2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

aytim hakkaten bebeğim ikibüklüm yazık oğluma. işte kalçadan dize kadar olan kemiğini (FL) uzunluğuna bakarak boy söylüyolar. FL yi 7 ile çarpıyosun ortalama boyunu söylüyo zaten bu boy ölçümleri asla gerçekçi değil.

kilolar da ebişlerimize yarasın oh ohhhhh  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

amin canım yarasın tabi  :amin: :amin: doktorum beni ölçmüyo hiç  :k06: kilo almadığımı sanıyo ama ben 10 kilo aldım nihahaha  :laughing7:

burcu MELEK

dünürüm nasılsın kızlar günaydın valla daha dünürlüye imza atamadık ha .öznurcum okullar ayın kacında kapanacak kesinleştimi cok lazım bana

°•.ℓανιηуα.•°

ama hakkaten canım sen hiç almamış gibisin. bitek göbüş var. o da olmasa kimse inanmaz hamile olduğuna  :icon_thumright: ben de 10 kiodayım hala. bu arada doktor dedi karnında hiç çatlak yok. nasıl başardın. ben de taktiri ilahi dedim  :toothy10:

izemsevi

evet öznur öyle hesaplıyormuş drlar banada geçen gittiğimde söyledi fl uzunluğunu 7ile çarpıp boy ölçüsünü söylediklerini senin bişey kalmadı öznur hayırlısıyla bende 34 gelsem hiç bişey kalmadı diycem allahım hayırlısıyla ogünleri görmemizide nasip et. :amin:

izemsevi

burcu hoşgeldin öznur alaha şükür bendede yok hiç göbüşde çatlak hafif bacaklarımda var o zaten öncedende vardı sanki biraz daha artmış geldi

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 10:02:30
dünürüm nasılsın kızlar günaydın valla daha dünürlüye imza atamadık ha .öznurcum okullar ayın kacında kapanacak kesinleştimi cok lazım bana

günaydın dünürüm  :laughing7:  yaf atalım bi ara  :laughing7: bu arada gelinim de pek serpilmiş güzelleşmiş  :k06: fotosu çok sevimli görünüyo yaaaa :love3:  bitanem okullar ayın 17 sinde kapanıyo.

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 06 Mayıs , 2011, 10:03:34
ama hakkaten canım sen hiç almamış gibisin. bitek göbüş var. o da olmasa kimse inanmaz hamile olduğuna  :icon_thumright: ben de 10 kiodayım hala. bu arada doktor dedi karnında hiç çatlak yok. nasıl başardın. ben de taktiri ilahi dedim  :toothy10:

:basardim: :basardim: benimde görünürde bişey yok karnımda ama doğumdan sonrada çıkabiliyomuş çatlaklar  :suclu:

Burcu hoşgeldin  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

aayyyy seval ama öyle deme. ben önceleri bi 28. haftaya gelsem rahatlicam derdim. şimdi de bi 36. haftayı atlatsam kurtulacam diyorum. bitmiyo yani sonu yok  :ehi:  benim de bacakların üstünde azıcık vardı,hala da varlar  :ehi: ama artmadılar. sürdüğüm kremin etkisi varmıdır bilmiyorum. doktorum LİERAC diye bi krem önerdi. 70 lira verdim de aldım  :tongue3: ama sanırım işe yaradı  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 06 Mayıs , 2011, 10:06:26
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 10:02:30

günaydın dünürüm  :laughing7:  yaf atalım bi ara  :laughing7: bu arada gelinim de pek serpilmiş güzelleşmiş  :k06: fotosu çok sevimli görünüyo yaaaa :love3:  bitanem okullar ayın 17 sinde kapanıyo.
evet canım serpildi güzellşti tesekür edriz  ;D  ;D  ya okul secimden dolayı 10 nunda kapanacak diyorlarda benimde kafam karıstı artık kacında kapanacak diye.sevalim ayten hoşbulduk . aaaaaaaaaaaa öznur onu bende almıştım hamilelikten önce bcaklarım için halada vardı ama doktor göbeyine öyle seyler sürme dedi vay salak adam bosuna sürmedim desene

izemsevi

evet ayten çatlaklar doğumdan sonrada çıkıyormuş gerilen göbüş normal formuna gelince siyah gibi çıkıyorlarmış.

izemsevi

ben madecassal diye bir ilaç sürüyorum. kızlar bir uykum varki sormayın

Aytii

bide ben kakao yağı sürüyorum göbeğime esmerleştiriyomuş diyolar  :ehi: :ehi: heryerim beyaz orası kara oluyomuş  :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

burcum ben o 10 haziran mevzusunu hiç duymadım açıkçası. öyle bi durum olsaydı kesin duyardım. ama resmiyettte hala 17 haziran. lieracı da doktorum önerdi ama hiç bi zararının olmayacağını söyledi. internetten de araştırdım yok yani  :icon_scratch:

sevlacim valla ben de korkmuyo değilim. acaba doğumdan sonra olurmu o çatlaklar :dontknow:

izemsevi

valla ben bir ay önce doğum yapan arkadaşta gördüm siyah saiyah duruyordu göbeğinin yanlarında çizği şeklinde bakalım bekleyip görcezzzzz :k06: