2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ya ama ben nasıl izin alıp gidicemki iş yerinden bankadan havaleyi yapmak için  :crybaby2:

izemsevi

eşine söylesen olmazmı ayten veya 1saat izin alsan vermezlermiki  :dontknow: valla bende kara kara düşünüyordum karar veremiyordum sağolsun gizem derdime derman oldu hızır gibi yetişti

FeHi

Ay çok tatlılar Ayten, şekerlerde heralde miktara göre değişio
o şekerlerin başka modellerini göremem heralde dimi ???

Aytii

evet çok tatlılar vede çok uygun ama izin alamam eşimde vardiyalı çalıştığı için o hiç gidemez  :crybaby2:

FeHi

Bende isterim bunlardan; bu arada benim almam için eşimin maaş gününü(ayın 15'ini) beklemem lazım ..

Aytii

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

eşimde bugün aldı maaşını ama bankaya gidemicem  :violent1: :violent1: :violent1:

izemsevi

valla aytencim ben şimdi yolladım yarın gizem heralde 10 gibi felan gidecekmiş yarın sabah erken halledebilirmisin belki öyle olur hilalcim valla tabi çeşit çoktur illaki gizem toptancıdan alıyor orda daha çoktur ama ben direk biberonlu istiyordum tesadüf oldu kendide biberonlu yaptırmış çokta hoşuma gitti hemen sipariş verdim

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 14:12:30
valla aytencim ben şimdi yolladım yarın gizem heralde 10 gibi felan gidecekmiş yarın sabah erken halledebilirmisin belki öyle olur hilalcim valla tabi çeşit çoktur illaki gizem toptancıdan alıyor orda daha çoktur ama ben direk biberonlu istiyordum tesadüf oldu kendide biberonlu yaptırmış çokta hoşuma gitti hemen sipariş verdim
Benimde çok hoşuma gitti, aynısından isticem ayın 15'ine kadar bitmes İnşallah...

Aytii

bende Gölcükten bakarım artık orası en uygunu

izemsevi

hilalcim ben 100 tane biberonlu şeker yaptırdım takı yastığı kapı süsü, sepeti ve 10mt kapı tülüyle birlikte 135 tl tuttu kargo hariç tabi

Aytii

ben birtek kapı süsünü aldım şekerler ve sepetim eksik

izemsevi

hilalcim gizem pazartesi günü eşinin yanına dönüyor ücretini en geç yarın sabah gibi göndermen lazım alabilmen için

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 14:20:29
hilalcim gizem pazartesi günü eşinin yanına dönüyor ücretini en geç yarın sabah gibi göndermen lazım alabilmen için
Yattı ozaman benimkiler :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 14:25:35
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 14:20:29
Yattı ozaman benimkiler :y25:

:'(

izemsevi

hilal senin çok az zamanın kalmış canım bunları biran önce hallet sıkışıklığa getirme hepten bunalırsın ben şimdi anı defteri ve lohusa şerbet takımınıda 15inden sonra netten sipariş vercem onalrda geldiğinde kızımın süsleri inşallah tamamlanmış olcak.