2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

http://www.mertbebe.com/productDetail.aspx?lngProductID=733&lngCategoryID=141&name=Chicco+DO+RE+MI+Anakuca%c4%9f%c4%b1

kızlar bu anadizliği model olarak hoşuma gitti bu sitede stokta yok ama başka sitede buldum nasıl sizce nette bu tarz şeyler çok daha uygun haziranda netten pusetini ve anakucağını sipariş vercez

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 15:04:35
Hacı şakirin bebek için olan deterjanını yani sabun tozunu almıştım yumuşatıcıda dalinin bebekler için olanı sanki evin içinde bebek var gibi koktu ya..çok duygulandım içim bir tuhaf oldu :love7:

kızlar benım yemek olayına girmem lazım daha fazla sırtım agırmadan aksam yemeğimi hazır edip gelirim yine

ayyyyyyyyy negüzeeell.. darısı  başıma inşallah .. sağlıkla o günlere gelmek nasip etsin Allah ım yaa..

kızlar ben hapşurunca korkuyorum bişe olmaz dimi . :icon_scratch:
kasıyorum birden acıyo sanki orası . ama az sürüyor .. sonra geçiyor hemen .

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:08:56
http://www.mertbebe.com/productDetail.aspx?lngProductID=733&lngCategoryID=141&name=Chicco+DO+RE+MI+Anakuca%c4%9f%c4%b1

kızlar bu anadizliği model olarak hoşuma gitti bu sitede stokta yok ama başka sitede buldum nasıl sizce nette bu tarz şeyler çok daha uygun haziranda netten pusetini ve anakucağını sipariş vercez

bu nasıl ana kucağıymış böyle ben pek cahil kalmışım :D ilk defa gördüm ama çok hoşmuş seval
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Mayıs , 2011, 15:13:00
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 15:04:35
Hacı şakirin bebek için olan deterjanını yani sabun tozunu almıştım yumuşatıcıda dalinin bebekler için olanı sanki evin içinde bebek var gibi koktu ya..çok duygulandım içim bir tuhaf oldu :love7:

kızlar benım yemek olayına girmem lazım daha fazla sırtım agırmadan aksam yemeğimi hazır edip gelirim yine

ayyyyyyyyy negüzeeell.. darısı  başıma inşallah .. sağlıkla o günlere gelmek nasip etsin Allah ım yaa..

kızlar ben hapşurunca korkuyorum bişe olmaz dimi . :icon_scratch:
kasıyorum birden acıyo sanki orası . ama az sürüyor .. sonra geçiyor hemen .

ben kasmıyorum ama altım çıkacak karnım düşecek gibi kasılıyorum hapşurmayı hiç sevmiyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

ayy sevall çok tatlıııymııışş güle güle kullansın melegin ..  :love7: :amin: :nazar: :nazar:

izemsevi

pisicik sana kolay gelsin eylülcüm inşallah sende bir an önce bu dönemlere gelirsin nurcum bu anadizi olarak geçiyor bebeği koyuyorsun sallanıyor ev tipi bunlar her yere götüredebiliyorsun

banu_fth

amin sevalcım inşallah .. sağlıkla ..
evet nur yaa.. kasılıyor kendi kendine ben kasmıyorum .. sonra böle yavaşca acılıyor gibi oluyor .. ben de hiç sevmiyorum hapşurmayı ..  aslında sağlıklı bişe hapşurmak insan vücudu için ama bebişler ne hissediyor acaba ..

noluyor leeynn aaaaa  :-ooo  olmuyorlardır inşallah  :k06:  oy kıyamam ben kuzuma .  :k06: :k06: :love9:

izemsevi

eylülcüm tşkler ama daha almadım ama böyle birşey düşünüyorum hoşuma gitti ayrıca hapşurma ya gelince asla sıkma birşey olmaz onların yeri rahat sen yeterki sıkma

http://www.mertbebe.com/productDetail.aspx?lngProductID=817&lngCategoryID=12&name=Kraft+Ultra+L%c3%bcks+Oyun+Hal%c4%b1s%c4%b1 böylede bir oyun halısı var birde kızlar oyun halısı düşünürseniz playscholun oyun halıları uygun 35tl nettede aynı ben biizm burdada aynı fiyata aynı markayı buldum ama eşim gereksiz görüyor sanki oyun halısındamı oynayaak onun yerine grekli birşey alalım diyor mesela kanguru alalım diyor adam kanguruya hevesleniyor.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bencede gereksiz ama imkan varsa elinizde hevesleniyorsanız alın tabi ki bizim bütçe biraz kısıtlı  :laughing7: malesef

izemsevi

bizimde şuan sıkıntılı elimiz borcumuzun birkısmı tam temmuzda bitiyor geriye kaln kısmıda eylülde ozaman çok rahatlıycaz inşallah banada düşününce gereksiz geliyor ama öyle güzel şeyler varki insan heveslenyor birde ilk çocukya geçen emzirme yastığı gördüm fiğürlü çok güzel alacaktım satıcı kız aman abla ne yapacaksın daha işine lazım birşey al bunla kaç defa koluna takıpta emzirebileceksin dedi sonrada aramızda kalsın böyle dediğimi sakın söyleme dedi öyle deyince bıraktım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:28:32
bizimde şuan sıkıntılı elimiz borcumuzun birkısmı tam temmuzda bitiyor geriye kaln kısmıda eylülde ozaman çok rahatlıycaz inşallah banada düşününce gereksiz geliyor ama öyle güzel şeyler varki insan heveslenyor birde ilk çocukya geçen emzirme yastığı gördüm fiğürlü çok güzel alacaktım satıcı kız aman abla ne yapacaksın daha işine lazım birşey al bunla kaç defa koluna takıpta emzirebileceksin dedi sonrada aramızda kalsın böyle dediğimi sakın söyleme dedi öyle deyince bıraktım

evet ben de almam dediğim o kadar çok şeyi aldım ki hani sadece gerekli olanlar olsun dedim ama bazen insan hevesleniyor gerçekten her şeyi olsun kuzusunun istiyo.annem diyoki çok şükür bak senin evlenene kadar gardolobın yoktu oğlunun doğmadan oldu diyo.bize göre daha şanslı onlar

melek-çağlar

ben geldim yine. malum haftabaşı işlerim yoğun. işe gelmekte zor geliyor artık

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 15:21:19
eylülcüm tşkler ama daha almadım ama böyle birşey düşünüyorum hoşuma gitti ayrıca hapşurma ya gelince asla sıkma birşey olmaz onların yeri rahat sen yeterki sıkma

http://www.mertbebe.com/productDetail.aspx?lngProductID=817&lngCategoryID=12&name=Kraft+Ultra+L%c3%bcks+Oyun+Hal%c4%b1s%c4%b1 böylede bir oyun halısı var birde kızlar oyun halısı düşünürseniz playscholun oyun halıları uygun 35tl nettede aynı ben biizm burdada aynı fiyata aynı markayı buldum ama eşim gereksiz görüyor sanki oyun halısındamı oynayaak onun yerine grekli birşey alalım diyor mesela kanguru alalım diyor adam kanguruya hevesleniyor.

ayyyyyy ben de kanguruya heves ediyorum en çok istediğim şey o ..

eşim de sakın öle şelere heves etme diyo  :violent1:

bizim de bütçe kısıtlı ama ben para biriktiriyorum . kumbaradaki parayla  eşime kendime alışveriş yapıcam dedim ama yalan  :ehi: :ehi: :ehi:
kumbaramı bebişim için yapıyorum  :love9:  ona güzel şeler alıcam .. bütçe kısıtlı bari bölelikle içimde bişe kalmaz inşallah .  :amin: :nazar:
oyun halılarına bayılıyorum .. çok şekerler bence gerekli bişe o .. çünkü en azndan o orda oyalanırken biz de işleri halledebiliriz  :occasion5:  diye düşünüyorum .. ayyy ne güzel yaaa.. hayalı bile çok harika  :love7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 09 Mayıs , 2011, 15:35:17
ben geldim yine. malum haftabaşı işlerim yoğun. işe gelmekte zor geliyor artık

valla helal canım ben size hayret ediyorum ben 26 ta bıraktım işi allah yardımcınız olsun

melek-çağlar

amin canım saol. gün geçtikçe zor oluyor. bazen sabah kalktığımda bugün işe gitmesem mi dediğim bile oluyor.