2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 15:49:56
hadi olalım bakalım bkt88 ne kadar olabilirsek

bu arada biraz gülelimmi kızlar

Üniversitede okuyan bir öğrenci yıl sonu sınavlarına girmiş ve arkadaşına:

- Ben ......memleketime gidiyorum, sınavlar belli olduktan sonra bana sonuçlarıbildir, ancak telefona ben çıkarsam bana söylersin.

Telefona annem çıkarsa zayıfım olmaz da, eğer bir tane olursa Ebubekir' in selâmı var,dersin.

İki zayıf imkansız da eğer olursa Ebubekir' in Ömer' in selâmı var, dersin.
Üç zayıf hiç olmaz da eğer olursa Ebubekir' in, Ömer' in, Osman' ın selâmı var dersin.

Dört zayıf imkansız da eğer olursa, Ebubekir' in, Ömer' in, Osman' ın, Ali' nin selâmı var dersin,

şeklinde konuşup memleketine gelir. Bir zaman sonra sınavlar belli olur, arkadaşı sınav sonuçlarını bildirmek için telefona sarılır, telefona öğrencinin annesi çıkar.

-"Teyze, oğlunuza söyle, Ümmet-i Muhammedin selâmı var

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: BKT88 - 06 Mayıs , 2011, 15:51:16

YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ...EN SON ADETİMİ  11 NİSANDA OLDUM.ADETİM BİTTİKTEN  1 HAFTA SONRA GÖĞÜSLERİMDE ÇOK KÖTÜ AĞRILAR OLDU 1 KAÇ HAFTA SÜRDÜKTEN SONRA GEÇTİ..ŞİMDİ YENİDEN BAŞLADI KASIKLARIMADA ARA SIRA ÇOK CANIMI YAKMAYAN AĞRILAR GİRİYOR...GRİP OLDUM İLAÇ BİLE İÇEMİYORUM DOĞRU DÜZGÜN NOLUR NE OLMAZ DİYE Sizce BEBİŞ VARMIDIR..

öncelikle idrar testi yaptınmı?

izemsevi

canım olabilir tabiki zaten gebelik ve adet belirtileri birbirine çok yakın akıntı varmı :dontknow: sen mayısın 13-14 gibi idrar ve kan tahlili yap tabi en kesin kan hatta tam ayın10-11dede yağptırabilirsin

izemsevi

bir tane daha gülelim

Temel, emeklilik günlerini, dağ başındaki evinde geçiriyormuş. en büyük zevki de... gazete okumak. Ancak gazete alabileceği tek yer, dağın eteğindeki bakkal. Temel'e zor geliyor bu kadar yolu gidip gelmek. Her sabah Fadime'yi gönderiyor günlük gazeteyi alsın diye.

Bir gün Fadime'nin canı sıkılıyor, kim alacak her gün her g...ün bu gazeteleri diyor ve aynı gazeteden 7 tane alıyor. Bir hafta rahatım diyor kendi kendine. Nitekim Temel ne zaman gazete istese, aldığı gazetelerden birini uzatıyor.

4. gün Temel Fadime'yi yanına çağırıyor. Fadime ürküyor biraz, acaba farketti mi diye? Temel konuşuyor, "Fadime, dünyada ne salak insanlar var, 4 gündür aynı adam, aynı yerdeki ağaca arabasını çarpıyor."Devamını Gör

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 15:54:26
bir tane daha gülelim

Temel, emeklilik günlerini, dağ başındaki evinde geçiriyormuş. en büyük zevki de... gazete okumak. Ancak gazete alabileceği tek yer, dağın eteğindeki bakkal. Temel'e zor geliyor bu kadar yolu gidip gelmek. Her sabah Fadime'yi gönderiyor günlük gazeteyi alsın diye.

Bir gün Fadime'nin canı sıkılıyor, kim alacak her gün her g...ün bu gazeteleri diyor ve aynı gazeteden 7 tane alıyor. Bir hafta rahatım diyor kendi kendine. Nitekim Temel ne zaman gazete istese, aldığı gazetelerden birini uzatıyor.

4. gün Temel Fadime'yi yanına çağırıyor. Fadime ürküyor biraz, acaba farketti mi diye? Temel konuşuyor, "Fadime, dünyada ne salak insanlar var, 4 gündür aynı adam, aynı yerdeki ağaca arabasını çarpıyor."Devamını Gör

:k06: :k06: :k06: :k06:

BKT88

HENÜZ HİÇ BİŞE YAPMADIM..AKINTIDA VAR.BEKLİYORUM ADET  GÜNÜMÜ İLAÇ İÇEMİYORUM BİRKERE SOĞUK ALGINLIĞI İLACI İÇTİM PİŞMAN OLDUM DAHA DA KULLANMIYORUM

izemsevi

azdaha gülelim

Türkiye'den Rusya'ya 3 tane ajan gidecekmiş. Türk komutanı ajanlara çuvallar içinde gideceksiniz. Rus komutanı yakalarsa bir başka şeyin taklitini yapın demiş. Ajanlar gitmiş. Rus komutanı ajan Ahmet'in bulunduğu çuvala tekme atmış. Çuvaldan miyav miyav diye ses gelmiş. Komutan bunda birşey yok diye bırakmış. Ajan Ali'nin çuvala tekme atmış. Çuvaldan hav hav diye ses gelmiş. Komutan bunu da bırakmış. Sıra ajan Mustafa'ya gelmiş. Komutan vurmuş, ses yok. Bir daha vurmuş, yine ses yok. Bir daha vurmuş ; artık ajan dayanamamış 'patates lan patates'

Aytii

Alıntı yapılan: BKT88 - 06 Mayıs , 2011, 16:01:04
HENÜZ HİÇ BİŞE YAPMADIM..AKINTIDA VAR.BEKLİYORUM ADET  GÜNÜMÜ İLAÇ İÇEMİYORUM BİRKERE SOĞUK ALGINLIĞI İLACI İÇTİM PİŞMAN OLDUM DAHA DA KULLANMIYORUM

ozaman adet tarihinin geçmesini bekleyeceksin mecburen  ;)

izemsevi

Alıntı yapılan: cigdems - 29 Eylül , 2010, 09:00:53
12 haziran 2011  i gösteriyor satım
4 haftalık hamileyim  :)

bu sayfayı açan kişi nin yazısı 29 eylül 2010 da ilk açılmış altında aybüke ve burcunun yazıları var burcu ozaman dr nezaman gidiyim diye sormuş nerden nereye :k06:

Aytii

melek-çağlar

geçer mi son 41 gün. bazen çok uzun geliyor bazende ne kadar az kalmış diyorum :y25:

izemsevi

inşallah ama sayfayı ilk açanda henüz doğum yapmamış çiğdems diye biri

Aytii

geçer Melek geçer Allahın izniyle sağ salim doğurcaz minişlerimizi  :amin: :amin:

melek-çağlar

amin inş. bugün pek bi duygusalım nedense :crybaby2:

Aytii

of bendede oluyo bu git gide böyle durduk yere ağlayasım geliyo  :-\