2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

KIZLAR YAA KAFANIZA ÇOK TAKMAYIN YETER Kİ SAĞLIKLI GELSİN MELEKLER İNANIN ZAMANI MÜHİM DEĞİL HIZLA TOPARLARLAR MERAK ETMEYİN. DUALARIM SİZİNLE UMARIM HERŞEY YOLUNDA GİDER  :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

en son geçen hafta konuştuk sanırım iyiyim dedi ama gitmesi gerekiyodu doğuma

güneşş

ayy kızlar gelsin bebişlerimiz diyoruz ama zamanında gelsinler ben korktum şimdi  :-ooo benim içimde zaten erken gelicek hissi var ama 38.ci haftaya kadar dursa bari presesimm  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:17:27
Dün bende Doktordaydım 40.haftanın içinde bi hasatası vardı, bende ona soruyorum Nts'ye girdin mi diye kız dedi ki hiç girmedim
doktor hiç çatısına da bakmamış.. İşin garibi 40.hafta da olmasına rağmen kızda tık yok :icon_scratch:
Kızlar soruyorum şimdi sizlere Sizce normal bi durum mu bu ??

evet olabilir. öyle durumlarda suyunu patlatıyolar suni sancı veriyolar normal doğumsa eğer bide bazen suyu bitmişse sezeryanla alıyolar

izemsevi

hilalcim normal bir durum sonuçta drlar adet tarihine göre hesaplıyor bazen yumurta geç çatlamış oluyor bizim dairede arkadaşın eşi 41.haftada artık normal doğum olmayınca sezeryanla aldılar düşün artık ve kız bebkti yani.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:17:32
ya kızlar benim acayip uykum geliyor son 1aydır ilk aylardaki gibi nasıl yorgunluk çöküyor aha birde arkadaş aradı akşam gelcez diye oda 2ay önce doğum yaptı gidiyip pasta kek felan yapıyım birde suya hiç doymuyorum ya iç iç nereye gidiyor anlaamdım hamilelik önceside zorla içerdim bu kadar içseydim dal gibi olurdum.
Sonra bol bol WC'ye gidiosn dimi :laughing7:

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:17:32
ya kızlar benim acayip uykum geliyor son 1aydır ilk aylardaki gibi nasıl yorgunluk çöküyor aha birde arkadaş aradı akşam gelcez diye oda 2ay önce doğum yaptı gidiyip pasta kek felan yapıyım birde suya hiç doymuyorum ya iç iç nereye gidiyor anlaamdım hamilelik önceside zorla içerdim bu kadar içseydim dal gibi olurdum.

Tatlım bende öyleyim hiç birşey yapasım gelmiyor hep yatayım diyorum havalardan dolayıymış, dün bir anne bebek dergisi aldım onda yazıyordu ama dikkat edin lohusa depresyonuna yakalanmayın diyordu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

fehicim bildiğim kadarıyla 9. aya girdiğinde kontroller her haftaya düşüyor ya ozaman nts ye gırılıyor sancı durumun ne falan bakıyorlar.doktorum bana dediki 8. ayda 15 günde bir görüşecegız bidahakı ay yanı 9. ayda her hafta ve nts ye gıreceksın sancı durumuna bakacagız dedi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

benim artık 3 haftaya düştü kontrollerim birdahaki aya iki haftada bir giderim artık

güneşş

kız bebekler erken gelir vaktini beklemez diyorlar doğrumu değilmi şimdi  :icon_scratch:  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 16:22:51
kız bebekler erken gelir vaktini beklemez diyorlar doğrumu değilmi şimdi  :icon_scratch:  :k06:

yalan onlar yaaa ben 41 haftalık gelmişim  :laughing7:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:22:23
benim artık 3 haftaya düştü kontrollerim birdahaki aya iki haftada bir giderim artık

Benimde 3 haftaya düştü tatlım 18 Mayısta Zonguldakta gideceğim doktorun özeline, kızımı göreceğim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benımde kız bebek  :honk: eger benden haber alamazsanız bır sure kızlar bılınkı hastanedeyım . :)erken doğum korkusu başladı bu ara her gece doğuruyorum ya rüyamda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:23:15
Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 16:22:51

yalan onlar yaaa ben 41 haftalık gelmişim  :laughing7:

Kızlar bende tam 9 ay 10 günlük doğmuşum, annem kontrol diye gitmiş 15 dk da doğmuşum keşke bende annem gibi olsam offff