2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hoşgeldin hilal ve pisicik hayırdır ne oldu niye bozuk moralin.

Aytii

dünürüm Hilal hoşgeldiniz  :opucuk:

dünür ne oldu  :-\

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kanım düşük oldugu için kan ilacı kullanıyordum sabah akşam hamılelıgınde etkısıyle kabızlık sorunu yaşardım sık sık sizde biliyorsunuz 3-4 gündür wcye cıkamıyordum dün tuvaletim geldi ama yapamıyordum koşup duruyorum wcye yapamıyordum bir türlü afedersınız ucunda ama çıkmıyordu ve wcden cıktım 1-2 dk sonra birşey hissettim bir baktım su bigi kanamam gelıyor şok oldum kontrol ettim vajınama pecete koydum ve kıpkırmızı orasıda eşim yanımdaydı allahtan apar topar doktorumu aradım gittik ben ağlıyorum bir yandan doktorum hemen muayeneye aldı vajınada kanama yoktu makattan gelen kan ayakta oldugum için oraya doğru süzülmüş vekontol ettiğimde makatta hiç kana rastlamamam buyuzdenmiş makattanda muayene etti taşlaşmmış dedi içerde büyük abdestim için ,hemen cerrah bir doktoru aradı ona yönlendirdi oda muayene etti dijital bir işlemle bir kısmını çıkardım dedi okadar sertmişki çıkmıyor ve cıkmazdıda lavman yapıldı o şekılde bosaltabıldım ama dün yasadıgım korku ve o anlar benı alt ust etti uyuyamadım akşam hep kabus gördüm.şuan kan ilacını bıraktım doktorum öyle dedi umarım düzelirim sabah -aksamda duphalac alacagım bir süre :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 11:49:54
hoşgeldin hilal ve pisicik hayırdır ne oldu niye bozuk moralin.
Hoşbuldum Seval

izemsevi

geçmiş olsun canım bende demir kullanıyorum bazen bendede oluyor ben sabah kalktığımda yapamazsam yapamıyorum birde drum geldiğinde hiç bekletme hemne git biraz zorla kendini dedi bir iki defada ben oldum allaha şükür iyiyim bol su iç canım çok iyi geliyor

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 11:51:44
kanım düşük oldugu için kan ilacı kullanıyordum sabah akşam hamılelıgınde etkısıyle kabızlık sorunu yaşardım sık sık sizde biliyorsunuz 3-4 gündür wcye cıkamıyordum dün tuvaletim geldi ama yapamıyordum koşup duruyorum wcye yapamıyordum bir türlü afedersınız ucunda ama çıkmıyordu ve wcden cıktım 1-2 dk sonra birşey hissettim bir baktım su bigi kanamam gelıyor şok oldum kontrol ettim vajınama pecete koydum ve kıpkırmızı orasıda eşim yanımdaydı allahtan apar topar doktorumu aradım gittik ben ağlıyorum bir yandan doktorum hemen muayeneye aldı vajınada kanama yoktu makattan gelen kan ayakta oldugum için oraya doğru süzülmüş vekontol ettiğimde makatta hiç kana rastlamamam buyuzdenmiş makattanda muayene etti taşlaşmmış dedi içerde büyük abdestim için ,hemen cerrah bir doktoru aradı ona yönlendirdi oda muayene etti dijital bir işlemle bir kısmını çıkardım dedi okadar sertmişki çıkmıyor ve cıkmazdıda lavman yapıldı o şekılde bosaltabıldım ama dün yasadıgım korku ve o anlar benı alt ust etti uyuyamadım akşam hep kabus gördüm.şuan kan ilacını bıraktım doktorum öyle dedi umarım düzelirim sabah -aksamda duphalac alacagım bir süre :sad1:

canım öncelikle geçmiş olsun çok  :opucuk: ben bile okurken panikledim  :sad1: bence sen kan şurubu niyetine artık ev yapımı üzüm pekmezi al ve iç her gün 2 3 kaşık  :icon_thumright: inan oda çok faydalı ve kabızda olmazsın

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağolun kızlar :opucuk:inşallah bir daha aynı şeyi yaşamam .yemekten içmekten soğudum korkuyorum çok bir şey yemekten artık bol su içmeme ragmen oldum böyle ben kan ilacına baglıyorum bıraktım zaten üzüm falan yıyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

canım senin bağırsakların tembelleşmiş demekki  :-\ yoksa bol su içen ve bu saydıklarını tüketen birinin kolay kolay o duruma gelmemesi lazım

izemsevi

canım kanın kaçki çok aşırı düşük değilse bencede kullnma benim 11 küsür dr gerek görmedi sadece demir ve vitamin kullanıyorum okadar üzüm ye bencede daha iyi olur.

burcu MELEK

kızlar günayıdn nasılsını bakalım ben dün aksamı hatanede gecirdim uzun uzun yazdım ama net gitti bidaha yazmaya hiçö takatım yok

Aytii

benim en son 10,3 çıkmıştı düşük biraz dedi ve kan şurubundan verdi içiyorum her akşam eve gittiğimde çok şükür fazla kabız olmuyorum bu aralar  :nazar: :nazar: :nazar:

FeHi

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Birşey soracağım; ben yarın eminönüne gideceğim bebek şeker malzemesi almak için isteyen var mı son kez soruyorum indirimli olarak alıp gönderebilirim?

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 12:01:31
kızlar günayıdn nasılsını bakalım ben dün aksamı hatanede gecirdim uzun uzun yazdım ama net gitti bidaha yazmaya hiçö takatım yok

günaydın canım hoşgeldin  :opucuk: niye hastaneye yattın takatin yoksada özet geç hemen sebebi ne yani  :-\

noluyo kızlar yaa  ???

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 12:02:40
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Birşey soracağım; ben yarın eminönüne gideceğim bebek şeker malzemesi almak için isteyen var mı son kez soruyorum indirimli olarak alıp gönderebilirim?

canım hoşgeldin sende  :opucuk: indirimli derken ne kadar indirimli? ve nasıl göndereceksin bize  ???