2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: nasılsın burcucum yatıp istirahat ediyorsun dimiiii??bak çokl yorma kendini,kontrole falan gidecekmisin

Aleykümselam,sanada hayırlı cumalar hilalcim :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Burcucum geçmişi okudum da özelde küvez parası alınıyor demişsin, ben forumda bir konu açmıştım kızlar oraya yazmıştı Tayyip amca özel hastanelerde kişiden küvez parası almayı kaldırmış sgk karşılıyormuş canım o yüzden endişen olmasın. Emin olmak istersen hastanene ne ara sor derim yine  :icon_thumright: :icon_thumright:

FeHi

Hoşbuldum Burcum
Aynen Ayten bende dün onu düşünüodum kızlar doğum yapınca eskisi gibi görüşebilcekmiyiz acaba

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 11:18:34
:k06: nasılsın burcucum yatıp istirahat ediyorsun dimiiii??bak çokl yorma kendini,kontrole falan gidecekmisin

Tşk Tatlış

Shadowqueen

KIZLAR ODAMA KOYACAĞIM VE BEBİŞİMİN İLK 3 AY YATACAĞI BEŞİĞİ SİZCE NASIL?

AYAKLARI

BEŞİK ÖNDEN GÖRÜNÜŞ

BEŞİK YANDAN TAM GÖRÜNÜŞ

FARKLI BİRŞEY OLSUN İSTEMİŞTİK VE SANIRIM OLDU DA, HEPİMİZ ÇOK BEĞENEREK ALDIK PRENSESİME   :love9: :love9:

FeHi

Gizem çok tatlı, yalnız sallanmıo dimi

izemsevi

gizem hilal pisicik hoşgeldiniz burcu ya bir karar ver çocuk ikilemde kaldı diycek annem kafayı iyice buldu ne dediğini bilmiyor bak şimdide böyle diyor zamanında gel kuzum acale etme 2gün öncesine kadar çabuk gel diyen annem neden fikrini değiştirdi diyecek çocukta kavram kargaşası yaşatma gizemcim yağmurda yağacak bugünümü buldu dermişim bereket yasın ama biraz ara versin ki sende prensessimin süslerini al :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 11:18:34

evet canım aynen yatıyorum dün ilk defa yemek yapmadım desem yeridir kendimi incitmiyorum zaten incitemem yürüyünce altıma yapmış gibi yürüyorum karnım altı yara gibi acıyor yürüdükçe e sancı giriyor hemen ayakta kalınca amam kontrole gitmekte kararsızım acaba cokmu ulturasaon odu cocuga diye korkuyorum amam sancım yogunlasırsa kosucam..
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Mayıs , 2011, 11:19:23
Burcucum geçmişi okudum da özelde küvez parası alınıyor demişsin, ben forumda bir konu açmıştım kızlar oraya yazmıştı Tayyip amca özel hastanelerde kişiden küvez parası almayı kaldırmış sgk karşılıyormuş canım o yüzden endişen olmasın. Emin olmak istersen hastanene ne ara sor derim yine  :icon_thumright: :icon_thumright:
aaaaaaaaaaaaaa cidmisin benim hiç bilgim yok bende cok korktm küvez paraı aılar altınakalkamayı dye amannnnnnn bu olay süpermiş ya cok sagol canım söylediyin için  :opucuk:  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 06 Mayıs , 2011, 11:24:45
Gizem çok tatlı, yalnız sallanmıo dimi

Sallanıyor tatlım ayakları oval  :icon_thumright:

izemsevi

çok güzel gizemcim güle güle kullansın sepet peşiklerden fortbeb gibi taşınabiliyorda bu tarz şeyler.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:24:48
gizem hilal pisicik hoşgeldiniz burcu ya bir karar ver çocuk ikilemde kaldı diycek annem kafayı iyice buldu ne dediğini bilmiyor bak şimdide böyle diyor zamanında gel kuzum acale etme 2gün öncesine kadar çabuk gel diyen annem neden fikrini değiştirdi diyecek çocukta kavram kargaşası yaşatma gizemcim yağmurda yağacak bugünümü buldu dermişim bereket yasın ama biraz ara versin ki sende prensessimin süslerini al :k06:

Hoşbulduk tatlım, valla dün güzeldi bugünde öyle olsaydı keşke, yürüyeceğim yer var vaya ondan biraz dinmesini bekliyorum azalsın çıkacağım canım sen merak etme  :icon_thumright:

<<AyBüKe>>

Merhaba kızlar  :hello:  Hayırlı cumalar ...  :opucuk:

Aytii

bi dakika şimdii özel hastanelerde küvez parası olmuyomuymuş  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Mayıs , 2011, 11:27:15
  Merhaba kızlar  :hello:  Hayırlı cumalar ...  :opucuk:

ooo kimler gelmiş  :opucuk: hoşgeldin sanada günaydın

nasılsın? dünde tam senden bahsediyoduk  :)

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:24:48
svalcim unuttum sana söyleyecektim sabah cocuga erken gel dedin geliyor demiştinya bende hyemen deyiştim  :k06: :k06: giem cok güzelmiş baıldımaradababamıaksamodayı deyiştiripbeşiyin yerini yapacak yaaızınerini deyişmek lazım artık odayı ayarlasın ne olur ne olmaz  :laughing7: