmuş diyolar başladım dua okumaya dışarıdan herkes görebiliyo yani rahatça.bi de hıçkırıyo ben kuzum ya o zaman nasıl tuhaf oluyorum kıyamam ben sana diyorum içim gidiyo  sizde hissediyomusunuz hıçkırık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Kızlar ya brcudan haber varmı?kanaması gelmişti yine ,belki yatış verecek doktor diyordu merak ediyorum çok inşallah iyidir dururmu :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:21:39
nurcum söyliyim evinde varsa yapabilirsin,kıymalı enginar dolması tatlım.
hilalcim nerelerin ağrıyor canım kasıkların falanmı?
melekçim demekki bizimkilerde daha az alabilir kilo biz aytenle endişeliydikte bu konuda :k06: 1 haftada 350 gr alıyor bızımkısı

yaaaaa ben o kadar marifetli değilimmm ama yaaa :D maşallah sana

melek-çağlar

ay o kadınların işleri güçleri yokta senin karnına mı bakmışlar. nazar değdircekler. hemen kendine maşallah de içinden.

evet canım bazen bizimkiside hıçkırıyor pıt pıt pıt pıt diye ard arda saniyelik ritmik vuruşlar başladığında anlıyorum ben

melek-çağlar

bazen çok uzun sürüyor hıçkırıkları korkuyorm o zaman.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 09 Mayıs , 2011, 16:26:39
ay o kadınların işleri güçleri yokta senin karnına mı bakmışlar. nazar değdircekler. hemen kendine maşallah de içinden.

evet canımm ben de şaşırdım artık yüz şeklimden mi fakedip oraya odaklandılar bilmiyorum.bir sürü dua okudum nazar değmesin diye oğlumun popişini kendi popişimi kaşıdım

aaaaaa sincan lokman hekimse bakarlar canım onu bırak ben yolda yururken bile öyle bakıyorlar sinir oluyorum hastanedede oturup beklerken sağımda solumda biri oturuyorsa yada karsımda öylee süzüyor burası sincan..... :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:27:05
evet canım bazen bizimkiside hıçkırıyor pıt pıt pıt pıt diye ard arda saniyelik ritmik vuruşlar başladığında anlıyorum ben

evett ben de ordan anladım doktora sordum hıçkırıyomu diye evet dedi.çok uzun sürüyo benimkinin üzülüyorum ama ciğerleri genişliyo galiba bu güzel bi şey