2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 15:01:34
gizem sen lohusa şerbet takımı ve anı defteri alcakmısın kızına ben onalrıda almayı istiyorum artık netten vereceğim bir iki yerde buldum

Tatlım yarın gidince bakacağım bardaklara takmak için süs var mı ucuz gelirse alırım olmazsa gerek görmüyorum neden dersen gelenim çok olacak zaten o kadar bardağa süs takmak zor geliyor  :icon_thumright: Anı defteride almayacağım tatlım

Aytii

Gizem bak sana güveniyorum ona göre şekerlerim ezik felan gelmesin  :k06: eşiminde haberi yok  ::) sonra bi ara söylicem ona  :laughing7: zaten işinden dolayı görüşemediğimiz için söyleyene kadar gelir heralde şekerler  ;D

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 15:01:06
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 14:57:47
gizemcim güle güle kullansın mışıl mışıl uyusun bizde aldık ama eve getirmedik temmuzda gelcek getirsem kirlenir ondan hemen gelsin istemedim akşam hemen paylaş burda çek koy resimleri sen set şeklindemi aldın  :dontknow:

Sağol tatlım uyku setini bebeğimonline dan demet dk arkadasına aracılık yapıp satıyormuş onunla irtibata geçtim bgn aldım çok uyguna uyku seti olarak işte buuuu

Oyyy oyyyy pembiş pembiş mışıl mışıl sağlıkla uyusun inşAllah :nazar: :amin:

FeHi

Seval bende Lohusa şerbet takımına bakıyorum :)

izemsevi

çok güzel gizemcim ben demet eklediğindede görmüştüm hanfendi güle güle kullansın hilal şerbet takımları çok hoş hilal akraba olmasada eş dost komşu illaki vardır birileri göz aydınlığıan gelir sende az yaptırısın 50adet felan ayten sendemi sipariş verdin izin alıp yatırabildinmi :dontknow:

izemsevi

gizem ben netten bardak süslerine baktım 14-15tlye altı bardak bir sürahi için var takım olarakta 6lısı 45 12lisi 90tlye gördüm ama ben takım almaya cesaret edemem gelene kadar cam sonuçta kırılabilir oyüzden sadece süslerini almayı planlıyorum 12tane

Aytii

Seval senin aldıkların kaç TL tuttu

ben biberonu çok beğendim ama ablamda kendi oğluna yaptırmıştı aynısı olsun istemiyorum

bide Gizem başka modeller varmı kız? magnetlilerden? varsa gösterde belki başka beğenirsem onu sipariş vereyim sana

izemsevi

ayten canım  malzemeleriyle birlikte 100 tane şeker, takı yastığı, kapı süsü,sepet ve 10mt kapı tülü 135 tl kargo hariç sadece sipariş ücretleri.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlar neler kaynatmışsınız öylee :Dbende birkaç gün önce uyku seti aldım elife birde tül cibinlik kandimede kırmızılı bir gecelik daha aldım lohusa tacımı-emzirme sütyeni,nivea bebek bakım ürünlerinide aldım yavas yavas hazırlayayım diyorum çantamı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik ben ne alsam minik kızım alıyorum bu gidişle hastaneye don atlet gideceğim yani artık kendime bakmam lazım kesin karar verdim sabahlık almıycam 2 pijama takımı 1 gecelik alcam 2emzirme atleti 2emzirme sütyeni bolca alt çamaşır gögüs pedi ve pompası çorap güzel bir şal yada hırka gerçi annem birşey örüyor ismi değişik eskiden doğumda giyerlermişya ondan ha unutmadan söyleyim bugün hıdırellez gül ağacıan dilek bağlayın.

Shadowqueen

Teşekkürler kızlar kızım sağlıkla bir gelsinde mışıl mışıl uyuyacak inş. içinde  :love9: :love9:

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 15:21:13
slm kızlar neler kaynatmışsınız öylee :Dbende birkaç gün önce uyku seti aldım elife birde tül cibinlik kandimede kırmızılı bir gecelik daha aldım lohusa tacımı-emzirme sütyeni,nivea bebek bakım ürünlerinide aldım yavas yavas hazırlayayım diyorum çantamı

Selam tatlım hoşgeldin, valla bebek şekeri için sohbet ediyoruz. Senin ve prensesin cicileri hayırlı olsun tatlım

FeHi

izemsevi