2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

izemsevi

hadi bakalım öyle olsun 30.haftan hangi güne denk geliyor benim tam 1hazirana denk geliyor ayşegülün hesabına göre 30x7=210/30=7 ay tam

Aytii

benim 1 haziranda tam 32 hafta oluyo izne çıkabilirim  :muzz:

Aytii

izemsevi

benim 32.hafta 15 hazirana denk geliyor tam dayanabildiğim kadar dayanacağım çünkü işim ağır değil oturuyorum masa başındayım evdede olsam farklı birşey yapmıycam burda yine zaman geçiyor evde zamanda geçmez temmuz 20de ayrılcam inşallah

Aytii

aynen bende öyle yapmak istiyorum aslında Temmuz 15 e kadar dayanmak istiyorum çünkü maaş günümüz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlar akşam için yemeğimizide yaptık geldik,dünürüm hoşgeldin afiyet olsunnn :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

izemsevi

hoşgeldin pisicik yemeğe ne yaptın bakalım :dontknow:

hoşbulduk canımmm :hello2: taze fasulye yemeği yaptım yanınada akşama doğru birşeyler uydururum pilav yapayım dıyorum ama ben pılav yıyememki :dontknow:malum kabızlık sorunu :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 13:56:20
hoşbulduk canımmm :hello2: taze fasulye yemeği yaptım yanınada akşama doğru birşeyler uydururum pilav yapayım dıyorum ama ben pılav yıyememki :dontknow:malum kabızlık sorunu :sad1:

oy canım benim kıyamam :( kızlar dün hıdrellezde çok dua ettim hepimiz için Allah kabul etsin inşallah  :amin:

kapı süslerine bakıyordum bende netten fiyatlarına falan.iyide bizim beşik yatak odamızda çocugun odasında dolap ve şifonyer var şimdilik,bebek doğunca epey bir süre yanımızda yatacak o kapı süsünü odasının kapısınamı yatak odasınamı asacagım kafam karıştı :icon_scratch:

izemsevi

ay kızlar sormayın dün burda unutmayın diye bir taraflarımı yırtan ben unuttummmmmmmmmmmmmmmmm :cildir:

Aytii

ben kapı süsünü 16 ya aldım

oğluşumun odasının kapısında asılı  :love9:

izemsevi

canım odasının kapısına asacaksın kimileri ta evin dış kapısına asıyor ama okadarınıda yapmam ya görmemişin çocuğu olmuş derler biizm burda hemen laf olur.