2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ah ahh bende hergece doğuruyorum rüyamda ,bakalım ne olacak doğumumuz? geçen gün sordum doktoruma normal olursa ne olacak sız gırecekmısınız dedim hastanedeysem tabiki girerim dedi olduda gece falan sancın tutarsa ozamanda nöbetci doktor oluyormuş sen ben istemıyorum doktorumu ıstıyorum deyınce danışmadan  doktoru arıyorlarmış geliyormuş
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

oslemturgay

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 14:48:56
özelde doğuracaksan dikişlerden korkma aslında özelde dikkatli davranıyolar  :aferin:
karamanda yokki özelde doğum özel hastahane varda küvez yok.. onun için naş naş doğum evine.. birde bilirsin hamilelikde yok şöyle böyle diye akıl vermesi çok sever milletimiz.. çok korkuttular beni böyle alt tarafı kumaş diker gibi dikmişler karamanda bi kaç kişinin oda ilişkide felan çok acı çekmeye basladım doktor baksaki alt taraf torba olmus bazen rüyama bile giriyor  :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: oslemturgay - 06 Mayıs , 2011, 14:53:00
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 14:48:56
özelde doğuracaksan dikişlerden korkma aslında özelde dikkatli davranıyolar  :aferin:
karamanda yokki özelde doğum özel hastahane varda küvez yok.. onun için naş naş doğum evine.. birde bilirsin hamilelikde yok şöyle böyle diye akıl vermesi çok sever milletimiz.. çok korkuttular beni böyle alt tarafı kumaş diker gibi dikmişler karamanda bi kaç kişinin oda ilişkide felan çok acı çekmeye basladım doktor baksaki alt taraf torba olmus bazen rüyama bile giriyor  :y25:

canım öyle şeyler düşünme sen. dinleme insanları. belki senin esnek olur rahat doğurursun pozitif olmak lazım aslında. ben fazla takmıyorum artık dua ediyorum sadece Rabbim bana hayırlı doğum nasip et diyorum  :amin: Rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah  :amin: :amin:

oslemturgay

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 14:52:07
ah ahh bende hergece doğuruyorum rüyamda ,bakalım ne olacak doğumumuz? geçen gün sordum doktoruma normal olursa ne olacak sız gırecekmısınız dedim hastanedeysem tabiki girerim dedi olduda gece falan sancın tutarsa ozamanda nöbetci doktor oluyormuş sen ben istemıyorum doktorumu ıstıyorum deyınce danışmadan  doktoru arıyorlarmış geliyormuş

bnm doktorum özlde çalışıyor.. ki bizim burda sadece doğumda bir aksilik varsa yada sezeryansa doktor giriyor doğuma. e haliyle doğumda devlette olacagından doktorumu istesemde katamıyorum.. artıkın allaha emanet doğum yapces burda

oslemturgay

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

oslemturgay

ya kızlar yakalamışken sorayım bnm SAT 11 kasım ama bebegim 15 gün gözükmedi testte ve ultrasyonda. 20. gün öyle test yapalım fean derken idrarda gördük.. sonra kese gözükmedi felan en sonunda keseyi ve bebegi gördük doktorumuz.. dediki senin SAT 29 kasım gözüküyor. ilerde bebegim bu 2 haftalık açığı kapatırmı yoksa 29 kasıma göremi devam eder?

öslem sen kaç haftalık hamilesin cnm?

banu_fth

bende bişi sorucam cinsiyet ne zaman belli oluyor canlar ??

oslemturgay

bence kapatır cnm başlarda benımde 1 hafta gerıdeydı kapattı sonradan şimdi 1 hafta önde hatta :nazar:

eylül hg,16. haftada diye bılıyorum ben ama tabi daha erken söyleyenlerde var benım doktorum 12. haftada 2li test sırasında tahmın etmıştı 16.haftadada kesın söylemişti

burcu MELEK

anam kızlar bende bir eylül annelerine bakayım dedim tuhaf oldum daha yeni yeni karnım büyüyyecek cinsiyet tekmelerini nezaman hisedicez filan nasıl garip geldi simdi  :ehi:  :ehi:  bize bak simdi oram agrıdı buram battı suram uyustu kabız oldum aman simdiki halimiz ne garip hatta erken gelmezse eyer 45 gün kaldı

oslemturgay

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 15:02:15
bende bişi sorucam cinsiyet ne zaman belli oluyor canlar ??

benim kız göstermedi 19 haftada net bi şekilde öğrendim.oda doktorun kızımı dürtmesiyle..
ama erkekse hele 13-14 de bile görebiliyorlar sanırım  :honk:

burcu MELEK

anam yagmur fırtına bu ne üfffffffffffff

burcucum önceki sayfada sormuştum ama birden kayboldun ,görmedin sanırım.sen nerede oturuyordun ankarada batıkentmiydi?