2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

izemsevi

ya böyle oldu işte ayten gülermiisn ağlarmısın

Aytii

o banada oluyo biliyomusun

bazen fasulye ayıklıyorum fasulyelerii çöp poşetine saplarınıda leğene atıyorum  :laughing7:

izemsevi

valla ayten bu aralar acayip sakarım anlatamam yani odaya birşey almaya gidiyorum ama ne almaya gittiğimi unutuyorum çok ilginç

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlaaaar....

dün hiç giremedim valla okulda pilav günü vardı,okula girmedik bile  :laughing7: iyisiiz değil mi yok bi sıkıntı  :love3:

Aytii

izemsevi

°•.ℓανιηуα.•°

saolun kızlar iyiyim işte nasıl olayım. sabah zor uyandım yine :D

iki gün önce doktora gitmiştik ya,buraya girmediğimden yazamadım. kılzar oğlum maşallah 49.5 cm ve tam 2.500 gr. olmuş  :k06:

izemsevi

maşallah oğluşuna öznur bende birdahaki hafta gideceğim çok merak ediyorum nekadar oldu

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 09:34:46
maşallah oğluşuna öznur bende birdahaki hafta gideceğim çok merak ediyorum nekadar oldu
çok saol sevalcim. adım adıma doğuma yaklaşıyorum sanırım  :laughing7: izemsevi de kesin 30 cm yi geçmiştir şimdiye kadar  ;)

izemsevi

en son gittiğimizde 30cmdi  :nazar:şeker :) babamız uzun boylu sanırım babaya benzeyecek :amin:

Aytii

boylarını tam söyleyemiyolar büklüm oldukları için

izemsevi

bu ay gittiğimde heralde 1kiloyu geçmiş olur diye düşünüyorum bu arada 6kilo aldığımı öğrendim bu sabah itibariyle  :hello2: ne mutlu bana hepsi kızıma yarasın inşallah mayıstan sonra haziran -temmuz kalıyor son 2ay yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: