2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

burcuuuuuuuuuuu :director: ne oldu canım anlat hadiii
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 12:19:24
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:18:29
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 12:16:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:14:43
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 12:03:18
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:02:40
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Birşey soracağım; ben yarın eminönüne gideceğim bebek şeker malzemesi almak için isteyen var mı son kez soruyorum indirimli olarak alıp gönderebilirim?

canım hoşgeldin sende  :opucuk: indirimli derken ne kadar indirimli? ve nasıl göndereceksin bize  ???

Tatlım mesela biberonlu şeker internette ve bebek şekeri yapan yerlerde en az 2 tl ve dışında tül süsleme yok ama ben toptan aldığım için süslemesi ile birlikte 1 tl ye geliyor süslemesinide ben yapıyorum  :icon_thumright: Eminönüne zaten gideceğim isteyen varsa hastane kapı süsü altın yastığı tül bebek şekeri sepeti vs alabilir kargo ile karşı ödemeli gönderebilirim  :icon_thumright: :icon_thumright:

peki sadece biberonmu yoksa başka çeşitlerde varmı  ??? ben sadece bebek şekeri ve sepetini istiyorum aslında. ama model beğenemedim ve mıknatıslı birşey istiyorum dolaba asabilsinler diye. 50 tane istiyorum.

Aytencim istersen benim kendime mıknatıslı yaptığımdan alırım sanada kıyafetli olan vardı ya o çok güzel tam hatırlamıyorum ama tanesi 1.5 tl ye geliyor nette 3 tl içinede lavanta koyuyorum mis gibi oluyor.

yani kargoyla birlikte nekadara gelir mesela? ve resmi var mı ? bi göreydim  :laughing7:

Lavantalı Magnetli

Sepetide bu canım farklı modellerde var ama daha pahalı bu indirimli 15 tl

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 12:01:31
kızlar günayıdn nasılsını bakalım ben dün aksamı hatanede gecirdim uzun uzun yazdım ama net gitti bidaha yazmaya hiçö takatım yok

Tatlım geçmiş olsun yaaaa ne oldu öyle çok dikkat et kendine aman heee :opucuk: :opucuk:

Aytii

Gizem çok tatlıymış evet hatırladım geçen gün gönderdiklerin bunlar

peki mavisi oluyo bunun dimi? bide 50 tane öyle şeker ve sepeti toplamda kaç TL ye mal olur bana? kargo ücreti felan hepsi içinde??

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 12:25:01

peki mavisi oluyo bunun dimi? bide 50 tane öyle şeker ve sepeti toplamda kaç TL ye mal olur bana? kargo ücreti felan hepsi içinde??

Tatlım tabiki maviside vardır ben kendim yaptığım için tanesi 1.5 tl ye geldi ama aldığım yer yaparsa veya hazır alırsan tanesi 2.5 3 tl den aşağıya olmuyor. Magnetli ve lavantalı tatlım  :icon_thumright: Ayrıca 50 tane şeker bebek arabası şeklinde sepet toplamda 90 tl yapıyor kargo zaten karşı ödemeli gönderirim çünkü ne kadar tutar bilmiyorum. Tamam dersen sana hesabımı veririm yarın gittiğimde alırım ve kendi ellerimle hazırlar sana hazır gönderirim canım  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:27:39

Tatlım tabiki maviside vardır ben kendim yaptığım için tanesi 1.5 tl ye geldi ama aldığım yer yaparsa veya hazır alırsan tanesi 2.5 3 tl den aşağıya olmuyor. Magnetli ve lavantalı tatlım  :icon_thumright: Ayrıca 50 tane şeker bebek arabası şeklinde sepet toplamda 90 tl yapıyor kargo zaten karşı ödemeli gönderirim çünkü ne kadar tutar bilmiyorum. Tamam dersen sana hesabımı veririm yarın gittiğimde alırım ve kendi ellerimle hazırlar sana hazır gönderirim canım  :icon_thumright:

ya tam olarak tutarını bilsem kesin söylerimde. 90 TL 50 şeker + sepet ama kargosu ne kadar tutar onu öğrenebilirmisin  :icon_scratch:

Aytii

bide hesap dedin. parayı bankayamı yatırmam gerekiyo? kargoya ödenmiyomu ücret?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 12:29:08
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:27:39

ya tam olarak tutarını bilsem kesin söylerimde. 90 TL 50 şeker + sepet ama kargosu ne kadar tutar onu öğrenebilirmisin  :icon_scratch:

Tatlım desibel olarak ölçülürse herhalde 7.5 tl falan tutar bende tam bilmiyorum ayrıca canım benim kendi param yokki cebimden senin şekerlere 90 tl vereyim sende kargoya gelince öde maalesef anca benim hesabıma gönderirsen bende senin gönderdiğin para ile malzemeleri alıp sana kargo yapacağım  :icon_thumright:

izemsevi

7.5-10tl arası tutar sanırım ayten bende sipariş verdim hepsinden 100 tane biberon şeker ve malzemeleri sepeti altın yastığı ve kapı süsü hepside çok güzeller gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum.

FeHi

izemsevi

biberon şekerlerimiz
kapı süsümüz
sepetimiz
   takı yastığımız

Shadowqueen

Çok güzeller Sevalcim, birde şu dağıtacağımız günler gelse  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

serife26

mrb kızlar
bi anket açıyorum,ama bizbize,sadece bu sayfaya yönelik:)
malum benim bebek henüz isimsiz sayılır.3  isim yazıcam,en beğendiğinizi seçin olur mu:))
alp
oğuzalp
deniz

şimdiden cvp lar için tşk ederiz teyzeleri :love9: :love9: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: serife26 - 05 Mayıs , 2011, 12:57:20
mrb kızlar
bi anket açıyorum,ama bizbize,sadece bu sayfaya yönelik:)
malum benim bebek henüz isimsiz sayılır.3  isim yazıcam,en beğendiğinizi seçin olur mu:))
alp
oğuzalp
deniz

şimdiden cvp lar için tşk ederiz teyzeleri :love9: :love9: :love9:

DENİZ  :love9: :love9: :love9:

izemsevi

deniz olmalı bence hatta ben oğlum olsaydı rüzgar deniz yada rüzgar mirza koyacaktım teşekürler gizem teyzesi inşallah senin sayende olacak :k06: