2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Rabbim hayırlısını verisn içimden gecen tabiki normal ama bazıları suni sancı şçekıyormuş 10 saat sonrasında sezeryana alınıyormuş açılma olmuyormuş ya ondan korkuyorum

Bakalım 9. ayda çatı muayenesi oluyormuş doktor ne yorum yapacak çatımla ilgili,gizemcim sen bılıyormusun çatı muayenesi nasıl oluyor sadece alttan muayenemi?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:40:45
yok be yazdım hilal siz görmediniz tınlamadınız beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :crybaby2: depresyondayım unutuldummmmmmmmmmmmmm :crybaby2:

Bende depresyondayım canım yaaa, benim kocamda yok yanımda yaaa ilgisiz kaldım bunaldım. Hadi birlikte ağlıyalım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:42:46
çok güzel gizem benim aldığım uyku seti 9 parçaydı içinde nevresim takımıda vardı yeniden almıycam başka bir nevresim takımı. gerçi babası sen sıkıldıkça bizimkini değiştiriyorsun kızım niye aynısında yatsın ben alırım diyor :toothy10: :ehi:

Tatlım uyku setinin var ama ben yinede yedek istiyorum sürekli aynısında yatırmam, benim kendi nevresimim bir sürü var kızımada almak istiyorum. Benimde kayınvalidem kendine aldığın kadar çok alma sakın diye dalga geçiyor  :k06: :k06: :k06: Daha 2 senedir açmadığım 10 nevresimim falan var

FeHi

yok be yazdım hilal siz görmediniz tınlamadınız beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :crybaby2: depresyondayım unutuldummmmmmmmmmmmmm :crybaby2:
Aşkolsun Seval sabahları gözlerimin aradığı kişilerden biride sensin Nartanem
Ben yazdıktan sonra gördüm seni Antep fıstığım :opucuk:

izemsevi

ellele tutuşup ağlayalım kızlar unutmayın bugün HIDIRELLEZ gül yapragına dilek bağlamayı unutmayın sabah ezanından sonrada alın dileklerinizi

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:43:41

Bende depresyondayım canım yaaa, benim kocamda yok yanımda yaaa ilgisiz kaldım bunaldım. Hadi birlikte ağlıyalım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:43:01
Rabbim hayırlısını verisn içimden gecen tabiki normal ama bazıları suni sancı şçekıyormuş 10 saat sonrasında sezeryana alınıyormuş açılma olmuyormuş ya ondan korkuyorum

Bakalım 9. ayda çatı muayenesi oluyormuş doktor ne yorum yapacak çatımla ilgili,gizemcim sen bılıyormusun çatı muayenesi nasıl oluyor sadece alttan muayenemi?

dünürüm normal doğumda genelde suni sancı veriliomuş daha hızlı doğursun diye  :-\

FeHi

Gizem çok tatlılar Valla :D
Ayyy bunları görünce insanın bebek olası gelio  :binkybaby:

izemsevi

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:44:55
Aşkolsun Seval sabahları gözlerimin aradığı kişilerden biride sensin Nartanem
Ben yazdıktan sonra gördüm seni Antep fıstığım :opucuk:

ay çok utandım şımardım :-[ :-[ :-[ :-[ teşekkür ederiz hilal teyzesi çok mutlu oldum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:43:01

Tatlım gözünü korkutmayayım ama inan ben suni sancı çektim ve gerçekten çok zor ben 26 saat sancı çektim tatlım ama bebek ölü olduğu ve yola girmesi zor olduğu için fakat 1 saatte doğum yaptım. Rabbim yardımcımız olsun  :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:45:03
ellele tutuşup ağlayalım kızlar unutmayın bugün HIDIRELLEZ gül yapragına dilek bağlamayı unutmayın sabah ezanından sonrada alın dileklerinizi

Tatlım çocukluğumdan beri dilek tutuyor bağlıyor ve yzaıyorum gül dibine ama nedense hiç bir dileğim olmadı  :dontknow: :dontknow:

izemsevi

ayten bacım sen bu doğumdur sezeryandır sancıdır derken aha burda pırt doğurcan haberin olmayacak :k06: :k06: valla kız bir şeyi 40defa söylersen 41.de olur derler :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:45:11
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:43:41

:ehi: :ehi:

Gülme kız  :caca: :caca: :caca:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:46:11
Gizem çok tatlılar Valla :D
Ayyy bunları görünce insanın bebek olası gelio  :binkybaby:

Evet öyle tatlım yaaaa, bende kızımın beşiğini falan görünce biran önce gelsin istiyorum sallıyayım onu offf offf  :binkybaby: :binkybaby:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:47:57
ayten bacım sen bu doğumdur sezeryandır sancıdır derken aha burda pırt doğurcan haberin olmayacak :k06: :k06: valla kız bir şeyi 40defa söylersen 41.de olur derler :k06:

:toothy10: ay sus beeee 40 kere geri alıyorum lafımı diyorum şimdi  :laughing7: