2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

günaydın kızlar ben yine hastanedeydim yeni geldim öyleden sonra yine gidicem tekrara nts yapacak eyer yine sancım cıkarsa yatıs verecek

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 09 Mayıs , 2011, 12:21:11
günaydın kızlar ben yine hastanedeydim yeni geldim öyleden sonra yine gidicem tekrara nts yapacak eyer yine sancım cıkarsa yatıs verecek

canım benim ya çok geçmiş olsun. umarım herşey yoluna girer. neden böyle oldu ki,çok mu sancı yaşadın?

°•.ℓανιηуα.•°

neyse burcucum. ben çıkıyorum şimdi, umarım her şey yolunda gider.  :opucuk:

burcu MELEK

sagol canım yine kananm oldu gittim nts istedi oda sancım cıktı bakalım öyleden sonra düzelecekmi amam hiç sitirahat edemedim ondan oldu galiba

izemsevi

slm kızlar 1gün sonra 27.haftama tam olarak giriyoruz 7.ayada girmiş bulunuyoruz oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy :muzz: :muzz: :muzz:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Fıstıklar biz geldikkk nasılsınızz? :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

izemsevi

melek-çağlar

saol canım biz oğlumla iyiyiz dün kontrolümüz vardı. yine tahlil istedi nst.ye falan gircekmişim ama  bugün gidemedim yarın gideceğim inş.

melek-çağlar

sen nasılsın minik prenses nasıllar  :binkybaby:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BZ OĞLUŞUMLA HASTANEDEN GELDİK TİROİD İÇİN KAN VERDİK DEĞERLERİMİZ YÜKSELDİ ÇOKKKK 3 HAFTADA BİR KONTROL ART  :icon_pale:
SEN NASILSIN SEVAL?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

burcu geçmiş olsun ağrın olduğunu sen hissediyomusun peki yoksa nst.de mi çıkıyor sadece

izemsevi

canım iyiyiz bizde cumartesi günü direksiyon sınavım var kızımla sabah çalışmaya gittik iyiydik nurcum senin tiroid sıkıntısımı vardıki benimde var ben 6ayıldır işte ilaç kullanıyorum ama benimki allaha şükür normal hep sen ilaç felan kullanmıyormuusnki yükseldi değerlerin canım hamilelikte 2.5 geçmememesi lazım çok dikkat et

izemsevi

melekcim prenses büyüyüyor allaha şükür haftaları giderek arkada bırakıyoruz hazyırlısıyla 30.haftaları bir görseydik. :amin: