2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

allah neşeni arttırsın sevalim hayırdır  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 06 Mayıs , 2011, 15:20:49
oyy oyyy minicikler daha allah yardımcımız olsun. yolunuz uzun

hakkat öle yolumuz uzun yaaa .. hemen gelsin istiyorum ıssırayıp kokklayayım..

:k06: :amin: :nazar:

izemsevi

ne bilyim gene baktım doğum-dikiş mikiş başlamışsınız konuşamya azcık şuarayı boş bırakmaya gelmiyor yav bırakın artık şu kesilcez biçilcez endişelerini nasıl girdilerse çıkacaklar elbet Ulu Önder Atatürk ne demiş geldikleri gibi giderler bizim minilşlerimizde girdikleri gibi çıkarlarda oh oh

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 15:27:29
biz geldik  :hello2: eller havaya kocaman göbüşleri salla sağa birde sola şimdi vor popoyu duvaraaaaaaaaaaa amannnnnnnnnnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ben bu popoyu duvara vurursam gerisin geriye giderim heralde  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 15:33:09
ne bilyim gene baktım doğum-dikiş mikiş başlamışsınız konuşamya azcık şuarayı boş bırakmaya gelmiyor yav bırakın artık şu kesilcez biçilcez endişelerini nasıl girdilerse çıkacaklar elbet Ulu Önder Atatürk ne demiş geldikleri gibi giderler bizim minilşlerimizde girdikleri gibi çıkarlarda oh oh

:k06: :toothy10:
inşallah yaaa .. valla korkuyorum ama unutmaya çalışıyorum .. altı üstü bir gün diyorum  :icon_pale: :amin: Allah korusun bir avazda kurtarsın herkesi inşallah ..  :amin: :nazar:

izemsevi

izemsevi

eylül geçer geçer bende 8+ dayken biri 6 aylık hamileyim dediğinde ana kocaman diyordum doğuma hiç bişeyi kalmamış diordum ama ben şimdi öyleyim birde bakmışsın 28 olmuşsun.

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 15:35:16
biz geldik  :hello2: eller havaya kocaman göbüşleri salla sağa birde sola şimdi vor popoyu duvaraaaaaaaaaaa amannnnnnnnnnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gülme komşuna derler ama zati büyük popoluyum .. büyüyceği varsada napiim gülüom ..  :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 15:39:16

gülme komşuna derler ama zati büyük popoluyum .. büyüyceği varsada napiim gülüom ..  :ehi: :ehi:

brezilyalılara özenirdim çok fazla özendim sanırım benzetti Rabbim  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 15:38:07
eylül geçer geçer bende 8+ dayken biri 6 aylık hamileyim dediğinde ana kocaman diyordum doğuma hiç bişeyi kalmamış diordum ama ben şimdi öyleyim birde bakmışsın 28 olmuşsun.

ayy inşallah inşallah ..

hakkaten öle diyorum 3 ay kalmış ne güzel diyorum .. bi yandanda korkuyorum .. ilk zamanlar ağladım bile .. korkumdan  :k06:  ondan önce hikaye geliyordu galiba . meleğin geldiğini öğrenince iş çittiye bindi beni korku sardı .. ağla ağla  :k06: :k06: şimdi diyorum ki zaten bir gün çekicem ne yaşıycaksak Allah az acıyla kurtarsın sağlıkla inşallah diyorum .. napiimm...
bi an önce doğsun .. mide yanması bulanması bunlar da ağır geldi .. doğurayım bi an önce eskiye döneym ..
istiyorum ..  :laughing7: Allahın izniyle .  :amin: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 15:41:19
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 15:39:16

brezilyalılara özenirdim çok fazla özendim sanırım benzetti Rabbim  :k06:

onlarınki de özenilmiycek gibi diil yani .. top top ..  :toothy10:

BKT88

Slm  arkadaşlar :hello: bana yardımcı olabilirmisiniz.

Aytii

Alıntı yapılan: BKT88 - 06 Mayıs , 2011, 15:44:35
Slm  arkadaşlar :hello: bana yardımcı olabilirmisiniz.

merhaba hoşgeldin

ne konuda yardımcı olabiliriz  :dontknow:

izemsevi

hadi olalım bakalım bkt88 ne kadar olabilirsek

bu arada biraz gülelimmi kızlar

Üniversitede okuyan bir öğrenci yıl sonu sınavlarına girmiş ve arkadaşına:

- Ben ......memleketime gidiyorum, sınavlar belli olduktan sonra bana sonuçlarıbildir, ancak telefona ben çıkarsam bana söylersin.

Telefona annem çıkarsa zayıfım olmaz da, eğer bir tane olursa Ebubekir' in selâmı var,dersin.

İki zayıf imkansız da eğer olursa Ebubekir' in Ömer' in selâmı var, dersin.
Üç zayıf hiç olmaz da eğer olursa Ebubekir' in, Ömer' in, Osman' ın selâmı var dersin.

Dört zayıf imkansız da eğer olursa, Ebubekir' in, Ömer' in, Osman' ın, Ali' nin selâmı var dersin,

şeklinde konuşup memleketine gelir. Bir zaman sonra sınavlar belli olur, arkadaşı sınav sonuçlarını bildirmek için telefona sarılır, telefona öğrencinin annesi çıkar.

-"Teyze, oğlunuza söyle, Ümmet-i Muhammedin selâmı var

BKT88

YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ...EN SON ADETİMİ  11 NİSANDA OLDUM.ADETİM BİTTİKTEN  1 HAFTA SONRA GÖĞÜSLERİMDE ÇOK KÖTÜ AĞRILAR OLDU 1 KAÇ HAFTA SÜRDÜKTEN SONRA GEÇTİ..ŞİMDİ YENİDEN BAŞLADI KASIKLARIMADA ARA SIRA ÇOK CANIMI YAKMAYAN AĞRILAR GİRİYOR...GRİP OLDUM İLAÇ BİLE İÇEMİYORUM DOĞRU DÜZGÜN NOLUR NE OLMAZ DİYE Sizce BEBİŞ VARMIDIR..