2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hoşgeldin pisicik hilal fıstığım bencede normal yani bide sezeryan olacaksan şunun şurasında 2haftan kalmış bişey kalmamış normal doğumada 4haftan kalmış bebk iyice büyüdü artık vücut tartmıyor.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 16:03:21
hilla fıstığım hoşgelsin eylülcüm bebek mağzalarına girdiğinde onlar sana çok yardımcı oluyorlar ben daha önce doğum yapan arkadaşlara sordum onlardan işte ne duyarsam yapıyorum kızlar göbek sargı bezi varmış ben almadım mutlaka alın dediler onla bebğin göbeği sarılıyormuş bende alcam bulurum inşallah.

hıımmm önemli bi bilgi göbek sargı bezi .. bebiş için mi yani .. bulursun inşallah .. ay böle incik boncuk alır gibi .. tek tek ..
Allah kolaylığını verir gerçi de ..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:08:22
Döndümm kızlarrrr off yoruldum yaa,sırtım ağrıyor deli gibiiii :icon_pale:

canım fikrini çalmak isterim ne yemek yaptın?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

evet bebk için eylül valla düğün eksiği dizer gibi bir sürü şey alınıyor :k06:

Aytii

ya ben sabaha karşı sağ tarafıma yattım 25 dk öyle kaldım sonra oğlumun hareketleri kesildi çok korktum  :honk: saat 11 gibi başladı tekrar yavaş yavaş off nasıl vicdanım sızlıyo şimdi  :'(

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk fıstıklar,sağol melekçim ya benimki 32+4 de 2210 du merak ettm çok tombiş gibi geliyorda bana:)
nurcum söyleyeyimmi canınız çekmesin benım en sevdiğim yemek çünkü,egeye özgü gerçi daha çok
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hilal tecrübesizim hiç bi fikrim yok benim umarım erken doğmaz bebiş vaktinde gelirrr
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2011, 16:13:17
ya ben sabaha karşı sağ tarafıma yattım 25 dk öyle kaldım sonra oğlumun hareketleri kesildi çok korktum  :honk: saat 11 gibi başladı tekrar yavaş yavaş off nasıl vicdanım sızlıyo şimdi  :'(

aytenim bacımmmm korkma benimki de sağda kıpırdayamıyo bazen canıma tak diyo dönüyorum sağıma anca öyle uyuyorum napıyım ben de insanım :.(

melek-çağlar

benimde baştan çok tombişti bu sefer az kilo almış. bende demiştim bu hızla giderse kaç kilo doğacak bu çocuk diye :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:14:14
hoşbulduk fıstıklar,sağol melekçim ya benimki 32+4 de 2210 du merak ettm çok tombiş gibi geliyorda bana:)
nurcum söyleyeyimmi canınız çekmesin benım en sevdiğim yemek çünkü,egeye özgü gerçi daha çok

söyle canım akşama yemeğim yok yapabilirsem bende yapıyım

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 16:15:33
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2011, 16:13:17

aytenim bacımmmm korkma benimki de sağda kıpırdayamıyo bazen canıma tak diyo dönüyorum sağıma anca öyle uyuyorum napıyım ben de insanım :.(

:ehi: :ehi: :ehi: iyiymiş ya anaya bak  :toothy10:

melek-çağlar

ayten büyüdükçe daha kötü oluyor insan ne yana yatsam sanki sıkışıyor gibi hissediyorum. bazen bir uyanıyorum acaba üstüne mi yattım diyorum

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 16:14:15
hilal tecrübesizim hiç bi fikrim yok benim umarım erken doğmaz bebiş vaktinde gelirrr
İnşallah Nur dediğin gibi olur

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

amaaa ayten hiç durmuyo ve gözümden yaş geliyo bazen çalkalaya çalkalaya miğdem karman çorman oluyo uyku da yokkk dursun diye yapıyorum çok nadirde olsa  :icon_pale: bir de kırt kırt ses geliyo içimden poposunu dayadığı yerden

melek-çağlar

:k06: :k06: :k06: :k06:  karnın şekilden şekile giriyodur benimki resmen kaburgamı ittiriyor nasıl canım yanıyor