2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hava kapalı kızlar yağmur yağıyor böyle havalr beni daraltıyor döndüğünüde hissediyormusunuz ilginç oluyor değilmi sanki birşey yuvarlanıyor gibi içinde insnaın :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar benden baska kabızlık yasayan yokmu ya :dontknow:kaç günde bir çıkıyorsunuzwc ye?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Öyle valla kızlar alıştım sanırım artık açmaya ve öyle korkulucak bişeyde yok .. Kendini kasmayınca 2 dk da herşey bitiyo ama sonuncu bakmasında biraz kanamam oldu benim ebe de olur zaten görürsen korkma sakın normal dedi de panik yapmadım kanı görünce ..

Son haftalar gerçekten çok zor geçiyomuş, benim kız hareket ettikçe o kadar canımı acıtıyoki resmen inliyorum, yerimden sıçrıyorum  :y25:  Karnımın bi tarafına bi toplanıyo nefesimi kesiyo ama böyle dokununca elime geliyo resmen  :k06:  Bi dizleri bi poposu Allahım o kadar tatlıki yaa çıkarıp sevesim geliyo o anda  :love9:  Artık doğumdan da korkmuyorum tam tersine bi an önce o gün gelsin de kucağıma alayım diyorum  :amin: 

burcu MELEK

canım benim bir arar düzelmişti kabızlık amam suan yine var 2 veya 3 gün beklediyim oluyor. fehicim sen sezeryanmı olacaksın kendi isteyinlemi olacak

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 11:53:52
canım benim bir arar düzelmişti kabızlık amam suan yine var 2 veya 3 gün beklediyim oluyor. fehicim sen sezeryanmı olacaksın kendi isteyinlemi olacak
Atrık Farketmez canım benim için her yol Paris  :sad1:
Yeter ki şu ağrılardan kurtulayım  :sad1:

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Mayıs , 2011, 11:51:22
   Öyle valla kızlar alıştım sanırım artık açmaya ve öyle korkulucak bişeyde yok .. Kendini kasmayınca 2 dk da herşey bitiyo ama sonuncu bakmasında biraz kanamam oldu benim ebe de olur zaten görürsen korkma sakın normal dedi de panik yapmadım kanı görünce ..

Son haftalar gerçekten çok zor geçiyomuş, benim kız hareket ettikçe o kadar canımı acıtıyoki resmen inliyorum, yerimden sıçrıyorum  :y25:  Karnımın bi tarafına bi toplanıyo nefesimi kesiyo ama böyle dokununca elime geliyo resmen  :k06:  Bi dizleri bi poposu Allahım o kadar tatlıki yaa çıkarıp sevesim geliyo o anda  :love9:  Artık doğumdan da korkmuyorum tam tersine bi an önce o gün gelsin de kucağıma alayım diyorum  :amin: 

Aybüke çok geçmiş olsun bi sorun yaşamadığına çok sevindim ..

burcu MELEK

KIZLAR HADİ BİRAZ GÜLELİM                                                                   ‎85 yaşından da bir adam doğum hanenin kapısında beklemektedir.
Doğumhaneden çıka...n doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:
Doktor- "içerde doğum yapan bayan yakınınız mı?"
Adam- "Evet,eşim."
Doktor- "Ama bayan 25 yaşlarında..."
Adam- "Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamaz mıyım yani?"
Doktor- "Yoo, aklıma benim dedem geldi de."
Adam- "Nesi varmış dedenizin?"
Doktor- "Kendisi av meraklısı idi. sürekli ava çıkardı. Ancak yaşlanınca zorlanmaya başladı. Bir gün ava çıkacakken kendisini uyardık, aman yapma dedecim, sen yaşlandın, ava gidemezsin diye. Kendisi Israr etti ve hazırlandı. E, tabi yaşlılık, çıkarken tüfek yerine baston aldı eline. Ben de kendisiyle gittim. Ormanda bayağı yol yürüdükten sonra bir geyik gördük. Dedim ya, dedem yaşlı. Bastonu omzuna koydu, doğrulttu ve geyiğe bastonla ateş etti. Geyik o anda vurulup yere düştü..."
Adam- "Olur mu, başkası vurmuştur onu."
Doktor- "Ben de onu demeye çalışıyorum işte .. başkası vurmuştur xD"

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 11:58:43
  KIZLAR HADİ BİRAZ GÜLELİM                                                                   ‎85 yaşından da bir adam doğum hanenin kapısında beklemektedir.
Doğumhaneden çıka...n doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:
Doktor- "içerde doğum yapan bayan yakınınız mı?"
Adam- "Evet,eşim."
Doktor- "Ama bayan 25 yaşlarında..."
Adam- "Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamaz mıyım yani?"
Doktor- "Yoo, aklıma benim dedem geldi de."
Adam- "Nesi varmış dedenizin?"
Doktor- "Kendisi av meraklısı idi. sürekli ava çıkardı. Ancak yaşlanınca zorlanmaya başladı. Bir gün ava çıkacakken kendisini uyardık, aman yapma dedecim, sen yaşlandın, ava gidemezsin diye. Kendisi Israr etti ve hazırlandı. E, tabi yaşlılık, çıkarken tüfek yerine baston aldı eline. Ben de kendisiyle gittim. Ormanda bayağı yol yürüdükten sonra bir geyik gördük. Dedim ya, dedem yaşlı. Bastonu omzuna koydu, doğrulttu ve geyiğe bastonla ateş etti. Geyik o anda vurulup yere düştü..."
Adam- "Olur mu, başkası vurmuştur onu."
Doktor- "Ben de onu demeye çalışıyorum işte .. başkası vurmuştur xD"

Allah seniiii   :toothy10: :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: :k06: :k06:sağol burcucum
kızlar benım aklıma geldi şimdi bak doktorum erken doğum ıhtımalıne karsı 34.haftadan sonra ilişki yasak dedi bana szilere bu konuda birşey dedimi?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

izemsevi

pisicik ne 34.hafta biz 29 kasımda bebişimizi öğrendik ondan sonra herkes kendi yoluna ayrıldı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: FeHi - 06 Mayıs , 2011, 11:57:42
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Mayıs , 2011, 11:51:22

Aybüke çok geçmiş olsun bi sorun yaşamadığına çok sevindim ..

Teşekkür ederim Hilal'cim  :opucuk:  Senin bebişte hareket ettikçe çok canın yanıyomu ?  Bide kafası aşağıdaymış hareket ettikçe resmen şeyim zonkluyo  :y25:  İyice baskı yapıyo gibi her defasında acaba doğummu yaklaştı diyorum :sad1:

burcu MELEK

AMAN SEVAL Bİ BİZ KANKA OLDUK KOCALARLA GALİBE DOKTOR SORDU BANA İLİŞKİ YASADINMI DİYE KANAMA ONDAN OLMUŞTUR BELKİ DİYE YOK DEDİM ÖGRENDİYİMİZDEN BERİ KOCAMDA AKŞAM DİYORKİ VALLA REZİL OLMADIGIM DOKTOR KALMADI HERKES ÖGRENDİ  :ehi:  :ehi:

FeHi

Kızlar bana müsade ben bi avazım çıktığı kadar ağlayıp gelirim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

izemsevi

cankuşlar biz kızımla yemeğe gidiyoruz öptük sizleri