2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 10:56:35
ay Burcu sanki 50 kere doğurmuşum gibi kızdın  :crybaby2:
ay kıyamam sana kızmadım amam ögren hayatım bunları artık gec bile kaldın canım doktor bana aynısını söyledi kendiliyinden olmadıki oda benim gibi tarzanlık yaptıgı için nişan bozuldu agır iş yaptıgı için bende istirahat edersek gerisi gelmeyebilirmiş cüğnkü benimde nişan bozuldu amam rahim agzında acılmama bebegin dogum kanalına girmesi gibi birsey yok zorlayınca o tıkac düşüyormuş. kalkıp gezersem iş yaparsam gerisi gelir

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 11:04:02
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 10:56:35
ay Burcu sanki 50 kere doğurmuşum gibi kızdın  :crybaby2:
ay kıyamam sana kızmadım amam ögren hayatım bunları artık gec bile kaldın canım doktor bana aynısını söyledi kendiliyinden olmadıki oda benim gibi tarzanlık yaptıgı için nişan bozuldu agır iş yaptıgı için bende istirahat edersek gerisi gelmeyebilirmiş cüğnkü benimde nişan bozuldu amam rahim agzında acılmama bebegin dogum kanalına girmesi gibi birsey yok zorlayınca o tıkac düşüyormuş. kalkıp gezersem iş yaparsam gerisi gelir

şaka yapıyorum kız  :opucuk: alınmadım  :k06:

böyle böyle öğreniyoruz işte ;) ben çatı muayenesinide ne demek bilmezdim sora sora öğrendim  :hello2: sende iş yapma artık bebek ne kadar anne karnında kalırsa okadar iyi

burcu MELEK

Doğum ne zaman başlar?
Nişan gelmesi doğumun ilk belirtilerinden biri olmakla birlikte nişan gelmesinden ne kadar sonra doğumun başlayacağını söylemek mümkün değildir. Bazen saatler sonra, bazen günler hatta haftalar sonra doğum başlar.

Shadowqueen

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM? İSTANBULDA HAVA BERBAT FELAKET BİR YAĞMUR VAR EVDEN ÇIKABİLMEK İÇİN AZALMASINI BEKLİYORUM  :opucuk: :opucuk:

burcu MELEK

biliyorum canım alınmadıgını  :opucuk:  :opucuk: evet haklısın durucam bundan sonra umurumda bile deyil doktorumda öyle dedi karnındaki 1 gün dısarıdaki 5 güne bedelmiş. oda kendini yormazsan bebeyin gelmek gibi bir niyeti yok hareketlerini takip et iyice say sancın olursa suyun gelirse gel bir saat bir saattir karınında dedi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Günaydın fıstıklar :hello:nasılsınızzz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 06 Mayıs , 2011, 10:09:41
aayyyy seval ama öyle deme. ben önceleri bi 28. haftaya gelsem rahatlicam derdim. şimdi de bi 36. haftayı atlatsam kurtulacam diyorum. bitmiyo yani sonu yok  :ehi:  benim de bacakların üstünde azıcık vardı,hala da varlar  :ehi: ama artmadılar. sürdüğüm kremin etkisi varmıdır bilmiyorum. doktorum LİERAC diye bi krem önerdi. 70 lira verdim de aldım  :tongue3: ama sanırım işe yaradı  :icon_thumright:

Tatlım geçen gün aynı kremi yengem söyledi bana 2-3 tane çatlağım oldu karnımda bacaklarım doluydu zaten bende 75 tl verdim aldım şimdi hergün kullanıyorum umarım işe yarar karnım daha fazla çatlamasın bari  :-ooo :-ooo

FeHi

Aytii

dünürüm Hilal ve  Gizem hoşgeldiniz  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

aytenin dünürü gizem ve hilal hoşgeldiniz   :laughing7:  :laughing7:

Aytii

:k06:

kızlar o değilde hayal ettim git gide bu topicte eksiliyomuşuz doğurdukça artık gelmiyomuşuz burası böyle tenha kalıyomuş  :D

FeHi

Hoşbuldum Cankuşum
Diğer arkadaşlara da slm Olsun
Hayırlı Cumalar Fıstıklarıma :opucuk:

Shadowqueen

Shadowqueen