2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

fehicim sen aldınmı göğüs pompası :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 15:43:33

bunlarda çok tatlı değilmi

Evet tatlım çok tatlılar fiyatı yazıyor mu nette uygun bulduysan kaçırma valla bu tarz şekerler çok pahalı çünkü. Ben 200 adet aldığım için uygununa kaçtım sonuçta millete dağıtacağız ne kadar değer bilecekler o ayrı. Nikah şekerime çok özen verdim de ne oldu 500 tl şöpe gitti  :k06: :k06:

izemsevi

kızlar sepeti niye aldınız kirlileri koyalım diyemi hiç düşünmemiştim

Aytii

Gizem bu yolladıklarımın fiyatı sanırım 2 TL tanesi bi siteden gördüm

güneşş

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:39:24
sağol gizemcim aminn inşallahh
dünürcüm şeker 20-25 kadar almayı düşünüyorum yani bebek doğdugunda yakınlarımıza dagıtmalık sadece .ankara ulusta malzeme satan yerler var alıp kendım yapayım diyorum hem malıyetı düşük olur hemde zevkli olur evdeyım nasıl olsa sıkılıyorum yaparım buarada ben göğüs pedi ve pompası almadım çokmu gerekliki ya :icon_scratch:

Tatlım göğüs pedi gerekli neden dersen emzirmediğin zamanlarda göğüs çok süt dolarsa dışarı veriyor ve sütyen kıyafetler hep süt oluyor göğüs pedi bunu engelliyor. Ayrıca normal doğum düşünüyorsan göğüs pompası şart değil ama sezeryanda hemen süt gelmediği için gerkebiliyor. Özel hastanede genelde veriyorlarmış ama devletleri bilemiyorum. Manuel olanları 15 tl falan çok pahalı değil yani  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 15:49:15
Gizem bu yolladıklarımın fiyatı sanırım 2 TL tanesi bi siteden gördüm

Uygun tatlım fiyatı sizin oralarda biryerler varsa sor istersen bulamazsan netten bulduğun yerden sipariş verirsin işte  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 15:49:28
bu sepetimiz

buda nevresimimiz

Oyyyy yesinler onun süslü sepetini maşallah canım güzel günlerde yatması nasip olsun. :nazar: Nevresim küçük çıkmış görünmüyor ama oda güzeldir canım  :icon_thumright:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 15:50:00
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:39:24
sağol gizemcim aminn inşallahh
dünürcüm şeker 20-25 kadar almayı düşünüyorum yani bebek doğdugunda yakınlarımıza dagıtmalık sadece .ankara ulusta malzeme satan yerler var alıp kendım yapayım diyorum hem malıyetı düşük olur hemde zevkli olur evdeyım nasıl olsa sıkılıyorum yaparım buarada ben göğüs pedi ve pompası almadım çokmu gerekliki ya :icon_scratch:

Tatlım göğüs pedi gerekli neden dersen emzirmediğin zamanlarda göğüs çok süt dolarsa dışarı veriyor ve sütyen kıyafetler hep süt oluyor göğüs pedi bunu engelliyor. Ayrıca normal doğum düşünüyorsan göğüs pompası şart değil ama sezeryanda hemen süt gelmediği için gerkebiliyor. Özel hastanede genelde veriyorlarmış ama devletleri bilemiyorum. Manuel olanları 15 tl falan çok pahalı değil yani  :icon_thumright:

ben göğüs pedi aldım ama pompa falan almadım benim doğumum özelde olucak heralde verirler doğum nasıl olacak gerçi daha belli değil ama bakalım çok gerekirse artık babacık bakıcak  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:48:04
fehicim sen aldınmı göğüs pompası :dontknow:
Yok canım almadım, kaynanayı bekliom onun ne aldığını bilmediğim için kalkışamıyorum hiçbişiye
eeeeeee sormaya da utanıom.. kendisi gebeliğn başından beri karışma bişiye ben alcam ben alcam diye tutturdu
bende elim kolum bağlı onun gelmesi bekliom (ne almış, neyi almamış diye)...

izemsevi

ayten netten okadar çokki önemli olan nasıl bir şey düşünüyorsun ona karar ver ben mesela kelebek ve biberon arasında kalmıştım biberonu tercih ettim ayşeğül nikahşekerleri coma ve özlem nikahşekerleri comda bakabilirsin ama 2tlye zaten bir çok şey bulunur  gögüslerin emzirilmediği zaman kuru kalması için gögüs pedi çok önemlki çünkü nemli kaldığında çatlama olabiliyormuş oyüzden gögüs pedi bolca almak grekiyor.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol gizemcim :opucuk:zaten ben normal ıstıyorum olurda doktorum sezeryan derse ozaman alırım pompayıda.fıyatlara baktım 200tl den baslıyor nette bir an morelım bozulmuştu taki yazdıgını okuyuncaya kadar,sağol canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

kızlar net gitti yazamadım cıldırıcam ya sonrada hastaneye gittim yeni döndüm .hepinize tesekür edrim merak ettiniz benimde dün kanamam oldu doktora gittik oda orada bir parca var patalojiye yolayalım iyi huylumu klötü huylumu dedi yarın gel dedi. bugün baska doktora gittim bana asistan bakmış parca filan yokmuş nişan bozulmuş ntsde sancım cıktı evde yet sakın kalkma suyun gelirsede doguma gel dedi hemen ay cok korktum  üfffffffffffffff bebyimin kafası hep asagıdaydı yukarı dönmmüş dogum baslarsa sezeryanan gidersin dedi yavrumda dönecek zamanını buldu yani

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 15:52:40
Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 15:49:28
bu sepetimiz

buda nevresimimiz

Oyyyy yesinler onun süslü sepetini maşallah canım güzel günlerde yatması nasip olsun. :nazar: Nevresim küçük çıkmış görünmüyor ama oda güzeldir canım  :icon_thumright:

amin canım :amin: inşallah ..nevresimin fotosunu çekemedim foto.makinamın pili bitmiş :k06: nette buldum o yüzden küçük çıktı canım  :k06: