2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

pisicik hayırlısı olsun canım rabbim herşeyin en iyisini bilir birde bakmışsın son haftanda dönmüş olur.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 13:41:56
vayyyy dünürüm geldiii :opucuk:anlıyorum cnm yoğunsundur ,Allah kolaylık versin yav herkes erkek bebek gibi duruyor diyor benım göbeğime elif erkek olabilir bizim dünürlük yalan olabilir bak :toothy10:

nurcum 8. aydayım ben işte 15 günde 1 çağırıyor seda hanım ama son ayda yani hazıranda her hafta çağıracakmış kontrollerde genelde öyle oluyormuş nst mi nts mi ayy hep karıştırıyorum işte ona gircekmişim

melekçim sen kaç haftalıksın birde meleğin kaç kilo?neden morelımı bozuk bılıyormusunuz kızlar akşam arastırdım nette pey 32. haftada sonra bebek pek dönmezmiş zor diyorlar en son gittiğimde işte 32+4 doktorun deyımıyle 33+4 ken tersti meleğim :sad1: sezeryana doğru gidiyorum sanırım

OLSUN CANIM BEN YİNEDE ALIRIM OĞLUNU  :ehi: SEVDİM BİR KERE ONU  :love9:

BENDE SANIRIM SEZERYANA EMİN ADIMLARLA KOŞUYORUM  :laughing7:

izemsevi

kızlar gizem teyzesi kızımın süslerini yollamış heralde 2güne kadar elimde olur gizemde bugün zonguldağa dönüyormuş 10dkya kadar arabası hareket edecekmiş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

güle güle kullanın süslerinizi.
işlerim birikti şimdilik çıkıyorum hepinizi öptüm  :wave:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

AYTİM SEN NEDEN SEZERYAN DEDİNN?? MELEKÇİM YAA BİRŞEY SORMUŞTUM BEBEĞİN EN SON KAÇINCI HAFTADA KEÇ KILOYDU CANIMMMM
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 13:55:51
ayten neden sezeryannnn dedinnn

OĞLUM ÇOK ÖNDEN GİDİYOMUŞ NUR

30 HAFTALIK BEBEK KADAR KİLOSU ŞUANDA 1300 GRAMDI CUMARTESİ 3 GÜNDE 1500 OLMUŞTUR HERALDE  :k06: :nazar: MAŞALLAH ONA

DOKTORUM 4 KİLOYU AŞARSA SEZERYAN DEDİ

bENİMKİDE ÖYLE İŞTE KİLO DURUMU VAR EE BİRDE POZİSYONU TERSMİŞ HALA 32DEN SONRA DÖNME ÇOK DÜŞÜK IHTIMAL DİYORLAR GENELDE DOĞUM YAPAN BİRÇOK KİŞİ ÖYLE DİYOR :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2011, 13:59:28
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 13:55:51
ayten neden sezeryannnn dedinnn

OĞLUM ÇOK ÖNDEN GİDİYOMUŞ NUR

30 HAFTALIK BEBEK KADAR KİLOSU ŞUANDA 1300 GRAMDI CUMARTESİ 3 GÜNDE 1500 OLMUŞTUR HERALDE  :k06: :nazar: MAŞALLAH ONA

DOKTORUM 4 KİLOYU AŞARSA SEZERYAN DEDİ

maşallah tosununuaa maşallah hayırlısı canım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

tşkler melekcim ayten benimle aynı haftada olan arkadaş var onunda 1300müş ki  bizim seninle aramızda 2hafta var seninki bence normal canım çok abartı kilolu olmaz diye düşünüyorum benimde mesela normal haftasına göre 1hafta önde gidiyor

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 14:05:08
bENİMKİDE ÖYLE İŞTE KİLO DURUMU VAR EE BİRDE POZİSYONU TERSMİŞ HALA 32DEN SONRA DÖNME ÇOK DÜŞÜK IHTIMAL DİYORLAR GENELDE DOĞUM YAPAN BİRÇOK KİŞİ ÖYLE DİYOR :sad1:

:k06: CANIM BİZİMKİLER ŞAKA MAKA SEVDİLER BİRBİRLERİNİ SANIRSAM  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 14:07:49
tşkler melekcim ayten benimle aynı haftada olan arkadaş var onunda 1300müş ki  bizim seninle aramızda 2hafta var seninki bence normal canım çok abartı kilolu olmaz diye düşünüyorum benimde mesela normal haftasına göre 1hafta önde gidiyor

BENİMKİSİ 30 HAFTALIK BEBEK GİBİ ŞUANDA BEN DAHA 29 U DOLDURMADIM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

dökülüyoruz hepimiz sezeryannn sezeryan.bana geçen hafta gittim 29 haftalıktı amaüz şu anda normal doğum görünüyo dedi bakalım

Aytencim benimkide 32. hadtada 2210grdı düşün yani dün afrayla yazıştık onunda 2200 müş ve doktor iyi demiş ama o 35. haftada :dontknow:bende anlamadım ya,hep içtiğim ballı sütlerdenmidir nedir seval ,nur gelsin bakalım benım haftalara onlarınkiyle kıyaslayacagım birde

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 14:13:25

dökülüyoruz hepimiz sezeryannn sezeryan.bana geçen hafta gittim 29 haftalıktı amaüz şu anda normal doğum görünüyo dedi bakalım

BENİMKİSİDE ÖYLE ŞUANDA AMA İŞTE KİLOSU NASIL SEYREDER? O ANDA DURUM NEYİ GÖSTERİR BİLEMEYİZ RABBİM HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZ İÇİN  :amin: :amin: :amin: