2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hoşgeldin dünür

sen aldınmı şekerleri? ben eşime nasıl söylicem diye düşünürken görümce ve valide beğenmedi modeli  :sad1: sipariş vermicem :( bildik bi yerden bakarız dedi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 15:34:08
neyi beğenmedi :dontknow:

ya görümcem açıktı msn den resimleri attım ona baksınlar diye oda anneme göstermiş valideye yani oda değmez o fiyata dedi beğenmedi yani gidip bakacakmışız bende vazgeçtim Seval

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 15:35:23
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 15:34:08
neyi beğenmedi :dontknow:

ya görümcem açıktı msn den resimleri attım ona baksınlar diye oda anneme göstermiş valideye yani oda değmez o fiyata dedi beğenmedi yani gidip bakacakmışız bende vazgeçtim Seval

Tatlım açıkcası bebek senin bebeğin sen beğendikten sonra başkalarına laf düşmez aslında ama sen bilirsin, bizde gittik kayınvalidem ne modeller gösterdi ama yine ben beğendiğimi aldım  :icon_thumright: :icon_thumright:

FeHi

Evden gelin çıkcak gibi çeyiz hazırlığı yapıos minişlerin :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 15:01:06
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 14:57:47
gizemcim güle güle kullansın mışıl mışıl uyusun bizde aldık ama eve getirmedik temmuzda gelcek getirsem kirlenir ondan hemen gelsin istemedim akşam hemen paylaş burda çek koy resimleri sen set şeklindemi aldın  :dontknow:

Sağol tatlım uyku setini bebeğimonline dan demet dk arkadasına aracılık yapıp satıyormuş onunla irtibata geçtim bgn aldım çok uyguna uyku seti olarak işte buuuu

CANIM GÜLE GÜLE KULLANIN PRENSESİN MIŞIL MIŞIL YATSIN UYUSUN İÇİNDE ...ZAMAN ÇABUK GEÇSEDE PRENSESLERİ YATIRSAK PRENSES YATAKLARINDA BENDE NEVRESİM TAKIMINI ALDIM SEPETİYLE AYNI RENKTE KREM ALDIM .. DAHA SONRA BĞYĞYEN BEŞİK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ ONUNLA BİRLİKTE ALICAZ ARTIK UYKU SETİNİ ..HEP ALMAK İSTİYORUM KIZIMA AMA YETER GAYRİ DOLDUK TAŞTIK  :k06: :k06:

Aytii

:ehi: sorma Hilal sanki çocuk evlendiriyoruz  :toothy10:

üff kafamı karıştırdı Gizem onlar öyle diyince bende istemedim açıkçası daha araştırayım modelde olmazsa dediğim gibi sana atarım sende sorarsın fiyatlarını  :icon_thumright:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol gizemcim aminn inşallahh
dünürcüm şeker 20-25 kadar almayı düşünüyorum yani bebek doğdugunda yakınlarımıza dagıtmalık sadece .ankara ulusta malzeme satan yerler var alıp kendım yapayım diyorum hem malıyetı düşük olur hemde zevkli olur evdeyım nasıl olsa sıkılıyorum yaparım buarada ben göğüs pedi ve pompası almadım çokmu gerekliki ya :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Sağol Güneşcim, ben odama koymak için hasır sepet aldım ayaklı onuda bgn teslim aldım, uyku setinide normal beşiğine aldım işte. Sağlıkla gelsinler yeterki herşey feda olsun kuzularımıza  :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:39:24
dünürcüm şeker 20-25 kadar almayı düşünüyorum yani bebek doğdugunda yakınlarımıza dagıtmalık sadece .ankara ulusta malzeme satan yerler var alıp kendım yapayım diyorum hem malıyetı düşük olur hemde zevkli olur evdeyım nasıl olsa sıkılıyorum yaparım buarada ben göğüs pedi ve pompası almadım çokmu gerekliki ya :icon_scratch:

evet yada olmazsa bende öyle alıp kendim evde yaparım izinli olduğum zamanda

pompa al mutlaka ne olur ne olmaz bazılarının sütü akmıyomuş hemen pompayla sağıyolarmış bende alıcam bitane

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:39:24
Canım Ulus'da nerde ki, bildiğin yer var mı?

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım ulusta suluhan diyebir pasaj varmış anafartalar çarşısının oralardaymışbende hiç bilmiyorum internette arastırırken gördüm,eşimle arayıp bulacagız artık
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

ayten ben bebeğimle ilgili hiç birşeyde canım eşim dışında kimseyi karıştırmıyorum zaten hoş onlarda karışmıyorda ama senin hoşuna gittiyse beğendiysel al ama yok ben biraz daha bakayım diyorssan orası sana kalmış canım olmazsa zaman var kararsız kaldıysan düşün benim gizemle zevkelrim çok benziyor zaten biliyorsun gizem yayınlamadan daha öncesinde ben biberon şeker resmini burda paylamşmıştım diğer ürünlerde çok hoşuma gitti öylece verdim siparişi biraz gizem teyzesini yoracağız ama

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:43:52
canım ulusta suluhan diyebir pasaj varmış anafartalar çarşısının oralardaymışbende hiç bilmiyorum internette arastırırken gördüm,eşimle arayıp bulacagız artık
Artık bende öyle yaparım haftasonu eşimle bi ulus yaparıs

Aytii

yok karışmadılar Seval sadece çok acele etme dedi bunlardan daha güzelleri vardır dedi ki ben araştırmadım doğru dürüst. biberonu bende çok beğendim ama ablam yapmıştı geçen sene oğluna oyüzden farklı model istiyorum ;)