2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

tünaydınlar kızlarrrr bugün kimsecikler yok sanırımmmmmmmmm  :dontknow:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

tünaydın canım evet bende geldim ama kimsecikler yok :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

hafta sonu olunca herkes bir yerlere dağıldı sanırımm  :k06: 

aynen canım:) senle aramızda 1 hafta var demekki bende 32+4 üm ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Mayıs , 2011, 12:08:13
aynen canım:) senle aramızda 1 hafta var demekki bende 32+4 üm ;)

öyleymişş şimdi dikkat ettim bende  :k06: 

güneşş

güneşş

güneşş

canım senin ellerinde şişlik ve uyuşma varmı benim ellerim ayaklarım şişti birde ellerim uyuşuyor

canım batan beri karar verip değiştirmediğimiz bir isim var ''elif''...  Rabbimin izniyle o olacak inşallah .bende kabızlık var canım sadece akşam yatarken alyansımı çıkarıyorum çok az şişiyor ellerim okadar sırt agrılarım başladı ve mide yanmalarımda azalma olmakla beraber devam ediyor bende ütü yapıyorum bir yandan bitti şimdi,doğum çantamı hazırlıyorum ne olur ne olmaz

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Mayıs , 2011, 12:28:24
canım batan beri karar verip değiştirmediğimiz bir isim var ''elif''...  Rabbimin izniyle o olacak inşallah .bende kabızlık var canım sadece akşam yatarken alyansımı çıkarıyorum çok az şişiyor ellerim okadar sırt agrılarım başladı ve mide yanmalarımda azalma olmakla beraber devam ediyor bende ütü yapıyorum bir yandan bitti şimdi,doğum çantamı hazırlıyorum ne olur ne olmaz

kolay gelsin canım bende yıkacağım ama havalar azcık ısınsın diye bekliyorum dışarı asıcam is kokmasın kıyafetleri..bu arada kivi kabızlığa çok iyi geliyor aklında bulunsun canımm

kivide yiyorum canım zaten.sen hazırladınmı doğum çantanı yada neler koyulacak içine bir fikir verirmisin unuttuğum şeyler varmı acaba :icon_scratch:

burcu MELEK

07 Mayıs , 2011, 13:57:28 #7256 Son düzenlenme: 07 Mayıs , 2011, 14:07:07 burcu MELEK
selam kızlar nasılsınız ben yine duramadım temizlik yappıyordum bu sate kadar yoruldum baya.sıra ütüde  :tongue3:  :tongue3:

burcucum yaa eee aferin sana senin istirahat etmn lazım daha çok iş yapıyorsunn :caca: :caca: canım dinlensene ya gecen gün daha hastanedeydin bak.
bende çamaşır-ütü-yemek belim koptu yaaa  :sad1: aytii gelmemiş daha merak ettim gelsede yazsa damadım hakkında :k06:

Aytii

burcu MELEK

aman canım napayım muhtarın gelip yapacak hali yok mecburen ben yapıcam  :k06:  :k06: elim mahkum cok kirlenirse hiç kalkamam altından ayten ne dedi doktor anlatsana