2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:49:23
melek uygun olsun istersen playscholun çok hoş hemde kaliteli 35-40tl fiyatı

valla bu fiyatlara ben alabilirim yaa .. 35 tl bişe diil ..
ama alıncak o kadar çok şey var ki .. nası aldınız listemi yaptınız hergün pazar mı gezdiniz mağazamı dolaştınız nası eksiksiz yaptınız neye göre aldınız karar verdiniz .. bana şu an çok yabancı geliyor sanırım iş başa düşünce hallolur mu dersiniz ??

FeHi

melek-çağlar

baştan bizede yabancı geliyordu ne alacağız nerden alacağız kaç tane alacağız. bir dünya soru vardı aklımızda ama yavaş yavaş hepsi halloluyor. sora sora öğreniyor insan.
hg fehi

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:59:23
ilahi eylül kız sığmaz onun içine evet 100tane bebek şekeri yaptırdım inşallah yere bakalım

100 tanesi kaç para ??
ben de biberon şeker yaptırmak istiyorum inşallah kısmetse .. ( babası kıyamet koparır ama kumbara devreye girer burda  :k06:)

FeHi

izemsevi

hilla fıstığım hoşgelsin eylülcüm bebek mağzalarına girdiğinde onlar sana çok yardımcı oluyorlar ben daha önce doğum yapan arkadaşlara sordum onlardan işte ne duyarsam yapıyorum kızlar göbek sargı bezi varmış ben almadım mutlaka alın dediler onla bebğin göbeği sarılıyormuş bende alcam bulurum inşallah.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Mayıs , 2011, 15:59:47
Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:49:23
melek uygun olsun istersen playscholun çok hoş hemde kaliteli 35-40tl fiyatı

valla bu fiyatlara ben alabilirim yaa .. 35 tl bişe diil ..
ama alıncak o kadar çok şey var ki .. nası aldınız listemi yaptınız hergün pazar mı gezdiniz mağazamı dolaştınız nası eksiksiz yaptınız neye göre aldınız karar verdiniz .. bana şu an çok yabancı geliyor sanırım iş başa düşünce hallolur mu dersiniz ??

ben hiç bakmadım internetten filan. gezdim ne gerekiyosa ordakiler yönlendiriyo zaten ihtiyacım olan kafama ne yattıysa aldım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 09 Mayıs , 2011, 16:01:42
baştan bizede yabancı geliyordu ne alacağız nerden alacağız kaç tane alacağız. bir dünya soru vardı aklımızda ama yavaş yavaş hepsi halloluyor. sora sora öğreniyor insan.
hg fehi

iyi bari moral oldu ..  :love9:
hg fehi nassın ??

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

eylül canım ben sitede gizem diye bir arkadaş var o kendine almıştı burda sitedeki kızlara sordu ben ona sipariş verdim gizemde sağolsun istanbulda eminönünden aldı tüm eksikleri hepsine 135 tl verdim valla gizem birde yapıp yolladım allah razı olsun ondan.bugün kargoya verdi 2güne elimde olurlar.

FeHi

Hoşbuldum,Seval,Nur, Eylül
Pek iyi olduğum söylenemez kızlar, aslında buraya size bişi danışmaya geldim..
Çok yorgunum, ağrılarım değişti ve şiddetleşti, zor ayakta duruyorum artık, sol tarafım müthiş baskı ve ağrı yapıo artık
sizce bu neden doğum yaklaştı ondan olabilir mi, yada erken doğum mu yapcam acaba :y25: :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Döndümm kızlarrrr off yoruldum yaa,sırtım ağrıyor deli gibiiii :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

melek-çağlar

son ayda bu tür ağrıların olması normal. doktoruna sordun mu peki nst.ye falan giriyomusun canım

izemsevi

melek-çağlar

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 16:08:22
Döndümm kızlarrrr off yoruldum yaa,sırtım ağrıyor deli gibiiii :icon_pale:

hg tekrar bana soru sormuşsun kusura bakma yoğundum. bugün 34 +4 olduk . bebekte 2.400 olmuş