2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:33:26
erken gelmesin yaa :) daha çantam hazır değil ne koyacagız kızlar yaa 3 takım pijama takımı,ped,ıslak mendıl,antibakterıyel sabun,iç çamaşırı,emzirme sütyeni,lohusa tacı,diş fırcası deodorant ...baska aklıma gelmeyen varmı

gizemcim tombik olsunda çok tombik olursada sezeryan oluyormuşsun ya 3500 üzerinde olursan oyuzden dıyorum

Fransada 5 kiloya kadar normal doğum canım bu Türkler çok kibar  :laughing7:

izemsevi

evet hilal wc ile hayatımın hiç bir döneminde bu kadar samimi olmamıştım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen hafta benim iş yerinde bir kaç bayan maşallah fazlada kilo almadın ağlama kirizin yokmu bende yok dedim ay ben bu zamanlar bir ağlıyordum felan dediler yüzünede hamilelik lekesi düşmemiş dediler anam onlar bunu cuma günü dediler benim cumartesi anlamsız bir sıkıntım başladı pazar günü oğul vermiş gibi sivilcem çıktı  dudağım 2yerden uçukladı gıcıklar dedimmmmmmmmmmmm allahım biz hamileleri ve bebeklerimizi kem gözlerden koru yarabbim. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ya ben dün bir b....... çıkaramadım taşlaşmış içerde 4 kılo falan olursa bebeği nasıl çıkarıcam onu düşünüyorum dünden beri sezeryana sıcak bakmaya basladım yahu :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:33:26
erken gelmesin yaa :) daha çantam hazır değil ne koyacagız kızlar yaa 3 takım pijama takımı,ped,ıslak mendıl,antibakterıyel sabun,iç çamaşırı,emzirme sütyeni,lohusa tacı,diş fırcası deodorant ...baska aklıma gelmeyen varmı

gizemcim tombik olsunda çok tombik olursada sezeryan oluyormuşsun ya 3500 üzerinde olursan oyuzden dıyorum

Tatlım deodorant koyma çünkü bebek anne kokusuna alışması lazım derler ondan kullanma bence, ayrıca koyacağım şeyler senin için yeterli. Bebiş içinde bir sürü var daha  :k06:

Ben sezeryan yapacağım ya 5 kiloda olabilir kuzum  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:35:38
ya ben dün bir b....... çıkaramadım taşlaşmış içerde 4 kılo falan olursa bebeği nasıl çıkarıcam onu düşünüyorum dünden beri sezeryana sıcak bakmaya basladım yahu :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: hahahaha

canım onla o bir mi  :toothy10: bak gelinime hakaret etme alırım paçanı aşşağıya  :caca: :caca: :caca:

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

yok hakaret ne haddime canımm gelinine :opucuk: ne bıleyım dün canım çok yandı yaa ayten gercekten sabahtan beri kayısı kompostosu yaptım onu içiyorum bugün korkudan
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:38:03
yok hakaret ne haddime canımm gelinine :opucuk: ne bıleyım dün canım çok yandı yaa ayten gercekten sabahtan beri kayısı kompostosu yaptım onu içiyorum bugün korkudan

canım o anda güç geliyomuş insana Allah tarafından işte. zaten düşünsene öyle olmasa kimse doğuramazdı. ha tabiki zor oluyo kolay asla olmaz sonuçta doğum bu ama bana kalsa sezeryan daha fena  :icon_pale:

FeHi

Gizem neden sezeryan??
Ayten çok doğru söylüosn Valla, biz bile doktordan daha iyi biliosn nasıl olcağını :laughing7:
Seval'in sesi çıkmıo gitme saati yaklaşınca :laughing7:

Shadowqueen

Kızlar kuzumun odasına teyzelerinin alacağı lamba ve abajur seti ben beğendim sizce nasıl?

Abajuru

Tavan lambası

Kızıma alacağım nevresim takımı

izemsevi

yok be yazdım hilal siz görmediniz tınlamadınız beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :crybaby2: depresyondayım unutuldummmmmmmmmmmmmm :crybaby2:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:39:15
Gizem neden sezeryan??
Ayten çok doğru söylüosn Valla, biz bile doktordan daha iyi biliosn nasıl olcağını :laughing7:
Seval'in sesi çıkmıo gitme saati yaklaşınca :laughing7:

Canım benim kuyruk sokumumda çatlak ve omurgamda disk kayması var o yüzden doktor sakıncalı normal doğum dedi

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:39:52
Kızlar kuzumun odasına teyzelerinin alacağı lamba ve abajur seti ben beğendim sizce nasıl?

Abajuru

Tavan lambası

Kızıma alacağım nevresim takımı

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:35:11
evet hilal wc ile hayatımın hiç bir döneminde bu kadar samimi olmamıştım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen hafta benim iş yerinde bir kaç bayan maşallah fazlada kilo almadın ağlama kirizin yokmu bende yok dedim ay ben bu zamanlar bir ağlıyordum felan dediler yüzünede hamilelik lekesi düşmemiş dediler anam onlar bunu cuma günü dediler benim cumartesi anlamsız bir sıkıntım başladı pazar günü oğul vermiş gibi sivilcem çıktı  dudağım 2yerden uçukladı gıcıklar dedimmmmmmmmmmmm allahım biz hamileleri ve bebeklerimizi kem gözlerden koru yarabbim. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Dilinizi eşşek arısı soksun diyeydin :cussing:
Seval dilinden duayı düşürme Nazara çabuk gelinir böyle durumlarda..

izemsevi

çok güzel gizem benim aldığım uyku seti 9 parçaydı içinde nevresim takımıda vardı yeniden almıycam başka bir nevresim takımı. gerçi babası sen sıkıldıkça bizimkini değiştiriyorsun kızım niye aynısında yatsın ben alırım diyor :toothy10: :ehi: